وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آمازون و تحویل کالا با خودرو های الکتریکی برای کاهش آلودگی

خلاصه اخبار :
تحویل کالا با خودرو های الکتریکی ، موضوعی است که آمازون برای کاهش آلودگی به آن پرداخته است و در حال گسترش آن در جهات مختلف است. این پروژه مورد استقبال قرار گرفته و نتایج خوبی داشته است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 8

  • 903
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
آمازون و تحویل کالا با خودرو های الکتریکی برای کاهش آلودگی

 

آمازون برای تحویل بهتر و پاک تر به سراغ تحویل الکتریکی رفت

 

غول بزرگ اینترنتی آمازون، به منظور کاستن از میزان کربن دی اکسید آزاد شده در منطقه ی ایپسویچ، ناوگانی متشکل از 30 ون تشکیل داده که با نیروی الکتریسیته و باتری کار می کنند.

این خودرو های الکتریکی در ایستگاه جدید آمازون، واقع در دروازه ی شرقی Enterprise Park قرار دارند و به زودی برای تحویل بسته های این شرکت در سراسر شهر آماده به خدمت خواهند بود.

 

آمازون و تحویل کالا با خودرو های الکتریکی

 

پروژه زیست محیطی آمازون برای کاهش آلودگی رونمایی شد

 

این ناوگان حمل و نقل که شامل خودرو های الکتریکی مرسدس بنز است، تنها بخشی از پروژه ی زیست محیطی آمازون است. پروژه ای که طی آن آمازون متعهد شده که درصد کربن آزاد شده از خودرو های خود را تا پایان سال 2040 به صفر برساند، یک دهه زودتر از قرارداد 2050 پاریس.

در آگوست سال 2020 آمازون طی برنامه ای اعلام کرد که قصد دارد بیش از 1800 ون مرسدس بنز الکتریکی را به ناوگان خود اضافه کند؛ که بیش از 500 عدد آن به ناوگان بریتانیا افزوده خواهد شد.

 

خودرو های الکتریکی برای کاهش آلودگی

 

در ایستگاه ایپسویچ، شرکت های کوچک مستقل و لوجستیک به بیش از 30 خودروی الکتریکی دسترسی داشته، به مشتریان آمازون سرویس رسانی کرده و در عین حال از آزاد شدن ده ها هزار تن کربن جلوگیری می کنند. آن ها در حال حاضر ون ها را در شهر به راه انداخته و شروع به کار کردن با آن ها کرده اند.

 

هدف مهم آمازون ، تبدیل شدن به پایدارترین ناوگان حمل و نقل در جهان است

 

مدیر لجستیکی آمازون در بریتانیا، Kerry-Anne Lawlor می گوید: «افزودن خودرو های الکتریکی مرسدس بنز، تنها بخشی از برنامه ی ما برای تبدیل شدن به پایدارترین ناوگان حمل و نقل در جهان است و قصد داریم هرچه سریع تر از این خودرو ها استفاده کنیم».

 

روش چدید تحویل آمازون

 

اعلام تمایل به همکاری با آمازون برای گسترش حمل و نقل الکتریکی

 

Rory Denison، مالک شرکت Renison می گوید: «همکاری با آمازون برای اینکه اولین ناوگان حمل و نقل الکتریکی اش در منطقه ی Suffolk راه اندازی کند، امر بسیار هیجان انگیزی است. بازخوردی که از رانندگان و مشتریان دریافت کردیم بسیار عالی بوده و امیدوارم همچنان به سمت آینده ای پاک تر و پایدار تر حرکت کنیم».

Marcus Breitschwerdt، رئیس ون های مرسدس بنز می گوید: «از افزایش هرچه بیشتر همکاری طولانی مدتمان با آمازون و حرکت به سمت حمل و نقل الکتریکی بسیار خوشحالم».

 

خودرو های الکتریکی

 

تعهد مهم آمازون برای ناوگان حمل نقل تا پایان سال 2025

 

آمازون متعهد شده که سرویس الکتریکی و مبتنی بر انرژی پاک تحویل سفارشات خود را گسترش دهد.

این شرکت بعنوان بخشی از تعهد زیست محیطی اش دست به اقداماتی حیاتی در زمینه ی سوخت های تجدید پذیر زده و متعهد شده که ناوگان حمل نقلش تا پایان سال 2025، کاملا برپایه ی سوخت های بدون کربن عمل کند.  

 

 

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-electronic-delivery
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط