مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب درآمد بیش از 1600 دلار در یک روز - احمد دانشجوی دوره آربی

  • 1.5k
  • 0

صحبت های احمد عزیز در خصوص دوره آربی

کسب درآمد مطلوب و ایده آل به داشتن یک زندگی راحت‌تر کمک می‌کند. در این ویدئو، در قالب یک مصاحبه در خدمت یکی از دانشجویان عزیز دوره آربی بودیم و احمد عزیز پیرامون موفقیت های خود در کسب و کار آمازون توضیح می‌دهند.

 

 

چگونه با کسب و کار آمازون آشنا شدید؟

روش کسب درآمد برای من مهم بود. من یک سال پیش با مجموعه شما و در واقع با خود شما در یوتیوب آشنا شدم. در آن زمان، واقعاً بابت کسب و کار بسیار مستأصل بودم، چون در بحث الکترونیک، هر کسب و کاری که انتخاب می‌کردم، با شکست مواجه می‌شد و از این لحاظ کاملاً به افسردگی رسیده بودم. بنابراین دیگر جایی برای ریسک نداشتم. یک شب، به صورت اتفاقی، یکی از ویدئوهای شما را در یوتیوب دیدم و ویدئو را تا انتها دنبال کردم.
بیشتر تحقیق کردم و متوجه شدم در زبان فارسی کسی را نداریم که در این زمینه توضیح داده باشد، به جز شما. به این ترتیب بود که من در آن زمان با این مجموعه آشنا شدم و توانستم پیگیری کنم، من را راهنمایی و دوره را به من معرفی کردید. بعد از آن، دوره آموزش فروش در آمازون را تهیه کردم و به همین شکل ادامه دادم.

کسب درآمد را تا چقدر امکان پذیر می دانستید؟

برای من امکان پذیر بود، به این دلیل که قدرت ریسک بالایی داشتم و قدرت شکست من بیشتر از قدرت ریسک من بود. شکست‌های زیادی داشتم با اعداد و ارقام خیلی زیاد. همیشه مثل بقیه با خودم فکر می‌کردم که سایت آمازون متعلق به شرکتی است به نام آمازون که خودشان محصولات را تهیه می‌کنند و در سایت یا کمپانی قرار می‌دهند.
بعد از طریق سایت و آموزش‌های شما، بیشتر با آن آشنا شدم، ولی هرگز طرز فکری که افراد همین الان هم دارند، نداشتم. یعنی نمی‌توانند باور کنند که وب سایت آمازون، وب سایتی است که می‌توانید در آن کسب وکار خودتان را داشته باشید.

چگونه محصول مناسب را برای فروش انتخاب کردید؟

از آنجا که آموزش های دوره آربی فوق‌العاده کامل بود و از آنجا که تخصص من در حوزه الکترونیک بود و مدت زمان زیادی در آن حوزه کار کرده بودم، دوست داشتم در زمینه شغلی خودم به جلو بروم. من به صورت اتفاقی وارد بحث الکترونیک شدم و متوجه شدم دقیقا در همان زمینه‌ای که من خیلی دوست دارم کار کنم، محصول وجود دارد. به صورت تستی و طبق آموزش هایی که وجود داشت، من محصولم را دریافت کردم.

چگونه دوره آربی در مسیر کسب و کار به شما کمک کرد؟

دوره‌ها و آموزش های شما، واقعا مسیر بسیار سختی را برای من خیلی آسان کرد. در واقع مسیر صعب العبور را برای من سهل العبور و خیلی آسان کرد. من توانستم با 4 یا 5 تولید کننده صحبت کنم که در نهایت به یکی ختم شد.
فکر می‌کنم آن 4 یا 5 تولید کننده دیگر هم مثبت بودند و من می‌توانستم با همه آنها کار کنم، اما در نهایت یکی از آنها را انتخاب کردم، چون ملاک من صرفاً قیمت نبود. برای من ملاک، کیفیت محصول بود. چون جا داشت که من محصولم را با قیمتی که مدنظرم بود و با حاشیه سود منطقی در آمازون بفروشم و به کسب درآمد بپردازم.

 

آموزش دوره فروش در آمازون

 

چگونه از نکات فروشندگی در آمازون مطلع شدید؟

خیال من از بابت کمپانی آمازون راحت است، چون همه نکات آن در دوره آربی وجود دارد. همین الان که سه ماه و نیم می‌گذرد، اگر در بخش بارکد مشکلی داشته باشم، سریعاً به دوره آربی مراجعه می‌کنم و قدم به قدم جلو می‌روم تا اشتباهی پیش نیاید.
همه این موارد را در دوره و مجموعه شما آموزش دیده‌ام. از طرف دیگر خوشحالم که فروش خوبی داشتم و تا حد زیادی به آن موفقیت مالی که مدنظرم بود، رسیدم. این فروش در مدت زمانی صورت گرفت که خارج از تصور من بود. معمولاً فروش خیلی خوب من از شب تا صبح است که خواب هستم و این برای من بسیار هیجان‌انگیز است.

