بهترین روتین صبحگاهی

  • 31 مرداد 1397
  • 8173
  • 14

برنامه‌ریزی روتین صبحگاهی منحصر‌به‌فرد

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می‌گویم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره مسیر ساده موفقیت و ساخت بهترین روتین صبحگاهی صحبت کنم. اینکه یاد بگیری زمانی که می‌خواهی روز خود را شروع کنی باید چه کارهایی را انجام دهی و از انجام چه کارهایی دوری کنی. زمانی که حرف از موفقیت به میان می‌آید، شاید یک پروسه خیلی عجیب در ذهن تو نقش ببندد و با خود بگویی چگونه می‌توانی موفق شوی؟ چه مسیری را باید طی کنی؟ ولی بدان موفقیت خیلی ساده است.

 

ساخت بهترین روتین صبحگاهی

 

اعمال صبحگاهی که افراد موفق انجام می‌دهند

یک روز موفق حاصل تصمیمات و انتخابات تو در طول روز می‌باشد. اگر این کار را به یک روتین خوب و آن روتین را به یک لایف استایل تبدیل نمایی، مطمئناً به یک انسان فوق العاده موفق تبدیل خواهی شد که توانستی رویایی که روزها به آن فکر می‌کردی را خلق کنی. برای آنکه یک زندگی پر از دستاورد برای خود بسازی مهم این است که در طول روز چه کارهایی را انجام می‌دهی و به چه شکل از زمان خود استفاده می‌کنی. مهمترین قسمت روز، صبح می باشد که روز خود را شروع می‌کنی. در خصوص ساخت بهترین روتین صبحگاهی باید تکنیک‌هایی را اجرا کنی. با من همراه باش.

  • تکنیک اول: هنگام شب در یک دفتر ارزشمند 3 کار مهمی که باعث خلق رویا تو می‌شود و باید فردا انجام دهی را یادداشت کن.
  • تکنیک دوم: تلفن همراه خود را روی حالت هواپیما قرار بده تا خواب راحتی داشته باشی.
  • تکنیک سوم: صبح که از خواب بیدار می‌شوی تخت خواب خود را مرتب کن. شاید کار کوچک و بی ارزشی به حساب آید ولی زمانی که این کار را انجام می‌دهی، ناخودآگاه یک کار در ذهن تو انجام شده و تیک می‌خورد. در ذهن تو ثبت می‌شود که می‌توانی امروز کارهای مهمی را شروع کرده و به پایان برسانی.
  • تکنیک چهارم: به سراغ دفتر یادداشت خود برو و کارهایی که یادداشت کردی را مرور کن. قبل از شروع هر کاری به خوبی فکر کن که آیا آن کارها هنوز برای خلق رویاهای تو ضروری هستند؟

کارهایی که در طول روز باید انجام داد

اگر همچنان تمایل داری که از تکنیک‌های لازم بهره مند گردی تا بتوانی با ساخت یک روتین صبحگاهی مناسب، هر روز خود را بهتر از دیروز بسازی، کارهایی را انجام دهی که تو را یک قدم به رویاهای زندگی نزدیک‌تر می‌کند و یاد بگیری که در طول روز باید چه کارهایی را در اولویت قرار دهی تا زندگی موفق‌تری برای خود بسازی، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از تماشا ویدیو لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

بهترین روتین صبحگاهی

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.33

تعداد امتیازها: 6

نظرات کاربران

14 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط