افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

یادگیری نگرش فروش - علیرضا - دوره آربی

  • 1.5k
  • 0

فاصله تصمیم گیری تا ثبت نام در دوره آربی تنها یک روز

یادگیری نگرش فروش، از الزامات اولیه فروشندگی است. در این ویدئو علیرضا عزیز در خصوص این موضوع صحبت می‌کند که با وجود داشتن فروشگاه های اینترنتی به دنبال دلیل کم بودن فروش خود بوده، که با دوره آربی آشنا شده است.

 

 

کدام فاکتورها شما را به شرکت در دوره آربی ترغیب کرد؟

چون یادگیری نگرش فروش، برای من بسیار حائز اهمیت بود، تصمیم گرفتم با دقت و آموزش بیشتری به این موضوع بپردازم. من علیرضا هستم. حدود شش ماه است که با سیستم آقای عزت خواه و دوره آربی آشنا شدم. فکر کنم از زمان کلیک تا ثبت نام، یک روز و نیم بیشتر طول نکشید.
من پیش از آن، چند فروشگاه اینترنتی داشتم و معمولاً فروش بالایی نداشتم. فکر می‌کردم من فروشگاه اینترنتی دارم، اما چرا فروش آن بالا نمی‌رود. وقتی ویدئوهای آقای عزت خواه را دیدم، متوجه شدم که به غیر از محصول، فاکتورهای دیگری هم وجود دارد که ما اصلاً با آنها آشنا نیستیم، مثلاً تبلیغات. یکی از عواملی که باعث شد فاصله کلیک کردن تا پیدا کردن این سایت و ثبت نام من، فقط یک روز و نیم طول بکشد این بود که این فاکتورها و نگرش فروش را یاد بگیرم.

الگوبرداری از افراد موفق از نظر شما چقدر مهم است؟

بعد که با بازار بسیار بزرگتری به نام آمازون آشنا شدم، مجبور شدم فروشگاه اینترنتی خود را فعلاً معلق کنم تا به سراغ این سایت بروم. برای ثبت نام در ورکشاپ استانبول بسیار هیجان زده بودم، به این خاطر که دیدن افراد موفق، 50 درصد کار است. شما انرژی و روحیه زیادی از آن‌ها می‌گیرید تا کار خود را با قدرت شروع کنید. سوالاتی در ذهنتان وجود دارد که اتوماتیک توضیح می‌دهند و نیازی نیست که شما سؤال کنید. برای من مهم نیست که چه تکنیک‌هایی را یاد می‌گیریم، این که در کارگاه آموزشی باشید و نشان دهید که قبول کرده‌اید که نگرش خود را تغییر بدهید، نگرش فروش و سبک دیگری از زندگی را انتخاب کنید، مهم است. بالتبع وقتی تلاش می‌کنید و لذت می‌برید، پول نیز به صورت اتوماتیک وارد کار خواهد شد.

نگرش فروش چیست؟

اصلا نگرش در فروش به چه معنا است؟ یادگیری نگرش فروش زمانی اهمیت پیدا می‌کند که در شرایط یکسان، دو فروشنده کاملا متفاوت فکر کرده و عمل کنند. یعنی وضعیت موجود را به گونه ای متفاوت ببینند و از آن برای موفقیت در فروش استفاده کنند. برای مثال وقتی چند فروشنده در آمازون برای یک محصول مشابه وجود داشته باشد ولی یکی از آنها چندین برابر دیگری فروش دارد، مطمن باشید آن فرد در ابتدا نگرش فروش درستی داشته و سپس با تکنیک های فروش به افزایش فروش رسیده است. دو موردی که هر کدام به تنهایی تاثیر لازم را ندارند.

نگرش فروش – مبنای قدرت فروش مثبت

بارها شنیده‌اید، ذهن انسان و آنچه در آن پرورش می‌دهد چقدر مهم است، اما کنترل افکار منفی و ساخت نگرش درست در هر زمینه ای زیاد هم کار ساده ای نیست و این نگرش درست تنها شامل مسائل شخصی نمی شود بلکه در موضوع کار و بیزینس هم یادگیری نگرش فروش است که اهمیت پیدا می‌کند و مبنایی برای یک فروش قدرتمند می‌شود.

نقش نگرش فروشنده بر موفقیت فروش

وقتی فروشنده ای می‌پذیرد که وارد یک بیزینس جدید، جهانی و آنلاین شود باید خاصیت و ماهیت بیزینس را قبول کند و برای تجربه فروش موفق و پیشی گرفتن از رقبا، یادگیری نگرش فروش را در اولویت کار خود قرار دهد تا به خوبی این مسیر را طی کند. در واقع تنها فروش مهم نیست بلکه چطور فروختن هم مهم است. در پلتفرمی از جمله آمازون فروشنده ای موفق است که بدانید چطور به مشتری بفروشد، در کنار آن حس رضایت و اعتماد را نیز در مشتری ایجاد کند، این حس در مشتری ایجاد شود که خرید با کیفیت و مناسبی را انجام داده است و همه این موارد ریشه در نگرش فروش دارد.

نگرش فروش – مهمترین مرحله فروش

عده‌ای فکر می‌کنند مهمترین مرحله تنها فروش بوده و فروش پایان کار است، در صورتی که اینطور نیست. آیا نباید شما خریداران محصول خود را به مشتری های دائمی خود تبدیل کنید؟ احساس رضایت مشتری از خرید را نادیده نگیرید چون فقط در این صورت است که شما را مجددا از بین تعدادی زیادی فروشنده، انتخاب می‌کند و این نتیجه با داشتن نگرش فروش و ارائه خدمات لازم توسط فروشنده به دست می‌آید.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/how-sell-pro
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط