مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تست کرونا در آمازون - تشویق کارمندان برای انجام آزمایش های هفتگی

خلاصه اخبار :
آمازون کارمندان خط مقدم کالیفرنیا را به انجام آزمایش های هفتگی کووید-19 تشویق می کند، زیرا ایالت کالیفرنیا، مراقبت های اضطراری جدیدی در محیط کار برای مقابله با ویروس کرونا ایجاد کرده است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.3k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
تست کرونا در آمازون - تشویق کارمندان برای انجام آزمایش های هفتگی

 

آمازون کارگران و کارمندان را تشویق به آزمایشات هفتگی ویروس کرونا کرد

 

بر اساس اطلاعیه‌ای که بر روی سایت شرکت برای رانندگان و کارگران انبار گذاشته شده است: " بر اساس مقررات اضطراری جدید "Cal/OSHA مربوط به کووید 19 از 14 دیسامبر، همه‌ی کارمندان آمازون را تشویق می کنیم که حداقل هفته ای یکبار آزمایش کرونا بدهند."

اطلاعیه‌ای جداگانه برای کارگران هول فودز مارکت فرستاده شد که از آنها خواسته شده است که همه‌ی اعضای یک گروه هفته ای یکبار آزمایش کووید 19 بدهند.

 

هول فودز مارکت آمازون

 

اداره بهداشت شغلی کالیفرنیا قوانینی جدید برای مقابله با ویروس کرونا در محیط کار صادر کرد

 

اوایل این ماه ، اداره ایمنی و بهداشت شغلی کالیفرنیا قوانین جدیدی را برای مقابله در برابر ویروس کرونا در محیط کار صادر کرد.

مقررات اضطراری، کارفرمایان را وادار می کند که در صورت بروز یا شیوع بیماری، آزمایش کووید 19 را در محیط کار اجباری کنند. همچنین قوانینی مرتبط با پی‌گیری پرونده‌ها، گزارش دهی و ارتباط با کارمندان را افزایش می دهد.

 

تشویق کارمندان برای انجام آزمایش های هفتگی کرونا

 

آزمایشات در کلینیک های مراقبت های فوری شخص ثالث تحت مدیریت کانسنترا، شرکت ملی بهداشتی درمانی‌ای که با هولدینگ های پزشکی منتخب شراکت دارد، انجام می شوند. کانسنترا به کارکنان نتایج آزمایششان را اطلاع می دهد.

 

آمازون هزینه آزمایش کرونا کارمندان را پرداخت می کند

 

به کارمندان آمازون گفته شده است که خارج از ساعات کاری خود آزمایش دهند و همچنین به آن ها گفته شد که 1.5 ساعت خسارت به عنوان بازپرداخت برای هزینه های رفت و آمد دریافت خواهند کرد. در اعلامیه جداگانه ای به کارمندان هول فودز مارکت گفته شد که هزینه های این آزمایشات پرداخت خواهد شد.

 

کارگران انبار می‌توانند تحت برنامه تست آمازون مورد آزمایش قرار بگیرند

 

تا جایی که امکان باشد، برخی از کارگران انبار می‌توانند تحت برنامه تست آمازون مورد آزمایش قرار بگیرند که از تابستان شروع خواهد شد.

با استفاده از این برنامه، کارمندان می توانند با سواب بینی و با استفاده از یک ویدیو آموزشی و راهنمایی حرفه‌ای در محل کار از خود تست بگیرند. هدف اعلام شده این شرکت گرفتن آزمایش هر دو هفته یکبار از کارگران انبار بود.

اگرچه، آمازون در گرفتن آزمایش از کارمندان هول فودز مارکت که در تقریباً 500 مکان در سراسر ایالات متحده کار می کنند، به آرامی عمل کرده است اما گروه حمایت از کارکنان، از این شرکت خواسته است تا آزمایش ویروس کرونا را برای همه اعضای تیم، از جمله پاره وقت و فصلی انجام دهند.

 

تشویق کارمندان برای انجام آزمایش های هفتگی

 

دادستان کالیفرنیا، اقدامات آمازون را برای مقابله با ویروس کرونا مورد بررسی قرار داد

 

مشخص نیست که آیا آمازون یا هول فودز مارکت پیگیر هستند که چه تعداد از کارمندان خارج از کلینیک های نام برده شده، آزمایش می دهند!؟ و آیا نتایج آزمایش کارمندان با کارفرمای آنها در میان گذاشته می شود؟

به منظور فراهم کردن آزمایش برای کارگران کالیفرنیا، خاویر بکرا، دادستان کل کالیفرنیا، اقدامات آمازون را برای مقابله با ویروس کرونا در انبارهای ایالتی مورد بررسی قرار می دهد.

روز دوشنبه، بکرا از قاضی دادگاه عالی دادگستری ساکرامنتو خواست که با حکم احضاریه دادگاه برای اطلاعات بیشتر درباره ی بیماران مبتلا به کرونا و مرگ و میر آن ها در مراکز کالیفرنیا موافقت کند. وی ادعا کرد که آمازون هنوز اطلاعات کافی ارائه نداده است، که آمازون آن را رد کرد.

 

تست کرونا کارمندان آمازون

 

آمازون اعلام کرد میزان آلودگی به کرونا در بین کارکنان 42 درصد کمتر از حد انتظار بوده

 

آمازون در ماه اکتبر اعلام کرد  که تقریباً 20،000 نفر از 1.37 میلیون کارمند آمازون و هول فودز مارکت از اول مارس تا 19 سپتامبر به کووید 19 مبتلا شده اند. این شرکت گفت که میزان آلودگی در بین کارکنان 42٪ کمتر از حد انتظار، در مقایسه با نرخ جمعیت کل ایالات متحده آمریکا بوده است.

 

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-corona-test-employees
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
رضا دانشور گفته:
۰ | ۰

شاگرد کوچک شما هستم، کماکان در خدمت جناب عالی درس پس می دهم.

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما رضا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاسگزاریم که ما را برای ایجاد تحول و تغییر در زندگی و کسب و کار خود انتخاب کردید. همراهی شما باعث افتخار و دلگرمی ما است.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط