مصاحبه با کریس گاردنر (بی خانمانی که میلیاردر شد)

  • 29 اسفند 1398
  • 10733
  • 26

زندگی کریس گاردنر از فقر تا به سوی خوشبختی

همه افراد انتخاب ها و تصمیم های زیادی در زندگی دارند. دو تصمیم بزرگی که کریس گاردنر در زندگی‌ خود گرفته است، این می باشد که در 5 سالگی تصمیم می‌گیرد وقتی بچه‌دار شد، بچه هایش بدانند که پدرشان کیست و این بزرگترین تصمیم زندگی‌اش بوده است و تصمیم دوم این بوده که هر کاری که انجام می دهد در سطح جهانی باشد. کریس گاردنر می‌گوید که مهمترین انگیزه‌اش این است که بهترین نسخه از خودش را ببیند از لحاظ جسمی، معنوی و مالی و از تمام ظرفیتش استفاده کند.

کریس گاردنر، میلیاردری که از صفر شروع کرد

کریس گاردنر یکی از دلایل موفقیت خود را مادرش و صحبت‌های او می داند و می‌گوید مادرم دنیایم را تغییر داد. کریس گاردنر در این مصاحبه، از دوران نوجوانی خود می گوید که در حال تماشای مسابقات بسکتبال بوده و گزارشگر در مورد در‌آمد بازیکنان صحبت می کند و او عمیقا به این فکر فرو می رود که آیا او هم می تواند روزی به چنین جایگاهی برسد؟ در این ویدیو کامل تر با این داستان و تاثیر و نقش مادرش در این موضوع آشنا می شوید.

توصیه‌های طلایی کریس گاردنر

این یک قانون جهانی است که همه اجازه دارند، رویاپردازی کنند. کریس گاردنر بیان می کند "من خوشبخت بودم که نه تنها به فرزندانم این اجازه را دادم بلکه توانستم به یک نسل دیگر هم این اجازه را بدهم و این اجازه را هم دارم که با کل دنیا در میان بگذارم" وقتی ذهنتان را از خیلی مسائل پیش پا افتاده خالی می‌کنید، جا برای موضوعاتی باز می‌شود که ارزش صرف زمان و تلاش دارند. گذشته را رها کنید و رو به جلو حرکت کنید. این ویدیوی رایگان و جذاب را تماشا کنید تا با کریس گاردنر که یکی از باانگیزه ترین افرادی است که تمام تلاش خود را برای ساخت یک زندگی ایده آل کرده است، بیشتر آشنا شوید.

 

آموزش فروش در آمازون

 

شغلی که شما را از المان زمان و مکان جدا می‌کند و زمینه کسب درآمد 24 ساعته را برای شما فراهم می کند، می‌توان در دسته بندی شغل‌های ایده آل قرار داد. مشاغلی که در کنار کار و کسب درآمد، امکان زندگی کردن به روش دلخواه را هم فراهم می‌کنند. برای آشنایی با چنین شغلی مطالعه مقاله فروش در آمازون را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مصاحبه با کریس گاردنر (بی خانمانی که میلیاردر شد)

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

کلمات کلیدی
زندگی ایده آل

نظرات کاربران

26 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط