وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

شروع فروش در آمازون - پویا دانشجوی دوره آربی

  • 3.5k
  • 0

فروشندگی در آمازون از نظر پویا عزیز دانشجوی دوره آربی

شروع فروش در آمازون برای من عملی شد. پویا هستم دانشجوی دوره آربی. حدود یک سال است که با کمپانی عزت خواه آشنا شدم. تقریباً 5 ماه است که اکانت خود را به کمک تیم پشتیبانی عزت خواه باز کرده‌ام. مشکلاتی هم داشتم که خدا را شکر برطرف شد. در حال حاضر شروع به فعالیت کرده‌ام. اجناس خود را سفارش داده‌ام و تقریباً اوایل فروش هستم. در ورکشاپ، خدمت استاد عزیز آقای عزت خواه بودم. خیلی خوشحال هستم و این ورکشاپ هم برای ما بسیار مفید بود.

 

 

چگونه فروش اینترنتی خود را شروع کنید؟

برای آغاز به کار فروش در آمازون، در ابتدا انتخاب راهنمایی تخصصی در آن حوزه اهمیت دارد و از جمله موارد مهم ابتدایی است. امروزه با افزایش و پیشرفت بسترهای خرید و فروش آنلاین، تقریبا تعدادی زیادی از مردم به این دسته از مشاغل روی آورده‌اند که یکی از این مارکت پلیس های بسیار بزرگ و قدرتمند، وبسایت آمازون می باشد که آن را دیکشنری تمام محصولات می‌دانند.

استراتژی فروش موفق در آمازون

تجربه فروش پر سود و موفقیت آمیز در بازار آنلاین، آنطور که از اسم آن به نظر می‌آید، کاملا ساده و راحت نیست. یعنی همانطور که وبسایت آمازون پتانسیل درآمدی بالایی را فراهم کرده است، استفاده از حداکثر میزان این پتانسیل، مستلزم تهیه شرایط اولیه از جمله ساخت اکانت فروشندگی در آمازون و در ادامه انتخاب محصول مناسب و اجرای تکنیک های فروش است که این تکنیک‌ها به صورت بروز و آپدیت شده در دوره آموزش فروش در آمازون به صورت کامل مطرح شده است.

فروشگاه اینترنتی موفق و پر فروش

همانطور که پویا عزیز از دانشجویان دوره آموزش آمازون هم در این ویدئو بیان می‌کنند، در این مسیر مشکلاتی هم داشتند که با آموزش‌های تخصصی و راهنمایی‌های تیم پشتیبانی برطرف شد. این بدین معنا است که برای اکثر کسب و کارها و بیزینس‌ها مشکلاتی در مسیر وجود دارد که باید آنها را با راهکارهای درست حل نمود. نه باید آنها را به حال خود رها کرد و نه باید از آنها ترسید و از ادامه مسیر منصرف شد. یکی از موضوعاتی که در زندگی، انسان را به چالش دعوت می‌کند، پیدا کردن راه حل برای مشکلات است.

افزایش فروش آنلاین

بی‌شک برای یک فروشنده در آمازون، افزایش فروش یک تجربه رضایت بخش و یک پیشرفت به شمار می‌آید. اما قرار نیست این اتفاق بدون تلاش، صبر، نکات و تکنیک‌های فروش محقق شود. چون در هر فروشگاه آنلاین، رقیب‌هایی برای شما وجود دارند که همان محصول را ارائه می‌کنند و آنچه شما را از سایر رقبا متمایز می‌کند، تکنیک‌های فروش و اضافه کردن ارزش‌های جدید به محصول برای متمایز شدن است. که البته در ابتدا بررسی های همه جانبه و انتخاب محصول مناسب در آمازون که هم رقبای کمتری داشته و هم تقاضای بیشتری در بین مشتریان داشته باشد، اهمیت دارد. اما در هر صورت ممکن است رقیب‌هایی در بازار آنلاین وجود داشته باشند که این موضوع عجیبی نیست و در تمام عرصه‌های فروش از جمله فروش‌های فیزیکی و سنتی هم وجود دارد و باید با راهکارهای درست آن را مدیریت کرد.

شروع فروش را چگونه عملی کنیم؟

درست است که همیشه شروع سخت است اما کافی است که اگر مصمم هستید، قدم اول را بردارید، به مرور با گذشت زمان سختی اول راه برای شما کم رنگ‌تر می‌شود و با سرعت و کیفیت بیشتری مسیر را پیش می‌برید. برای بیزینس آمازون نیز همینطور است. ممکن است شروع آن برای افراد با ترس‌هایی روبرو باشد اما با یک راهنمای تخصصی با بررسی های اولیه، می‌توان بر این ترس غلبه کرد و وارد یکی از بزرگ‌ترین وبسایت های فروشگاهی جهان شد.

ضرورت راهنمای تخصصی در مسیر کسب و کار

دانستن نکات و آگاه بودن از پاسخ سوالات احتمالی که در مسیر کسب و کار وجود دارد، همیشه شما را یک قدم جلوتر نگه می‌دارد. هر کاری در جهان، حتی ساده ترین کارها هم اصول و روش‌های مخصوص به خود را دارند. حال اگر زمینه کاری تخصصی شود مانند کسب و کار آمازون، طبیعتا اهمیت این موضوع چندین برابر می‌شود. البته جای نگرانی وجود ندارد چون آموزش گام به گام فروش در آمازون در دوره جامع آربی برای افراد علاقه مند به این بیزینس در دسترس است.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/start-selling-on-amazon-pouya-rb-student
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط