جدیدترین روش های کسب درآمد آنلاین مطالعه مقاله

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تجربه ساخت برند جدید در آمازون

خلاصه فایل دانلود رایگان :
تجربه ساخت برند جدید در آمازون موضوع این قسمت از برنامه بیزینس تایم است در این برنامه با یکی از فروشندگان موفق در آمازون که تجربه ساخت برند را به صورت موفق داشته است، مصاحبه ای انجام دادیم. ساخت برند در آمازون یکی از اهدف مهم هر فروشنده است ولی این که این مسیر به چه شکل پیش می رود بسیار مهم است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 16

  • 4.7k
  • 0
تجربه ساخت برند جدید در آمازون

 

چگونه با آمازون آشنا شدید و بیزینس را شروع کردید ؟


امیر مهدویان هستم از سال 2016 فعالیت در آمازون را شروع کردم همیشه به دنبال ساخت برند جدید در آمازون و کار برای خودم بودم و این باعث شد در مسیر ساخت برند قرار بگیرم و از بین پلتفرم های موجود با آمازون که برای من بهترین گزینه بود آشنا شدم و فعالیت در آمازون را شروع کنم.

 

ساخت برند در آمازون


چه محصولی را برای فروش در آمازون و ساخت برند انتخاب کردید ؟


من به دنبال بررسی این موضوع بودم که در کدام دسته بندی افراد ضعیف عمل کردند، بروز نشدند و چندین سال است که یک کار مشابه را انجام میدهند. با این هدف که با ایجاد تغییر و آپدیت کردن آن، ساخت برند را انجام بدهم و فروش در آمازون را آغاز کنم. البته من پلتفرم های دیگری هم امتحان کردم ولی در نهایت به این نتیجه رسیدم برای محصول و برندی که مدنظر من است، آمازون بهترین گزینه است.

من متوجه شدم در صنعت گل فروشی و برای مناسب ها و لوکیشن هایی مانند ولنتاین، تولد و... چندین سال است که یک کار مشابه را انجام میدهند و آن گل هم بعد از یک مدت نسبتا کمی از بین می رود. این نکته بود که من را به سمت ساخت برند در آمازون در این حوزه هدایت کرد و من Premium Roses را شروع کردم. البته طبیعتا مسیر آسانی نبود که یک شبه به نتیجه برسد ولی با تلاش و صبر به ساخت برند جدید در آمازون منجر شد که در ویدئو به صورت کامل به مراحل و آنچه برای بررسی مهم بود، اشاره کردم.

 

شروع فروش در آمازون با برند جدید


برای متمایز سازی برند جدید خود در آمازون چه اقداماتی انجام دادید ؟


من سعی کردم مواردی که سایر افرادی که در این عرصه رقابت می کنند به آن بی توجه هستند یا در خصوص آن با مشکل روبرو هستند را بررسی و برطرف کنم. برای مثال یکی از موارد، گلدان بود که چندین سال همیشه در یک ظرف شیشه ای، شکننده و تکراری ارائه می شد.

من سعی کردم برای ساخت برند جدیدم در آمازون، متریال های دیگر که متفاوت تر و دوستدار محیط زیست باشد را به این کار اضافه کنم و اگر بخواهم در چند جمله کوتاه برای مثال یک سرمایه گذار را قانع کنم روی برند من سرمایه گذاری کند، می گویم ما گل هایی را ارائه می کنیم که بدون نگهداری خاصی، یک سال می مانند بدون اینکه نیاز به مراقب خاصی داشته باشند و از لحاظ هزینه، یک چهارم هزینه یک سال برای آن گل را پرداخت می کنید.


پلتفرم اصلی شما برای ساخت این برند ، از ابتدا آمازون بود ؟


در ابتدا وبسایت خودم را داشتم، بعد با شاپیفای هم کار کردم و در کنار شاپیفای آمازون هم داشتم . ولی در نهایت شاپیفای را کنسل کردم و به این نتیجه رسیدم که آسان ترین و بهترین گزینه برای برند من همین آمازون است. Premium Roses به این صورت هست که برای اولین بار در صنعت گل فروشی شما یک باکس گل را با قیمت یکسان چه از نیویورک، چه از تورنتو یا هر کجای دیگر می توانید سفارش بدهید و زیر 24 ساعت به دست شما برسد. در حال حاضر فعلا در چندین کشور هستیم و امیدوارم که هر کجا آمازون وجود دارد ما هم بتوانیم آنجا فعالیت داشته باشیم.


قبل از این محصول، محصولات دیگری برای فروش در آمازون داشتید ؟


من زعفران را شروع کرده بودم PREMIUM SAFFRON (زعفران برتر پریمیوم) . در واقع Premium ROSES ، Premium SAFFRON و Premium EVENTS سه محصول هستند که تقریبا ربطی به هم ندارند. Premium SAFFRON یکی از بیزینس های خانوادگی من بود. آمازون را با Premium SAFFRON شروع کردم و بعد از چند ماه Premium ROSES را شروع کردم و ساخت برند جدید در آمازون را انجام دادم.


چشم انداز 5 ساله شما برای ساخت برند جدیدتان در آمازون چیست ؟


اگر اتفاق دیگری در دنیا نیفتد، قصد دارم برند من، Premium Roses ، در تمام کشورهای دنیا و هر جایی که آمازون هست، حضور داشته باشد. در صنعتی که من فعالیت می کنم تا به حال چنین چیزی نداشتیم و خب خیلی سخت هست و چالش های خودش را دارد ولی امیدوارم که در 5 سال آینده تمام جاهایی که آمازون فعالیت دارد، ما هم حضور داشته باشیم.


توصیه شما به علاقه مندان ساخت برند جدید در آمازون چیست ؟


توصیه و پیشنهاد من این است که الزاما نیازی نیست خیلی قوی شروع کنند، فقط شروع کنند. نیاز نیست از همان ابتدا همه چیز کامل باشد، شرکت ثبت شود، تبلیغات گسترده انجام شود و... در طول زمان فعالیت و برند خود را تکمیل و آپدیت کنید. ولی در کل نباید ترسید و باید شروع کرد. با ادامه مسیر شما متوجه می شوید چه چیزاهایی احتیاج دارید و روی فعالیت خود بیشتر تمرکز میکنید، سرمایه گذاری می کنید و آن را گسترش می دهید. در این مسیر به متمایز سازی بسیار بها بدهید و بدانید که برای رقابت و فعالیت در آمازون متمایز بودن بسیار مهم است.

 

فروش در آمازون با حسین عزت خواه

 

کسب درآمد در 24 ساعت شبانه روز و به دلار، هدف افراد زیادی در زمینه بیزینس است اما ممکن است راه و روش آن را ندانند. آنچه در دنیای امروز مشخص است، حرکت به سمت دنیای آنلاین و افزایش خرید و فروش های آنلاین است. وبسایت فروشگاهی آمازون، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین این وبسایت ها است. اما برای فروشندگی در وبسایت آمازون، شما نیازمند دانش و اطلاعات کافی، بروز و گام به گام هستید، یعنی هر آنچه در آموزش فروش در آمازون ارائه می شود.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/how-to-build-a-brand-on-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط