مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

استخدام نیروی کار جدید در آمازون تا حواشی نوع رفتار آمازون با کارمندان

خلاصه اخبار :
جف بزوس مالک آمازون اخیراً با استفاده از قسمت اندکی از ثروت اندوخته شده خود، بین ماه‌های ژانویه تا اکتبر، 427300 کارمند به شرکت خود اضافه کرده است، بنابراین کیسه بوکس جدید یا پادری مخصوص سگ شما در شلوغی تعطیلات به موقع به دستتان خواهد رسید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 18

  • 1.4k
  • 2
  • مدت زمان مطالعه 6 دقیقه
استخدام نیروی کار جدید در آمازون تا حواشی نوع رفتار آمازون با کارمندان

نیویورک تایمز درباره حقوق کارمندان آمازون اظهار نظر کرد

 

بزوس، ثروتمندترین مرد جهان برای سه سال پیاپی، دوست دارد بگوید که هر ساعت 15 دلار به کارمندان انبار حقوق می‌دهد، اما همانطور که اخیراً نیویورک تایمز اشاره کرده است این میزان حقوق کمتر از یک شغل انبارداری معمولی است.

علی‌رغم اینکه آمازون در ماه گذشته به کارمندان تمام وقت خود 300 دلار پاداش سختی کار پرداخت کرده است، کماکان سالهای زیادی باید بگذرد تا تاثیر رفتارهای بد گذشته خود را پاک کند.

قبل از اینکه به احترام این تجارت الکترونیک عظیم به خاطر این فرایند سریع و به موقع تعظیم کنید، یادآوری می‌شود که آمازون اغلب با کارگران خود مانند کیسه‌های بوکس و پادری سگ‌ها رفتار می‌کند.

 

استخدام نیروی کار جدید در آمازون

 

نوع رفتار آمازون با کارمندانش فاش شد

 

بدون شک آمازون در طول همه‌گیری کرونا به طور همه جانبه‌ای برای بسیاری از مشتریان نجات بخش بوده است، اما با کارمندان خط مقدم خود اغلب مثل چیزهای دورانداختی رفتار می‌کرد.

شیوع بیماری در انبار کارترت در ماه آوریل، جایی که شهردار دنیل ریمن بعد از مبتلا شدن ده‌ها تن از کارکنان به ویروس کرونا گفت که آمازون با کارمندان آنجا مانند گوسفندان گله رفتار می‌کند، تنها ذره کوچکی از این کوه یخ بزرگ بود.

هر کجا که به دلیل عدم موفقیت در مدیریت، بیماری شیوع پیدا کرد آمازون بی‌رحم بود؛ و حتی پس از 60 دقیقه گزارش در مورد گسترش بیماری بین کارگران انبار آمازون در ماه مه، که 20 هزار مورد مبتلا در 8 ماه نخست وجود داشت، پاسخ شرکت بسیار بد بود.

 

نوع رفتار آمازون با کارمندان

 

چه کسانی از آمازون اخراج شدند؟!

 

افشاگرانی که اقدامات پیشگیرانه سهمناک در مورد کویید را افشا کردند در حقیقت اخراج شدند.

برخی به دلیل شکایت از کمبود تجهیزات محافظتی، برخی به خاطر تهدید به اعتصاب بعد از خودداری مدیریت از استرلیزه کردن امکانات و وسایل، بعضی از آنها به دلیل درخواست‌های مکرر برای مرخصی استعلاجی و تامین هزینه مشاغل پرخطر، و برخی تنها به خاطر اعتراض به شرایط پرخطر.

 

انبار آمازون در فرانسه به دلیل ویروس کرونا به مدت یک ماه تعطیل شد

 

این سنگدلی آمازون کره زمین را فرا گرفت؛ در فرانسه، پس از آنکه دادگاه‌های متعدد رای خطرناک بودن شرایط را صادر کردند، تمام شش انبار آمازون به مدت یک ماه تعطیل شدند.

سپس مانند برخی از اربابان نئوفئودال که از ارتش خود برای ساکت کردن قیام دهقانان استفاده می‌کنند، بزوس نیز از روش‌هایی غیرعادی برای فرو نشاندن فعالیت‌های کارگران استفاده کرد.

 

انبار آمازون

 

مجله Vice و اظهار نظر جنجالی آن درباره آمازون

 

مجله Vice در ماه سپتامبر گزارش داد که آمازون عوامل پینکرتون را برای بازرسی از کارگرانی که سعی در ایجاد اتحادیه در فروشگاه‌های آنها در اروپا دارند را استخدام کرده است، جایی که شرکت با اتهامات مخالف اتحادیه مواجه است.

یک ماه قبل، مجله Vice اسنادی منتشر کرد که نشان می‌داد آمازون چگونه اطلاعات فیس‌بوک را از کارمندان آمریکایی که به فکر اتحادیه هستند جمع می‌کند.

جهت اطلاع باید بگوییم که بر اساس آمار اداره کار ایالات متحده، اعضای اتحادیه در صنایع حمل و نقل و انبارداری در سال گذشته حدود 38% بیشتر از افراد غیر عضو کسب درآمد داشتند.

ولی بزوس تحت تاثیر قرار نگرفت. تعداد اندکی از 810 هزار کارگر انبار آمریکا و رانندگان پیمانکاری وی عضو اتحادیه هستند.

 

دارایی جف بزوس در همه گیری کرونا 70 میلیارد دلار بیشتر شد!

 

قسمت آخر را به عقب برگردانید؛ ارزش دارایی بزوس 182 میلیارد دلار است، که از شروع همه‌گیری کرونا 70 میلیارد دلار بیشتر شده است، و مالیات بر درآمد فدرال آمازون برای سال‌های متوالی صفر بوده است.

با این وجود سال‌هاست که مالیات دهندگان به نیروی کار مالک آمازون یارانه می‌دهند، که این نوعی از سوسیالیسم است که برای انواع مختلف شرکت‌ها خوب و پذیرفتنی است.

 

آمازون نیروی کار جدید استخدام کرد و حواشی این استخدام مشخص شد!

 

بله، این خوب است که آمازون نیرو استخدام می‌کند؛ و اگر شما به دنبال حقوق حداقلی خنده‌دار با حق سختی کار هستید و می‌توانید ریسک آن را مدیریت کنید، این کار می‌تواند شما را از بحران عبور دهد. واقعا عالی است که در چنین زمانی استخدام شوید.

اما بهتر است که یک کارفرمای انحصارطلب باشید، خصوصاً در زمانی که 13 میلیون آمریکایی بیکار هستند و 20 هزار رقیب فیزیکی نیز در حال حاضر تعطیل شده‌اند.

 

حواشی حقوق کارمندان آمازون

 

و باز وقتی که ردپای دیجیتال عظیم شما می‌تواند با سرعت همه‌گیری مطابقت داشته باشد و شما قوانین را به عنوان محافظ اصلی تجارت الکترونیک تعیین کنید، قضیه بهتر می‌شود.

ما دوست داریم که با صدای بلند به بزوس دست مریزاد بگوییم، اما در صورتی که او کاری کند که این نیم میلیون نیروی جدید حس نکنند نقش پادری برای تمیز کردن کفش کارفرما یا خوکچه هندی در خط مقدم مبارزه با کووید را دارند.

تحمل این شیوع خاص برای ابر سرمایه‌داری که آمازون به نمایش گذاشته است نه تنها دشوار است، بلکه دلیلی برای خوشحالی هم ندارد.

 

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/hiring-new-employees-amazon
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 2 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
هدیه گفته:
۰ | ۰

آمازون روز به روز در حال بزرگ شدن است.

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما هدیه عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاسگذار شما هستیم که در راه موفقیت تلاش می کنید و با ابراز لطف و محبت خود، به ما نیز در رسیدن به موفقیت یاری می رسانید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
علیرضا گفته:
۰ | ۰

ممنون از لطف شما و سپاس فراوان ازینهمه تلاش و صرف انرژی برای بیدار کردن حس خفته «شوق زندگی» در کالبد بیجان مردمان سرزمینم،ایران.
ممنونم استاد.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما علیرضا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

حضور شما و اطلاع از نظرات شما، عامل انرژی و انگیزه مجموعه ما است تا هر روز تلاش خود را در ارتقاء سطح پشتیبانی و خدمت رسانی به شما همراهان عزیز افزایش دهیم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط