اتحاد غول های آبی ، صنعت خودروسازی فولکس واگن و فورد

  • 3 مهر 1399
  • 995
  • 2

جیم هکت با حضور خود در شرکت فورد قصد دارد تحولات زیادی در این صنعت به وجود آورد و با سیاست های مدیریتی خود، این کمپانی را به سمت آینده ای روشن هدایت نماید. یکی از این تحولات مدیریتی او، همکاری خودروسازی فورد با شرکت خودروسازی فولکس واگن " Volkswagen" می باشد که می تواند ضعف های گذشته خودروسازی فورد را در زمینه خودروهای خودران از بین ببرد و همگام با تکنولوژی روز به پیش رود.

 

 

خودروسازی فورد و فولکس‌واگن چه مدل‌های مشترکی می‌سازند؟

خودروهای فورد این قابلیت را دارند که شما نسبت به حس و حال خود رنگ داخل خودرو را تغییر دهید و تنوعی در داخل خودروی خود ایجاد نمایید. این کارها لذت رانندگی و داشتن خودرو را بیشتر می کند. با پیشرفت صنایع خودروسازی باید منتظر نسل جدیدی از خودروها باشیم، خودروهایی که همراه با خود شگفتی های زیادی را به همراه می آوردند و رویاهای زیادی را برآورده می کنند.

شرکت خودروسازی فورد با داشتن قدمت زیاد و موفقیت های فراوان در صنعت خودروسازی، در زمینه خودروهای برقی از رقیبان خود عقب می باشد که با همکاری با شرکت خودروسازی فولکس واگن که در تولید خودروهای برقی پیشرفت های زیادی داشته است، این ضعف را جبران می کند.

از ژانویه سال 2019 زمزمه هایی مبنی بر همکاری شرکت خودروسازی فورد و فولکس واگن آلمان به گوش می رسید. این دو ابرقدرت خودروسازی برای ساخت خودروهای برقی و خودران به توافق هایی رسیده اند و با اتحاد هم قصد دارند تولید و عرضه خودروهای برقی پاک و دوستدار محیط زیست را توسعه دهند.

اولین بخش این همکاری برای تولید خودروهای تجاری شامل ون و وانت سایز متوسط می باشد. برای این کار، دو کمپانی عظیم خودروسازی، همکاری در اشتراک پلتفرم، موتور و تکنولوژی صورت خواهد گرفت. این دو شرکت از این طریق در هزینه های خود صرفه جویی می کنند.

 

جیم هکت و اتحاد بین شرکت فولکس واگن و فورد

 

تحولی در صنعت خودروسازی – همکاری فورد با فولکس واگن

جیم هکت مدیرعامل خودروسازی فورد در این زمینه می گوید: این همکاری نه تنها راندمان هر دو کمپانی را بالا می برد بلکه کمک می کند سازگاری بالا برود و این فرصت را به ما می دهد تا همگام با عصر جدید وسایل نقلیه گام برداریم و در زمینه تولید خودروهای برقی و خودران فعالیت نماییم.

با گسترش خدمات تاکسی های آنلاین همچون اوبر و لیفت، خیلی ها اعتقاد دارند که تمایل مردم برای خرید ماشین شخصی کاسته می شود و مردم بیشتر تمایل خواهند داشت که به سمت این نوع خدمات بروند.

اما مدیرعامل شرکت فورد، جیم هکت، از قول دن آریلی "Dan Ariel" اقتصاددان رفتاری، بیان می کند که بیشترین دارایی که 90 درصد مردم آن را دارند و از آن استفاد کمی می کنند، خودرو شخصی می باشد، زیرا آنها تمایل به مالکیت دارند و دوست دارند خوردویی از خود داشته باشند و به همین دلیل تقاضا برای خرید خودرو کاسته نمی شود.

کنترل کامل خودروهای فورد تنها با یک اپ ممکن شد

جیم هکت عنوان می کند که خودروسازی فورد اپ موبایلی را راه اندازی نموده است که از طریق آن از کیلومترها فاصله می توان خودرو را روشن نمود، مخصوصا برای زمان هایی که هوا خیلی سرد می باشد، شما می توانید از درون رختخواب خود با لمس اپ فورد خودروی خود را روشن نمایید و تا زمان آماده شدن برای خروج از منزل، خودرو به اندازه کافی گرم و آماده استفاده می باشد. خودروسازان در تلاش هستند تا هر چه بیشتر لذت رانندگی را بیشتر نمایند و در این مسیر موفق هم بوده اند.

 

آموزش فروش در آمازون

 

شغلی که شما را از المان زمان و مکان جدا می‌کند و زمینه کسب درآمد 24 ساعته را برای شما فراهم می‌کند، می‌توان در دسته‌بندی شغل‌های ایده آل قرار داد. مشاغلی که در کنار کار و کسب درآمد، امکان زندگی کردن به روش دلخواه را هم فراهم می‌کنند. برای آشنایی با چنین شغلی و راهنمایی گام به گام در این خصوص، مطالعه مقاله آموزش فروش در آمازون را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اتحاد غول های آبی ، صنعت خودروسازی فولکس واگن و فورد

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

کلمات کلیدی
کسب موفقیت های بزرگ

نظرات کاربران

2 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط