صبوری در موفقیت

  • 12 مرداد 1398
  • 4.6k
  • 5

معجزه صبور بودن در مسیر موفقیت

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم.
در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره طرز فکری که لازم است در مسیر رسیدن به اهدافت بسازی تا به اندازه لازم صبور باشی، صحبت کنم. موضوعی که اهمیت بسیار زیادی دارد. هیج وقت نباید رویای یک شبه پولدار شدن، موفق شدن و... را داشته باشی. برای هدفی که خودت تعیین می‌کنی احترام قائل باش و در این مسیر صبور باش.

اهمیت تفکر صحیح در زندگی

چنانچه طرز تفکر درستی در خصوص موفقیت برای خودت نساخته باشی، وارد هر مسیری که می‌شوی چون صبور نیستی دائم فکر می‌کنی که راه و مسیر را اشتباه انتخاب کرده‌ای و باز در نیمه راه همه چیز را رها می‌کنی، در صورتی که مشکل چیز دیگری است!

چگونه صبور باشیم؟

صبور بودن را می‌توان یک مهارت دانست که با استفاده از روش‌هایی می‌توان آن را تقویت کرد. بارها گفته‌ام تمرکزت را روی مسیری که طی می‌کنی بگذار نه فقط هدف، سعی کن به تعریف درستی از شکست و تجربه برسی و بدان که همیشه چیزهای جدیدی برای یادگیری وجود دارد و هیچ فردی کامل نیست. هیج وقت در دنیای جدید را رو به ذهنت نبند.

 

آموزش فروش در آمازون


اگر همچنان تمایل داری در خصوص صبور بودن در مسیر موفقیت و پیشرفت، اطلاعات بیشتری کسب نمایی، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نموده و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است.

صبوری در موفقیت

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

نظرات کاربران

5 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط