افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

1400 دلار در 48 ساعت با فروش در آمازون - علی دانشجوی دوره آربی

  • 3k
  • 0

افزایش فروش در آمازون با دوره آربی

در این ویدئو علی عزیز عنوان می‌کند که افزایش فروش و 1400 دلار در 48 ساعت با فروش در آمازون زمانی برای او محقق شد که با تکنیک های اصولی و بهینه سازی‌های درست این مسیر را پیش برد و مجموعه این اصول را از طریق دوره آربی دریافت کرد.

 
 

کسب و کار آمازون را چگونه آغاز کردید؟

من علی محبوبی هستم و در منطقه واشینگتن، دی. سی آمریکا زندگی می‌کنم. من یکی از دانشجویان دوره آربی آقای عزت خواه هستم که 1400 دلار در 48 ساعت با فروش در آمازون را تجربه کردم. مدتی بود که تلاش می‌کردم تا کسب و کار آمازون را از طریق دوره آموزشی آربی یاد بگیرم، استفاده کنم و کسب و کار آمازون خودم را راه بیندازم.

دوست داشتم تجربه‌ای که داشتم را با شما در میان بگذارم. امیدوارم این تجربه بتواند به بقیه دوستان هم کمک کند تا انرژی مثبتی پیدا کنند و با تمام قدرت در جهت پیشبرد کسب و کار آمازون خود به جلو حرکت کنند.

چگونه صفحه محصول خود در آمازون را بهینه سازی کردید؟

مدتی بود که محصول خودم را تهیه کرده بودم. در ابتدا فکر می‌کردم همین که بتوانم یک محصول خوب را پیدا کنم، به کارخانه چینی سفارش بدهم و وارد انبار آمازون شود، کار تمام است و مشکل حل است. اما این طور نبود. وقتی محصول من وارد انبار آمازون شد، من با این مساله مواجه شدم که کسی محصول من را نمی‌بیند و خریداری نمی‌کند.

یک جلسه مشاوره تلفنی با آقای عزت خواه برگزار کردم. ایشان به من کمک کردند تا صفحه خود را بهینه سازی کنم. یک سری از کلمات کلیدی، عنوان‌ها و بولت پوینت‌ها را با یکدیگر بهینه سازی کردیم.

ایشان کمک کردند و بعضی از عکس‌ها را عوض کردم. به محض این که عکس‌ها را عوض کردم، این بهینه سازی را بر روی صفحه خود انجام دادم و اولین کمپین تبلیغاتی خودم را راه اندازی کردم، روز گذشته 25 عدد از محصول من به فروش رفت.

1400 دلار در 48 ساعت چگونه برای ادامه این مسیر به شما کمک کرد؟

این محصول، 1400 دلار در 48 ساعت در آمازون فروش داشت که برای من بسیار جالب بود. فکر نمی‌کردم که این اتفاق بیفتد. دلسرد شده بودم، ولی با این اتفاق بسیار خوشحال شدم و انرژی بیشتری گرفتم.

سعی دارم در روزهای آینده با انرژی و قدرت بیشتری، دوباره به بهینه سازی صفحه‌ وکمپین‌های تبلیغاتی خود بپردازم. امیدوارم به زودی این محصول جزء صفحات اول و دوم آمازون بیاید و به صورت طبیعی و ارگانیک شروع به فروش کند.

چرا تجربه موفق خود در آمازون را با ما به اشتراک گذاشتید؟

دلیل آن که این ویدئو را با شما به اشتراک گذاشتم این بود که خود من در این مقطع بودم. وقتی که دلسرد شدم، یک سری از ویدئوهایی که آقای عزت خواه به اشتراک گذاشتند را دیدم. ویدئوهایی از تجربه دانشجویان دوره آربی که تأثیر مثبت زیادی بر من داشت، چون ظرف مدت کوتاهی، فروش بسیار زیادی داشتند.

من بر اساس آن ویدئوها، انرژی زیادی گرفتم و سعی کردم دوباره با انرژی بیشتری شروع کنم و کار خودم را به جلو ببرم. به همین خاطر تصمیم گرفتم که این ویدئو را با شما به اشتراک بگذارم.

چرا دوره آربی برای موفقیت در آمازون پیشنهاد شما است؟

دوستانی که فکر می‌کنند آیا برای این که وارد کسب و کار آمازون شوند، باید در دوره آربی شرکت کنند یا خیر، توصیه من به آنها و نکته‌ای که می‌توانم به آنها عرض کنم این است که شاید شما بتوانید برخی از این مطالب را در پیج های مختلف، گوگل و خود وبسایت آمازون پیدا کنید، اما پیدا کردن این اطلاعات، کار بسیار بسیار وقت گیری است.

حتی اگر زبان شما خوب باشد و دسترسی به اینترنت پرسرعت داشته باشید، باید زمان بسیار زیادی را برای پیدا کردن این مطالب صرف کنید.

این مطالب جسته و گریخته است و همه به صورت مرتب در کنار هم قرار نگرفته است. بعد از پیدا کردن باید آن‌ها را بخوانید و آزمون و خطا کنید. باید پول خرج کنید، هر کدام از آنها را امتحان کنید تا ببینید آیا جواب می‌دهد یا خیر.

بهترین سرمایه گذاری شما برای زندگی و کسب و کار چه بوده؟

در واقع آقای عزت خواه و تیم ایشان در مجموعه آربی همه این کارها را انجام داده‌اند و چیزی که چکیده و در حقیقت ماحصل این داستان است را به صورت خیلی مرتب و شفاف در اختیار همه دانشجویان خود قرار می‌دهند.

ایشان نه تنها این محصول یعنی دوره آربی را در اختیار دوستان قرار می‌دهند، تیم پشتیبانی ایشان هم همیشه در دسترس هستند و به کمک شما می‌آیند تا مشکلی که برای بیزینس‌ شما به وجود آمده است را برطرف کنید.

من خیلی خوشحال هستم و مطمئن هستم که این یکی از بهترین سرمایه گذاری‌هایی است که می‌توانستم روی خودم و زندگی‌ام انجام بدهم و با این کار 1400 دلار در 2 روز با فروش در آمازون برای من رخ داد. به همه دوستان هم توصیه می‌کنم که این کار را انجام بدهند و هرچه زودتر کسب و کار آمازون خود را شروع کنند.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/fourteen-hundred-two-days-ali-rb
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط