چگونه تحمل هر مشکلی را داشته باشیم ؟

  • 7 مهر 1395
  • 4209
  • 0

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

روش برخورد با مشکلات

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه روانشناسی الان وقتشه قصد دارم درباره موضوع نحوه تحمل مشکلات صحبت کنم. در زندگی همه ما شرایط بد پیش خواهد آمد. مثل زمانی که از سر کار خود اخراج می‌شویم یا از همسرمان طلاق بگیریم یا از همه بدتر یکی از اقوام یا خانواده خود را از دست بدهیم. حالا در این شرایط سخت چگونه باید احساس و منطق خود را کنترل کنیم یا اصلا دقیقا چگونه باید با این مشکلات روبرو شویم؟ من، حسین عزت‌خواه، باور دارم که می‌توانیم دنیا را به جای بهتری برای زندگی کردن تبدیل کنیم. بنابراین در صورتی که تو هم شبیه به من فکر می‌کنی با من همراه شو.

 

ساخت باورها برای تحمل مشکلات مختلف

 

چگونه شرایط سخت را تحمل نماییم؟

زمانی که اتفاق بدی در زندگی تو می‌افتد، باید بلد باشی به بهترین شکل ممکن اوضاع را مرتب کنی. در این برنامه نکات اساسی عنوان خواهد شد که در صورتی که آن‌ها را رعایت نمایی، قادر خواهی بود در شرایط سخت بهتر عمل کنی. نکته اول این است که بتوانی اعتماد به نفس داشته باشی. اعتماد به نفس به این شکل نیست که با خودت بگویی "من می‌توانم فلان کار را انجام دهم" یا با خودت تکرار کنی "من بسیار قوی هستم" و به کار بردن جملاتی از این قبیل. این جملات تأثیر چندانی نخواهد داشت. اعتماد به نفس در اصل به این معناست که شناخت کافی را از خودت داشته باشی و موارد دیگری که در این برنامه به شما گفته خواهد شد.

چگونه نگرش خود را تغییر دهیم؟

در دنیا بیش از 7 بیلیون انسان زندگی می‌کنند که اگر در طول تاریخ زندگی همه آن‌ها را بررسی کنی، بدون شک تمامی آن‌ها مشکلاتی داشته‌اند. بنابراین در صورتی که اتفاق بدی برای تو می‌افتد مانند زمانی که از سر کارت اخراج می‌شوی، اگر یکی از عزیزانت را از دست می‌دهی یا هر اتفاق بد دیگری تو را تحت تأثیر قرار می‌دهد بهتر است بدانی که تنها نیستی. در طول تاریخ یا همین الان و در همین ساعت کسان دیگری هستند که مشکل تو را دارند. اما اینکه به چه شکلی به این اتفاقات می‌نگرند موضوع بسیار بسیار مهمی است. اگر همچنان تمایل داری نسب به جزئیات این موضوع بیشتر مطلع گردی و تکنیک و راهکارهای لازم را یاد بگیری تا بتوانی توانایی حل بسیاری از مشکلات را داشته باشی و در نهایت به موفقیت در زمینه مورد نظرت دست پیدا کنی. از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...

چگونه تحمل هر مشکلی را داشته باشیم ؟

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 4

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi