مصاحبه با اپرا وینفری (یکی از قدرتمند ترین زنان جهان)

  • 24 بهمن 1398
  • 2984
  • 8

موفقیت از دیدگاه اپرا وینفری، یکی از موفق ترین زنان کارآفرین دنیا

اپرا وینفری یکی از زنان موفق دنیا می باشد که از هیچ، به مجری‌گری در بزرگترین برنامه‌های تلویزیون رسید و با برنامه‌های خود مسیر زندگی بسیاری از افراد را تغییر داد. او معتقد است که چیزی به اسم شکست وجود ندارد و شکست یعنی تلاش در مسیر اشتباه. همانطور که از پیروزی‌هایتان سود می ‌برید از شکست‌های خود هم سود خواهید برد. شکست ها به شما کمک می کنند که متوجه گردید، قدم در مسیر اشتباهی گذاشته‌اید و از آن درس بگیرید. وقتی در مسیر درستی نباشید، خودتان متوجه این موضوع می‌شوید زیرا احساس ناراحتی می‌کنید و این نشانه ای است برای تغییر مسیر. برای پشت سرگذاشتن چالش ها باید آرامش داشته باشید و به خودتان بگویید حرکت درست بعدی کدام است، نه اینکه تنها به انتهای مسیر نگاه کنید.

قانون زندگی و پیشرفت از زبان یکی از تاثیرگذارترین افراد جهان

همه می‌توانند انتخاب‌های درستی داشته باشند تنها باید در انتخاب‌های خود دقت و تمرکز را مدنظر داشته باشند. اپرا وینفری از نظر موقعیت کاری و اجتماعی در جایگاهی قرار داشت که از دید اطرافیان، موقعیت عالی و تحسین برانگیزی بوده است. اپرا می‌گوید هیچگاه گزارشگری، مناسب من نبوده و همیشه به دنبال پیدا کردن مسیر درست خود بوده‌ام. اپرا وینفری زمانی متوجه مسیر درست زندگی خود شد که به دلیل شکست در کاری که در حال انجام آن بود، در برنامه‌ای دیگر مشغول به کار شد. با قرار گرفتن در آن برنامه و مسیر دیگری، متوجه شد که این دقیقا کاری است که باید انجام دهد و تبدیل به بزرگترین مجری برنامه گفتگو محور شد. در مسیر موفقیت از تغییر‌ها نترسید و با گوش فرا دادن به صدای درون خود به راه ادامه دهید. شاید دیدن مصاحبه اپرا وینفری و سرگذشت او راه موفقیت شما را هموارتر کند.

 

آموزش فروش در آمازون

 

اهداف سازنده از نظر اپرا وینفری

وقتی در ذهن خود باورهای محدود کننده ایجاد کنید و ذهنتان متمرکز نباشد، نمی‌توانید تصمیم‌های درستی بگیرید. همیشه بخاطر داشته باشید که شما برای یک هدف متعالی و بزرگ‌تر به این دنیا وارد شده‌اید. اگر این موارد را ندانید در زندگی با استرس زیادی مواجه می‌شوید و به دنبال چیزهایی می‌روید که واقعی نیستند و نتایجی که مدنظرتان می باشد، حاصل نمی شود. اپرا وینفری در این مصاحبه بیان می کند که  یک لحظه متعالی و سرنوشت ساز در زندگی همه وجود دارد که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند. این ویدیوی رایگان جذاب را تماشا کنید تا نکات مفیدتری از اپرا وینفری بیاموزید.

مصاحبه با اپرا وینفری (یکی از قدرتمند ترین زنان جهان)

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

کلمات کلیدی
زنان موفق

نظرات کاربران

8 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط