مصاحبه با بیل گیتس در verge ( رویای تغییر جهان )

  • 17 اسفند 1397
  • 5.6k
  • 4

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

مصاحبه با بیل گیتس، موسس میلیاردر مایکروسافت

در این مصاحبه بیل گیتس در خصوص اینکه چگونه فناوری، زندگی کشورهای فقیر را در 15 سال آینده تغییر خواهد داد، صحبت می کند. او در این مصاحبه درباره 4 حوزه سلامت، آموزش، کشاورزی و بانکداری نکات بسیاری را بیان می‌کند. او اعتقاد دارد که در این 15 سال، زندگی کشورهای فقیر با تغییرات جدیدی روبرو خواهد شد. بیل گیتس فعالیت‌هایی که در این 4 حوزه انجام داده است را توضیح می‌دهد و به خصوص اقداماتی که در زمینه سلامت انجام داده است را بیان می‌کند که این اقدامات توانسته است زندگی انسان‌های زیادی را نجات بدهد. سایر فعالیت‌های خود در حوزه‌های دیگر را نیز شرح می‌دهد که با تماشای این مصاحبه و همراهی با ما می‌توانید از آنها مطلع شوید.

 

آموزش فروش در آمازون

 

عقیده بیل گیتس در خصوص انجام عملیات انسان دوستانه در جهان

او در این مصاحبه نظر و استراتژی خود را درباره این موضوع بیان می‌کند. نکاتی که در زمینه‌های مختلف مطرح می‌کند، جالب و شنیدنی است چون از برنامه و راهکارهایی صحبت می‌کند که جذاب به نظر می‌رسند.

نظر بیل گیتس در خصوص بیت کوین

فناوری دیجیتال می‌تواند خیلی از کارها را سریع‌تر و ارزان‌تر انجام دهد و بیل گیتس نیز در این مصاحبه نظر خودش را در زمینه بیت کوین مطرح می‌کند که می‌توانید با تماشای این ویدیو از آن مطلع شوید. در این مصاحبه او در خصوص موارد مختلفی صحبت می‌کند که آشنایی با دیدگاه او درباره تغییرات آینده، اهداف و برنامه ریزی‌هایش برای آینده شما را در خصوص موضوعات متفاوت در جهان مطلع می‌سازد.
هدف اصلی از تهیه و آماده سازی مجموعه برنامه‌های هیرو تایم، مطلع شدن از این نکته است که موفقیت برای همه دست یافتنی است. فقط باید ابتدا باور داشته باشیم، اهداف خود را مشخص کنیم، افراد موفق جهان را در این مسیر الگوی خود قرار دهیم و برای رسیدن به اهدف خود قدم برداریم. باور به اهداف و دنبال نمودن افراد موفق، بسیار در مسیر پیشرفت تاثیرگذار است اما به شرطی که ما نیز خود را در مسیر اقدام قرار دهیم و با تلاش خود به نتایج دلخواه خود دست یابیم.

مصاحبه با بیل گیتس در verge ( رویای تغییر جهان )

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

نظرات کاربران

4 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط