تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

خرید گوشی از سایت آمازون

توضیحات کوتاه :
آیا خرید گوشی از سایت آمازون ارزانتر است ؟ آیا واقعی است ؟ آیا امن است ؟ آیا تعمیر شده است؟ و ... اگر سولاتی از این قبیل برای خرید گوشی از سایت آمازون، ذهن شما را هم مشغول کرده، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 6

  • 3.1k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
خرید گوشی از سایت آمازون

 

خلاصه ای از مقاله :

بسیاری از فروشگاههای آنلاین گوشی های هوشمند خوبی را با قیمتهای مناسب و منطقی به فروش می رسانند. مشتریان می توانند با این روش بدون صرف هزینه زیاد یک تلفن همراه جدید بخرند. آمازون در فروش گوشی های همراه شناخته شده است، بنابراین اگر در پی خرید یک تلفن همراه از آمازون هستید، این مطلب را مطالعه کنید تا به شما نشان دهیم که در این فرآیند چه نکاتی مهم است.

 

آنچه در این مقاله می خوانید :


خرید تلفن همراه در آمازون در سال 2022


آمازون یک فروشنده رسمی آیفون ، بلک بری  و ویندوز  تعمیر شده است و همه دستگاه ها بازرسی شده و توسط متخصصان مجرب به تایید می رسند. به علاوه، آمازون به عنوان یک توزیع کننده معتبر تلفن همراه شناخته می شود و گوشی های تعمیر شده را با قیمت منطقی به فروش می رساند، که حتی به 99/199 دلار هم می رسد. مشتریان در خرید گوشی های معتبر از آمازون حس اطمینان کامل دارند.
اگر می خواهید درباره امنیت خرید تلفن همراه در آمازون، برندهای موجود، قیمتهای تلفن و سایر اطلاعات مفید بیشتر بدانید، به مطالعه این مطلب ادامه بدهید.

 

خریداری گوشی از آمازون

 

 
آیا گوشی های موجود در آمازون واقعی هستند ؟


اکثر گوشی های موجود در آمازون واقعی و معتبرند. آمازون در حال حاضر یکی از توزیع کننده های اصلی تلفن همراه است و از فروشندگان می خواهد تا قبل از تایید موجودی گوشی هایشان معیارهای خاصی را رعایت کنند.

به علاوه، آمازون مسئول فروش انواعی از گوشی های همراه تعمیر شده از برندهای شناخته شده است. بنابراین، اعتبار هر تلفن همراهی که علامت «تایید شده توسط آمازون» را داشته باشد، ضمانت خواهد شد.

 

وبسایت فروشگاهی آمازون

 

اما، برخی از فروشندگان شخص ثالث نیز در فروش تلفن های همراه در آمازون کلاهبرداری می کنند. به علاوه، توصیه می شود که مشتریان نظرات مشتریان دیگر و رتبه های آنها را قبل از خرید از یک فروشنده ناشناس بررسی کنند.


آیا خرید تلفن همراه در آمازون امن است ؟


خرید تلفن همراه از آمازون یک روش بی خطر است، زیرا اکثر تلفن های همراه فروخته شده در این وبسایت از فروشندگان شخص ثالث معتبر هستند و یا مستقیما توسط آمازون و سایتهای مرتبط با آن به فروش می رسند.

اگر مشتری یک تلفن همراه را از فروشنده مشکوکی بخرد و به نظر برسد که این گوشی جعلی است، می تواند آن را به آمازون بازگرداند و هزینه خود را دریافت کند!

بنابراین، خرید تلفن همراه از آمازون خطرات کمتری دارد، زیرا مشتریان در صورت خرید یک دستگاه جعلی می توانند آن را بازگردانند و از منبع مطمئن تری محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.


آیا آمازون تلفن های همراه تعمیر شده را می فروشد ؟


بخش زیادی از تلفن های همراه فروخته شده در آمازون تعمیر شده هستند! دستگاه های ساخت شرکت هایی مثل اپل و سامسونگ توسط شرکت ها تعمیر شده و به انبارهای آمازون ارسال می شوند.

در حالی که بسیاری از تلفن های همراه موجود در آمازون کارکرده هستند، اما توسط متخصصان بازرسی می شود تا عملکرد مناسب آنها تضمین شود، بنابراین بسیاری از مشتریان آنها را قابل اطمینان می دانند!

اگر مشتریان به اطلاعات بیشتری درباره تلفن های تعمیر شده آمازون و کارایی آنها نیاز داشتند، می توانند با بخش خدمات مشتریان آمازون یا برند مربوطه تماس بگیرند.

 

خرید گوشی از سایت آمازون

 


آیا آمازون فروشنده رسمی گوشی های آیفون کارکرده است ؟


آمازون یک فروشنده رسمی گوشی های آیفون کار کرده و تعمیر شده است. در حال حاضر آمازون نمی تواند آیفون های جدید را به فروش برساند و فقط مدلهایی را در اختیار دارد که قبلا از آنها استفاده شده است. اما این گوشی های کارکرده تعمیر شده و مستقیما از شرکت اپل به آمازون ارسال شده اند.

ممکن است برخی از فروشندگان شخص ثالث نیز در انبار خود آیفون داشته باشند، اما معمولا این گوشی ها توسط مالکان قبلی به صورت مستقیم به فروش می رسند که به عنوان برند جدیدی تبلیغ نمی شود. اما مشتریان باید در خرید آیفون های کارکرده در آمازون بدون علامت «تایید شده توسط آمازون» احتیاط کنند، زیرا ممکن است جعلی باشند.


آمازون کدام برندهای تلفن همراه را در اختیار دارد ؟


آمازون انواع گسترده ای از برندهای تلفن همراه را در انبار خود در اختیار دارد! برندهای فعلی عبارتند از:
•    اپل
•    سامسونگ
•    موتورولا
•    گوگل
•    TCL
•    وان پلاس
•    پوکو
•    BLU
•    نوکیا
•    LG
•    وریزون

آمازون تعدادی از برندهای تلفن همراه دیگر را نیز در انبار خود دارد که کمتر شناخته شده هستند. اما توصیه می شود که برای اجتناب از مسائل مرتبط با کیفیت تلفن همراه، مشتریان برندی را خریداری کنند که با آن آشنایی بیشتری دارند.

به علاوه، به مشتریان توصیه می شود که محصولات ارزان قیمت را نخرند، زیرا کیفیت آنها کمتر از سایر برندهای فروخته شده توسط آمازون است و بنابراین باید تعویض شوند.

 

گوشی های موبایل در سایت آمازون

 


آیا آیفون در آمازون ارزانتر است ؟


آمازون تلفن های همراه را در قیمت تقریبا پایینی به فروش می رساند، زیرا بخش زیادی از انبار آن شامل گوشی های تعمیر شده و برندهای کمتر شناخته شده مثل بلک ویو و وبست لایف است.

دستگاه های اپل و سامسونگ تعمیر شده معمولا بسته به قیمت آخرین مدل بین 200-400 دلار هستند، در حالی که گوشی های جدید این برندها بیش از 1000 دلار قیمت دارند.

در حالی که آمازون برندهای زیادی از تلفن های همراه را به فروش می رساند که کیفیتشان پایین تر از اپل و سامسونگ است، اما گوشی هایی مثل TCL و LG با قیمت 72/138 دلار نیز مشاهده می شود!

بنابراین، مشتریانی که به دنبال گوشی های تلفن همراه با قیمت منطقی هستند، می توانند گوشی های تعمیر شده در آمازون را جستجو کنند، زیرا قیمتشان مناسب بوده و کیفیت بالایی دارند!


آیا خرید تلفن همراه در آمازون ارزشش را دارد ؟


خرید یک تلفن همراه در آمازون وقتی ارزشمند است که مشتریان از برند معتبری خرید کنند که توسط آمازون تایید شده و یا توسط یک فروشنده شناخته شده شخص ثالث به فروش برسد.

 

خرید تلفن همراه از سایت آمازون

 

شرکت هایی مثل اپل، سامسونگ، ویندوز و گوگل برای این منظور توصیه می شود، زیرا آمازون فروشنده رسمی این دستگاه های کار کرده است! اما به مشتریان درباره خرید برندهایی که آمازون با انها آشنایی ندارد هشدار داده می شود، زیرا با وجود ارزان بودن، کیفیتشان پایین بوده و ممکن است پس از مدت کوتاهی نیاز به تعویض آنها باشد.


نتیجه گیری


آمازون انواعی از برندهای تلفن همراه شامل اپل و سامسونگ را به فروش می رساند. این سایت یک فروشنده رسمی گوشی های کارکرده از این برندها بوده و گوشی های نو از برندهایی مثل LG، TCL و برندهای مشابه تلفن همراه را نیز به فروش می رساند.  

 

وبسایت آمازون و خرید گوشی

 

تلفن های همراه آمازون قیمت کمتری دارند، زیرا بخش عمده انبار این شرکت شامل گوشی های تعمیر شده است. در حالی که بسیاری از این تلفن های همراه ارزش بالایی دارند، اما مشتریان باید در خرید برندهای ناآشنا احتیاط کنند، زیرا ممکن است محصول با کیفیت پایین تری به دستشان برسد.


کسب درآمد در 24 ساعت شبانه روز و به دلار، هدف افراد زیادی در زمینه بیزینس است اما ممکن است راه و روش آن را ندانند. آنچه در دنیای امروز مشخص است، حرکت به سمت دنیای آنلاین و افزایش خرید و فروش های آنلاین است. وبسایت فروشگاهی آمازون، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین این وبسایت ها است. اما برای فروشندگی در وبسایت آمازون، شما نیازمند دانش و اطلاعات کافی، بروز و گام به گام هستید، یعنی هر آنچه در آموزش فروش در آمازون ارائه می شود.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/buy-phone-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط