وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب درآمد ایده آل - میلاد دانشجوی دوره آربی

  • 1.1k
  • 0

روش کسب درآمد از آمازون از نظر میلاد عزیز دانشجوی دوره آربی

کسب درآمد ایده آل، یکی از اهداف مهم من است. من میلاد هستم، نزدیک به دو سال است که با دوره آربی استاد عزت خواه آشنا شدم. در استانبول و تورنتو زندگی می‌کنم. هدف من از گذراندن دوره آربی، رسیدن به هدف 100 هزار دلاری و ساخت برند خودم بود. محصولاتی که قصد دارم در آمازون برای فروش قرار دهم، می‌خواهم همگی برند خودم باشند. یعنی می‌خواهم برند سازی کنم. همچنین تیم پشتیبانی سایت عزت خواه دات کام خیلی سریع جواب می‌دهند، از این بابت تشکر می‌کنم از دوره آربی و تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام.

 

 

یکی از راهکارهای کسب درآمد آنلاین

در جهان امروز راه‌های مختلفی برای کسب درآمد اینترنتی و آزاد از المان زمان و مکان وجود دارد ولی وبسایت آمازون یکی از قدرتمندترین‌ها در این عرصه می‌باشد. به همین دلیل، افراد زیادی از کشورهای مختلف، متمایل به شروع این بیزینس هستند. هر فردی برای رسیدن به نتیجه دلخواه در این کسب و کار، هدفی را برای خود معیار قرار می‌دهد که هدف میلاد عزیز از دانشجویان دوره آربی، رسیدن به درآمد ایده آل و برندسازی است.

فروش محصول و برندسازی

انتخاب محصول مناسب، عکس های مناسب، تبلیغات لازم و کافی در نهایت به ساخت یک برند خوب ختم می شود. همانطور که در دوره آربی هم بیان می‌شود، فروشندگان آمازون اقدام به ساخت برند خود می‌کنند و با تکنیک های فروش هر روز، برند و محصول خود را قوی‌تر کرده و به دنبال آن افزایش فروش را تجربه می‌کنند. میلاد عزیز هم در این ویدئو به این نکته مهم و محقق شدن آن با آموزش‌های جامع دوره آموزش فروش در آمازون اشاره می‌کند.

آموزش فروش در آمازون برای فروش بیشتر و سریع تر

انجام هرکاری با آموزش، بهتر و سریع‌تر انجام می‌شود. زمانی که شما با علم و آگاهی نسبت به مراحلی که باید پشت سر بگذارید، وارد یک مسیر می‌شوید، در واقع از صرف زمان، هزینه و آزمون و خطاهای بی مورد جلوگیری می‌کنید و با این اقدام، کیفیت کار خود را بهبود می‌بخشید. تصمیمی که اکثر دانشجویان دوره آربی، در صحبت‌ها و نظرات خود بیان می‌کنند و اعلام می‌کنند برای افراد علاقه مند به این بیزینس وجود یک راهنما بسیار ضروری است.

راه اندازی اصولی کسب و کار

برای شروع هر کسب و کاری، همیشه راهکارها و آموزش های موجود و در دسترس را با دقت بررسی و آنالیز کنید و در نهایت با مجموعه‌ای از اطلاعات کامل برای شروع اقدام کنید. درست است که لازم نیست شما در ابتدا همه مسیر و همه جزئیات را بدانید اما اطلاع از ارزش محتوایی که قصد دارید با استفاده از آن سرمایه خود را وارد یک کسب و کار کرده و از آن طریق کسب درآمد کنید، بسیار مهم است.

رسیدن به فروش ایده آل در کسب و کار

افراد مختلف ممکن است تجربه‌های متفاوتی از یک بیزینس مشخص داشته باشند و نمی توان این تجارب را به همه زمان‌ها و همه افراد تعمیم داد چرا که در هر بیزینس آنلاینی اقدامات درست و به روز بسیار مهم است. ممکن است یک فروشنده در آمازون آن دسته از اقداماتی که باید به موقع و به اندازه کافی انجام دهد تا فروش مناسبی را تجربه کند در زمان درست خود انجام داده باشد اما فروشنده دیگری خود را اقدامات درست و به موقع دور نگه داشته باشد و این آپدیت نبودن و عدم صرف زمان کافی، باعث تجربه فروش کمتر شود. پس در هر بیزینسی از جمله آمازون، فروشنده باید از تمام فرصت‌های مناسب استفاده کند تا به یک فروشنده تمام عیار تبدیل شود.

تصمیم گیری برای کسب درآمد موفق

اگر به بیزینس های آنلاین از جمله آمازون علاقه مند هستید، همانطور که تجربه افراد موفق و افرادی که وارد این بیزینس شده اند، نشان دهنده این نکته است، به شما پیشنهاد می‌شود با دیدگاهی آگاه نسبت به ماهیت آن بیزینس و از همه مهمتر داشتن یک راهنما و آموزش گام به گام در این مسیر، قدم بگذارید و با این آگاهی میزان موفقیت خود را ارتقا دهید و بیزینس پر سود خود را بسازید.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/make-money-milad-rb-student
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط