مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

راه حل دائمی برخورد با اضطراب و دلهره

خلاصه فایل دانلود رایگان :
زمانی که دچار اضطراب می شویم ، حداقل 50 درصد از تواناییمان را از دست می دهیم ، راه حل برخورد با آن چیست ؟ آیا انسان های موفق اضطراب ندارند یا نحوه ی برخوردشان با آن متفاوت است ؟ به شما تکنیکی می گویم که بتوانید از اضطراب به عنوان یک ابزار خیلی موثر در پیشبرد اهدافتان استفاده کنید و 3 دلیل عمده ی اضطراب را بررسی می کنیم تا بتوانیم بهتر آن را مدیریت کنیم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

  • 8.6k
  • 2
راه حل دائمی برخورد با اضطراب و دلهره

چند راهکار علمی برای مقابله با اضطراب و استرس

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره موضوع راه‌حل دائمی برخورد با اضطراب و دلهره صحبت کنم. این موضوعی که امروز به آن می‌پردازیم می‌تواند کمک بسیار بزرگی برای زندگی تو باشد. همه ما انسان‌ها به میزان کم یا زیاد دچار اضطراب و دلهره می‌شویم. این اضطراب دقیقا از کجا نشأت می‌گیرد؟ چه اتفاقی موجب می‌شود که احساس دلهره و اضطراب در وجود ما برانگیخته می‌شود؟ در صورتی که توانایی یک فرد را در حالت عادی 100درصد در نظر بگیری، در هنگام نگرانی این عدد به میزان 50درصد کاهش پیدا میکند. این اتفاق بسیار بد است به این علت که در صورتی که قصد سخنرانی در جایی را داشته باشی، یا به عنوان مثال خواننده‌ای هستی که می‌خواهی روی صحنه اجرا داشته باشی زمانی که دچار اضطراب می‌شوی حداقل 50درصد از توانایی خود را از دست می‌دهی.

 

راه حل برخورد با اضطراب و دلهره در دوره پاراسل زندگی

 

در این قسمت از برنامه قصد داریم بررسی نماییم که آیا نگرانی خوب است یا خیر و اینکه آیا انسان‌های موفق دچار نگرانی می‌شوند؟ چنانچه انسان‌های کامیاب نیز دچار دلهره می‌شوند به چه شکلی این احساس خود را مدیریت می‌کنند؟

اضطراب چیست و چگونه به وجود می‌آید؟

در این قسمت از ویدیوهای الان وقتشه سه منبع مهمی را که اضطراب از آن‌ها ساطع می‌شود را بررسی می‌نماییم به این علت که در صورتی که بدانی دلیل نگرانیت چه چیزی است بهتر می‌توانی با آن مقابله نمایی. همه انسان‌ها دچار احساسات مختلف می‌شوند. دلهره نیز یکی از همین احساس‌ها است. حتی در صورتی که کاری را برای سال‌ها نیز انجام داده باشی و به بهترین شکل در آن متخصص باشی باز هم در آن دچار اضطراب خواهی شد اما به این علت که این احساس برای تو عادی شده است اینگونه تصور می‌کنی که مضطرب نیستی. تصور کن که تو یک خواننده یا سخنران هستی. هنگامی که به روی صحنه می‌روی که کار خود را اجرا کنی چنانچه به صورت مرتب با خودت تکرار کنی که من هیچ نگرانی ندارم در نهایت می‌دانی چه اتفاقی خواهد افتاد؟ تو در روی صحنه برنامه خود را به خشک‌ترین و سردترین شکل ممکن اجرا خواهی کرد و پس از آن بازخورد خوبی نیز نخواهی داشت. بنابراین راه حل جلوگیری از این اتفاق چیست؟

آیا انسان‌های موفق دچار دلهره نمی‌شوند؟

آیا انسان‌های موفق دچار نگرانی نمی‌شوند در نتیجه ما نیز نباید به این حالت دچار شویم؟ آیا می‌توان از اضطراب و نگرانی خودت به شکل یک ابزار مفید استفاده کنی و شبیه به یک چالش با آن برخورد نمایی. اگر همچنان تمایل داری نسب به جزئیات این موضوع بیشتر مطلع گردی و تکنیک و راهکارهای لازم را یاد بگیری تا بتوانی با راه‌های رهایی از دلهره آشنا شوی و اضطرابت را به بهترین شکل مدیریت نمایی، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/22
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
امیرعلی گفته:
۰ | ۰

mersi man hamishe ezterab dashtam az harf zadan alan kheyli behtar shodam.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما امیر علی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

همراهی شما انرژی ما را برای ادامه این مسیر بیشتر می نماید. سپاس از حضور پر مهرتان.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
ستاره گفته:
۰ | ۰

سلام. اضطراب کم خوبه و به پیشرفت ادم کمک می کنه ولی وقته طولانی مدت ادامه پیدا کنه آدمو فلج می کنه.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما ستاره عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و سپاس از حمایت‌ های بیکران شما، یقیناً حضور پر مهر شما ما را در مسیر پیشرفت و توسعه  همراهی می نماید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط