افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

رازهای پنهان موفقیت

توضیحات کوتاه :
هیچگاه نمی‌توانید کسی را پیدا کنید که موفقیت را دوست نداشته باشد یا به دنبال موفق شدن نباشد. اما سؤال اصلی اینجا است که چگونه می‌توان به موفقیت دست پیدا کرد؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.9k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 1 دقیقه
رازهای پنهان موفقیت

 

خلاصه ای از مقاله

تفاوتی نمی‌کند که شما موفقیت را در چه چیزی می‌بینید، اما لازم است این را بدانید که برای دستیابی به آن باید راه و روش را یاد بگیرید و چیزهایی را بدانید که دیگران نمی‌دانند. همین دانستن‌ها است که تفاوت میان افراد موفق و افراد ناموفق را سبب می‌شود.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

به دنبال کسب موفقیت

شما تا به حال، اطراف خود فردی را دیده‌اید که بگوید من نمی‌خواهم موفق باشم؟ مشخص است که هیچگاه نمی‌توانید کسی را پیدا کنید که موفقیت را دوست نداشته باشد یا به دنبال موفق شدن نباشد. اما سؤال اصلی اینجا است که چگونه می‌توان به موفقیت دست پیدا کرد؟

مطمئناً اگر رمز و رازهای رسیدن به موفقیت در دسترس همگان بود، دیگر موفق بودن و موفق شدن لذت خود را از دست می‌داد و مثل الآن برای شما شیرین و دلچسب نبود. این رموز ساده است، اما نیاز است قبل از برداشتن اولین قدم به سمت موفقیت، یک بار توسط یک شخص موفق به شما یاد داده شود. تفاوتی نمی‌کند که شما موفقیت را در چه چیزی می‌بینید، اما لازم است این را بدانید که برای دستیابی به آن باید راه و روش را یاد بگیرید و چیزهایی را بدانید که دیگران نمی‌دانند.

 

راز های پنهان موفقیت و مدیریت بهتر بیزینس


همین دانستن‌ها است که تفاوت میان افراد موفق و افراد ناموفق را سبب می‌شود. فرد موفق حین تلاش برای دستیابی به موفقیت، ممکن است با خیلی سختی‌ها رو به رو شود یا خیلی اشتباهات را مرتکب شود، اما دست از کار نمی‌کشد. چنین شخصی از تمام اشتباهات خود درس می‌گیرد و به دنبال بهتر شدن می‌رود.

خیلی از افراد موفق برای یاد گرفتن این رموز سختی‌های زیادی را تحمل کرده‌اند و بارها شکست خورده‌اند اما اکنون به تجربه لازم دست پیدا کرده و جایگاه فعلی خود را به دست آورده‌اند. حال هم خودشان موفق هستند و هم می‌توانند در مسیر موفقیت شما را همراهی کنند. در ادامه قصد داریم شما را با یک سری از این رازها آشنا کنیم.

رازهای موفقیت

  • افراد موفق کم می‌خوابند: شاید بتوان به جرأت گفت که یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت کم خوابیدن است. البته این جمله به این معنا نیست که در این کار افراط کنید و دچار کم خوابی و مشکلات وابسته به آن شوید، بلکه به این معنا است که به اندازه و به موقع بخوابید. بیشتر افراد نیاز دارند که در شبانه روز بین 8-6 ساعت بخوابند که این میزان قابل قبولی می‌باشد.
  • این افراد بر روی هدف خود متمرکز می‌شوند: همیشه در مسیر موفقیت ممکن است با مواردی رو به رو شوید که تمرکز شما روی هدفتان را بر هم بزند. این موارد می‌تواند موانع پیش رو باشد یا هر چیز دیگری. لازم است این را به خاطر داشته باشید که باید برای رسیدن به علاقه مندی های خود تلاش کنید. شاید ورزش‌هایی مثل یوگا و انجام فعالیت‌های مدیتیشن کمک کننده باشد.  

 

رازهای پنهان موفقیت

 

  • مثبت نگر هستند: همیشه افکار منفی، فرد را از موفقیت دور می‌کند چرا که آنقدر ترس از شکست، نگرانی‌های دیگری را همراه خود می‌آورد که آن شخص دیگر نمی‌تواند نکات مثبت کار را ببیند. مطمئناً هیچ چیزی آنقدر منفی نیست که نتوان نکته مثبتی در آن پیدا کرد. پس سعی کنید همیشه نیمه مثبت لیوان را ببینید. اگر همیشه منفی‌ترین حالت یک چیز را ببینید، دیگر اعتماد به نفس لازم برای انجام کارها را نخواهید داشت، از این رو هر روز از موفقیت دورتر می‌شود.
  • یک فرد موفق مدیریت زمان دارد: هر روز 24 ساعت است و طی یک هفته شما 168 ساعت زمان دارید که تلاش کنید و به هدفتان دست پیدا کنید. مطمئناً برای دستیابی به موفقیت به تلاش وکوشش نیاز است اما اگر شما مدیریت زمان درستی را داشته باشید، لازم نیست 24 ساعت در روز را فقط برای رسیدن به اهدافتان صرف کنید. هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شود، زمانی را به برنامه ریزی برای آن روز اختصاص دهید.
  • صادق، صبور، با پشتکار، میانه رو و بخشنده هستند: شاید می‌شد هر یک از این موارد را در یک زیر شاخه مجزا قرار داد چرا که دستیابی به هر یک از آنها نیازمند تلاش فراوان و صرف زمان زیادی می‌باشد. درست است که دستیابی به آنها ممکن است کمی سخت و دشوار به نظر برسد اما لازمه موفق بودن است. پس اگر به دنبال موفقیت هستید، سعی کنید این ویژگی‌ها را در خودتان تقویت کنید.  
  • سخنوران خوبی هستند: هیچ کس به صورت مادرزاد سخنور خوبی نیست. این یک تکنیک است که باید آن را فرا بگیرید و آنگاه است که می‌توانید تأثیر آن را روی میزان موفقیت خود احساس کنید. افرادی که در صحبت کردن توانمند هستند، می‌توانند تأثیر بیشتری روی دیگران بگذارند. پس این تکنیک را دست کم نگیرید و برای کسب آن تلاش کنید.

 

رازهای پنهان بهترین روش کسب درآمد بدون وقفه در دنیا

 

سخن پایانی

دستیابی به موفقیت خواست قلبی همه است و همه آدم‌هایی که روی این کره خاکی زندگی می‌کنند، به دنبال آن هستند. همانطور که مثلاً یک دانشجو باید برای کسب موفقیت در امتحانات آخر ترم خود تلاش کند، برای دستیابی به سایر زمینه‌ها هم به تلاش نیاز است اما دانستن اینکه برای رسیدن به کامیابی در زندگی باید تلاش کرد به تنهایی نمی‌تواند مؤثر باشد. علاوه بر تلاش باید نکات لازم و رموز پنهان را یاد گرفت و در زندگی خود اعمال کرد. چنانچه همه افراد این نکات را بدانند دیگر نمی‌توان به راحتی بین افراد موفق و ناموفق مرز قائل شد. پس فراموش نکنید که همین رموز هستند که تفاوت‌ها را به وجود می‌آورند.

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/hidden-secrets-of-success
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh