مصاحبه با مانی خوشبین (میلیاردر موفق ایرانی) - بخش اول

  • 7 بهمن 1398
  • 69.1k
  • 1

امپراطوری میلیون دلاری‌ مانی خوشبین چگونه ساخته شد؟

مانی خوشبین که اصالتاً ایرانی است قبل از 14 سالگی مهاجرت می کند. شرایط سخت مهاجرت، خانواده آنها را مجبور به زندگی در یک ماشین استیشن دانسون می‌کند. در ابتدای این مصاحبه او ماجرای این مهاجرت را شرح می‌دهد.

پایه‌های اعتماد به نفس مانی خوشبین چگونه ساخته شد؟

هر فردی که به مکان جدیدی مهاجرت می‌کند با چالش‌های جدیدی نیز مواجه می‌شود، به ویژه اگر مهاجرت به کشور جدیدی باشد. مواجهه با فرهنگ و زبان جدید یک چالش به شمار می‌رود. اما مانی خوشبین نیز همانند سایر کارآفرین‌های موفق تصمیم می‌گیرد تا در ابتدا عضلات و بدن قوی داشته باشد و بعد ذهنش را بسازد. با تماشای این مصاحبه ویدئویی جذاب در نوزدهمین قسمت از مجموعه برنامه‌های هیروتایم با طرز تفکر او بیشتر آشنا خواهید شد.

چه ایده‌ای جرقه موفقیت مانی خوشبین شد؟

یکی از شب‌هایی که برای بیرون بردن زباله‌ها می‌رود، جرقه‌ای در ذهنش زده می‌شود. چرا خیلی از وسایلی که هنوز قابلیت استفاده دارند دور ریخته می‌شوند؟ همین ایده موجب می‌شود تا اولین شغل خود را تجربه کند. اما او چه اصولی را رعایت کرد که توانست در سن 17 سالگی به این باور برسد که می‌تواند کارآفرینی کند و ثروت بیشتری به دست بیاورد؟ شرح این ماجرای جذاب را در این ویدئو از زبان او بشنوید.

 

آموزش فروش در آمازون

 

راهی برای میلیاردر شدن

شاید شما هم جزء آن دسته افرادی باشید که رویاهای بزرگی در سر دارند، اگر خرید ماشین‌های خاص و خانه‌های لوکس در لیست آرزوهای شما قرار دارد با دیدن این قسمت از برنامه هیروتایم می‌توانید مانی خوشبین و سرگذشت زندگی او را برای خودتان الگو قرار دهید.

مصاحبه با مانی خوشبین (میلیاردر موفق ایرانی) - بخش اول

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

کلمات کلیدی
کارآفرینی

نظرات کاربران

1 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط