موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب درآمد 6000 دلار فقط در 2 روز - احسان دانشجوی دوره آربی

  • 4.6k
  • 0

کسب درآمد 6000 دلاری با فروش در آمازون

در این ویدئو احسان عزیز از دانشجویان دوره آربی از شروع کار خود تا کسب درآمد 6000 دلار در 2 روز از طریق فروش در آمازون توضیح می‌دهد و مواردی را مطرح می‌کند که یک فروشنده موفق باید بداند.

 

 

 

 

چطور با کسب و کار آمازون آشنا شدید؟

من احسان هستم و مدت 3 سال است که ساکن ایالت کالیفرنیا آمریکا می‌باشم. نزدیک به دو سال است که در بیزینس آمازون شروع به فعالیت کرده‌ام. پیش از این، هیچ گونه اطلاعات و سابقه‌ای در زمینه بیزینس آمازون نداشتم. تمام آشنایی، اطلاعات و آموزش‌هایی که در این زمینه دریافت کردم، فقط از طریق دوره آربی بود.

ویژگی مهم دوره آربی برای کسب درآمد 6000 دلار چه بود؟

با دیدن ویدئوهای آربی و استفاده از اطلاعاتی که در دوره آربی بود، کار را پیش بردم. در مواردی هم که به مشکل برخورد می‌کردم یا مشکلی برای من پیش می‌آمد، از تیم پشتیبانی کمک می‌گرفتم و آنها به سرعت به سؤال‌های من پاسخ می‌دادند.

حُسن دیگر دوره تخصصی آموزش فروش در آمازون، به روز رسانی‌های مرتب آن بود که اطلاعات به روز آمازون را به دست دانشجویان می‌رساند و آنها متوجه می‌شدند که چه تغییراتی در آمازون صورت گرفته است. با همین نکات من کسب درآمد 6000 دلار فقط در 2 روز را تجربه کنم.

کسب درآمد 6000 دلاری را در چه روزی تجربه کردید؟

من این ویدئو را برای دانشجویان دوره آربی و کسانی که دوست دارند این دوره را شروع کنند یا به تازگی شروع کرده‌اند یا قبلاً آغاز کرده‌اند و هنوز در حال تکمیل دوره هستند، تهیه کردم. من تجربه جدیدی را کسب کردم، بنابراین لازم دانستم و دوست داشتم که آن را با دیگر دانشجویان دوره آربی به اشتراک بگذارم و به آنها هم اطلاع بدهم.

نزدیک به یک ماه پیش بود که من از طریق آربی مطلع شدم که روزی به نام پرایم دِی (Prime Day) وجود دارد. من هم بر اساس گفته‌های آربی و تیم آربی، لیست خود را آماده کردم و از 25 محصولی که داشتم، 20 مورد آن را لیست و ارسال کردم تا کسب درآمد 6000 دلار برای من محقق شد.

چطور فروش 300 محصول و کسب درآمد 6000 دلاری را تجربه کردید؟

طی این مدت دائماً می‌شنیدم که پرایم دی، روز خاصی است و فروش‌های عجیبی در آن صورت می‌گیرد، اما از آنجا که تجربه نکرده بودم، باور آن کمی برای من سخت بود.

طی دو روز پرایم دی، من فروش جالبی را تجربه کردم که حدود 6200 تا 6300 دلار بود و کمی بیش از 300 محصول به فروش رفت. گاهی اوقات از نظر تعداد محصول فروخته شده، تعجب می‌کردم.

Prime Day چه روزی است؟

هر سال وبسایت آمازون دو روز پیاپی را به عنوان روز پرایم مشخص می نماید. خریداران می توانند محصولات مورد علاقه خود و حتی آن دسته از محصولاتی که برند نیز می باشند را با تخفیف ویژه خریداری نمایند.

در حال حاضر بیش از 13 میلیون نوع محصول مختلف در وبسایت آمازون وجود دارد و از این رو، فروش محصول در وبسایت آمازون نیز بسیار پر رونق بوده است.

توصیه شما برای افزایش فروش و رسیدن به درآمد ایده آل چیست؟

این توصیه را به دانشجویان دوره آربی و کسانی که در حال ورود به آن هستند می‌کنم که حتماً از فرصت پرایم دی و روزهایی که آمازون به فروشنده‌ها اختصاص می‌دهد، استفاده کنند، چون در افزایش فروش آنها نقش بسیار موثری دارد.

همچنین به ایجاد تغییراتی در بیزینس و رنکینگ شما کمک می‌کند و آن را بهتر می‌کند. از طرف دیگر، احتمال این که در صفحه اول آمازون قرار بگیرید را افزایش می‌دهد.

مزیت Prime Day برای شما چه بود؟

تمام محصولات من بعد از پرایم دی، در دسته بندی خودشان به صفحه اول آمازون آمده است. وقتی فروش یک محصول بالا باشد و مشتری آن را جست و جو کند، در صفحه اول آمازون قرار می‌گیرد. با افزایش فروش، تعداد ریویو محصول شما هم افزایش می‌یابد.

به هر شکل، من دید بسیار مثبتی نسبت به پرایم دی دارم و لازم دانستم به عنوان عضو کوچکی از خانواده آربی و یکی از دانشجویان این دوره، به کسانی که در حال استفاده از دوره آربی هستند یا می‌خواهند استفاده کنند این توصیه را بکنم تا آنها هم طعم رسیدن به درآمد دلاری و ایده آل خود را تجربه کنند.

چطور می توان شغلی پر سود داشت؟

حتماً از فرصت پرایم دی و روزهایی که آمازون برای افزایش فروش فروشنده‌ها اختصاص داده است، استفاده کنند. صبور باشند و استرس نداشته باشند. هر کاری در ابتدا کمی سخت است ولی قطعاً موفقیت و پیروزی نزدیک است.

مطمئن هستم کسانی که تمام جزئیات مطالب آربی را اجرا می‌کنند و صبور هستند، می‌توانند به موفقیت برسند و از ثمره راهی که رفته‌اند استفاده کنند. خوشحال هستم که درآمد 6000 دلار در دو روز را تجربه کردم، از این طریق توانستم با دوستان خودم ارتباط برقرار کنم و تجربه خود را به اشتراک بگذارم.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/reach-six-thousands-in-two-days-ehsan
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

مطالب مرتبط