نتایج دوره آربی از نظر شما چیست؟

من یک توضیح درباره این دوره بدهم. همیشه توسط دوستان و افرادی که می‌خواهند این بیزینس را آغاز کنند، سؤالات زیادی از من پرسیده می‌شود. ما می‌توانیم بگوییم که دوره آربی یک مجموعه است که لیدر این مجموعه شخصی به نام حسین عزت خواه می‌باشد. ایشان برای من یک سمبل است که به من انرژی زیادی می‌دهند. از این نوع انرژی‌ها ما در دنیا زیاد داریم. اما راهکار نگه داشتن این انرژی و اینکه چگونه می‌توان همیشه پر انرژی بود را به ما نمی‌گویند.
ما در جهان شاهد سمینارهایی هستیم که افراد از طریق آنها کسب درآمد می‌کنند و صرفاً یک انرژی کاذب به ما می‌دهند. اما دوره آربی هم انرژی واقعی و هم راهکار نگه داشتن این انرژی را به ما می‌دهد. من زمانی که این دوره را تهیه کردم، توانستم از طریق این دوره به این انرژی و این درآمد برسم. در مسیر این بیزینس موارد زیادی برای من رخ داد که با راهنمایی تیم پشتیبانی حل شد و بیزینس من سر جای خود باقی مانده است. صرفاً به این دلیل که دوره آربی یک لیدر قوی و یک مجموعه بسیار قوی‌تر و عالی‌تر دارد.

چه پیشنهادی برای افراد علاقه مند به کسب و کار آنلاین دارید؟

من به افرادی که سؤالات زیادی درباره چگونگی رونمایی از محصول دارند یک پیشنهاد دارم. من با درآمد یک روز خود به راحتی توانایی خرید دوره آربی را دارم. یعنی من می‌توانم دوره‌ای را بخرم که زندگی من را دگرگون کند. بنابراین فکر نمی‌کنم که جای ریسکی وجود داشته باشد.
ما هزینه‌های بیشتر از این مورد را در زندگی خود تجربه کردیم. حال یا از بین رفته است یا برای شادی‌های ما خرج شده است یا برای موارد دیگری مصرف شده است. درآمدی که من امروز دارم را تماماً مدیون شما و مجموعه شما هستم. با توجه به اینکه من دوره آربی را تهیه کرده‌ام و من فکر می‌کنم تمام سؤالات ما و حتی سوالاتی که شاید به ذهن ما نرسد هم در این دوره وجود دارد.

از نظر شما کسب و کار آمازون کاملا ساده و راحت است؟

توجه داشته باشید که مسیر، مسیر بسیار دشواری است. اما با توجه به این دوره، خیلی راحت‌تر از آن چیزی است که بتوانید فکرش را کنید. نکته جالب اینجا است که هر قسمتی از این مسیر را که ما در دوره آربی می‌گذراندیم، شاید تنها در ابتدا سخت بود. بعد از گذراندن آن مسیر، متوجه می‌شویم که این مسیر چقدر راحت بوده است.
یک روز برای من گرفتن نظر یا ریویو بسیار سخت بود، اما اکنون به این فکر می‌کنم که اگر من یک محصول خوب و ایده آل را به دست مشتری برسانم، قطعاً نظرات مثبت می‌گیرم. من فکر می‌کنم تا بی نهایت نیز می‌توان رفت. این اعداد و ارقام و انرژی‌ها آنقدر بالا است که واقعاً تا بی نهایت می‌توان با آن جلو رفت و به درآمد مدنظر رسید.

پشتیبانی آربی چقدر در مسیر موفقیت شما تاثیر گذار بود؟

من واقعاً نمی‌دانم که با چه زبانی از تیم پشتیبانی تشکر کنم. در ابتدا از لیدر این مجموعه و تیمی که شما تشکیل داده‌اید، سپاسگزارم. تیم شما افراد بسیار قدرتمند و با اطلاعی هستند. اطلاعات آن‌ها واقعاً کامل است. همیشه پاسخ‌هایی که به من می‌دهند، پاسخی دقیق است تا من گمراه نشوم و وارد مسیر اشتباهی نشوم.
این دوره حاصل زحمات خیلی زیادی از سمت شما و مجموعه شما است. من فکر می‌کنم که کامل‌ترین مجموعه‌ای که در عمر خود دیده‌ام این دوره است و الان توانسته است که من را به این اعداد و ارقام از موفقیت برساند. چرا که الان به موقعیتی رسیده‌ام که اصلاً فکرش را هم نمی‌کردم و از این بابت واقعا خوشحال هستم.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

 

دانلود رایگان باندل موفقیت به مدت محدود

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/make-1600-usd-one-day
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

مطالب مرتبط