وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آمازون نخستین پروژه انرژی تجدید پذیر در سنگاپور را معرفی کرد

خلاصه اخبار :
پنجمین پروژه انرژی تجدیدپذیر ( Renewable energy ) آمازون در مقیاس سود رسانی در ناحیه آسیا و اقیانوسیه، بخشی از تعهد آمازون برای سرمایه گذاری بر روی پروژه های انرژی بادی و خورشیدی در سراسر جهان است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 8

  • 1.2k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
آمازون نخستین پروژه انرژی تجدید پذیر در سنگاپور را معرفی کرد

 

آمازون بزرگترین خریدار انرژی تجدید پذیر


آمازون بزرگترین خریدار شرکتی انرژی تجدیدپذیر ( Renewable energy ) است، و امروز اولین طرح انرژی تجدید پذیرمان در سنگاپور را معرفی می کنیم؛ پروژه ای 62 مگاواتی، متشکل از یک سری پنل های خورشیدی نصب شده روی یک سیستم زمینی.

یکی از فواید نصب کردن پنل ها روی سیستم زمینی، قابلیت تغییر موقعیت آن برای دریافت حداکثر نور آفتاب هنگام تغییرات آب و هوایی است. با آماده شدن آن در سال 2022، این پروژه جزء بزرگترین سامانه های انرژی خورشیدی قابل حرکت طراحی و نصب شده در سنگاپور قرار می گیرد و انرژی نو و خالص تجدیدپذیر به شبکه برق ملی عرضه می کند. انتظار می رود این پروژه 80,000 مگاوات ساعت انرژی پاک در سال تولید کند، مقدار کافی برای تأمین برق بیش از 10,000 خانه در سنگاپور.

 

انرژی تجدید پذیر


آمازون و خدمات اینترنتی ( AWS ) در سنگاپور


آمازون و خدمات اینترنتی آمازون (AWS)، بیش از یک دهه است که در سنگاپور رشد و سرمایه گذاری می کنند. اعلامیة امروز ما، چشم انداز بزرگ سنگاپور را حمایت می کند، که از طرح سبز سنگاپور 2030 برداشته شده است؛ یک طرح ده ساله با دستور کار سراسری توسعه پایدار.

پروژه های انرژی خورشیدی در مقیاس سودرسانی، مانند پروژه سنگاپور، با رکن اصلی طرح سبز، که استفاده از انرژی پاک تر و کمک به آمازون در راه عمل به تعهد خود، برای انجام دادن عملیات خود با انرژی کاملاً تجدیدپذیر تا سال 2030 است، هماهنگی دارد.

ما در تلاشیم پنج سال زودتر، در سال 2025 به این هدف دست یابیم. این پروژه انرژی تجدید پذیر را برای اداره های آمازون، مراکز اجرایی و مراکز اطلاعاتی AWS ، که میلیون ها مشتری را از سراسر جهان پشتیبانی می کنند، فراهم می کند.


خدمات اینترنتی آمازون و بهینه سازی انرژی


خدمات اینترنتی آمازون، علاوه بر اضافه کردن انرژی نو به شبکه های الکتریسیته مکان هایی که سراسر جهان فعالیت می کنیم، هدف اصلی افزایش بازدهی در تمامی جوانب زیر ساخت های ما را دنبال کرده و می کند.

از زیر ساخت در دسترس ما که انرژی سرورهایمان را تأمین می کند گرفته، تا تکنیک هایی که برای کاهش دمای مراکز اطلاعات استفاده، و طراحی های نوین سرورهایی که برای مشتریان فراهم می کنیم، بهینه سازی مصرف انرژی هدفی اساسی برای زیر ساخت کلی ما است.

مقیاس AWS به ما توانایی بهره برداری از منابع و بهینه سازی انرژی بیشتری نسبت به مراکز داده معمولی محدود به مکان می دهد، و زیرساخت جهانی AWS با سخت افزار خود خدمات اینترنتی آمازون ساخته شده است - هدفمند و بهینه سازی شده برای استفاده مشتریان AWS.

طبق گزارشی از گروه تحقیقاتی 451، زیرساخت AWS نسبت به میانگین مراکز داده بررسی شده در ایالات متحده، 3.6 برابر از نظر مصرف انرژی، بهینه تر است. بیش از دو سوم این برتری، به دلیل جمعیت بیشتر سرور بهینه از نظر مصرف انرژی و بازدهی بالاتر سرور بود.

همچنین، AWS با مشتریان و شرکا نیز کار می کند تا به اهداف پایداری خود برسند. مشتریان و شرکا می توانند با اجرا کردن کارهای محاسباتی خود در فضای مجازی، از تلاش های ما برای پایداری بهره ببرند و کارهای خود را برای بازدهی بیشتر طبقه بندی کنند.

90 درصد آنچه که ما می سازیم طبق گفته های مشتریان به ماست. برای دستیابی به اهداف مشترک، روی چهار زمینه مکمل تمرکز می کنیم : افزایش بهینه سازی انرژی در ابزار و امکانات، نوآوری مداوم در مراکز داده، طرفداری از فراهم شدن محیطی مناسب برای انرژی تجدید پذیر، و کار با تأمین کنندگان مختلف سراسر جهان برای افزایش دسترسی به انرژی تجدیدپذیر.

 

سرمایه گذاری آمازون روی پروژه سنگاپور

 

سرمایه گذاری روی انرژی تجدیدپذیر در ناحیه آسیا و اقیانوسیه


پروژه سنگاپور، جدیدترین سرمایه گذاری ما روی انرژی تجدیدپذیر در ناحیة آسیا و اقیانوسیه است. از سال 2019، سه پروژه بادی و خورشیدی را در استرالیا و یک پروژه را در چین معرفی کرده ایم.

این پروژه ها با هم، تقریباً 411 مگاوات گنجایش نصب شده و بیش از 900,000 مگاوات ساعت انرژی تجدیدپذیر علی الحساب به شبکه های برق محلی اضافه می کنند.

برای رسیدن به اهدافمان تحت تعهد آب و هوایی (The Climate Pledge)، آمازون متعهد به سرمایه گذاری جهانی بر تولید انرژی تجدیدپذیر، برای کاهش تولید آلاینده های کربنی حاصل عملیات های جهانیمان است.

ما معتقدیم به کمک اندازه و مقیاس خود، می توانیم تغییری ایجاد کنیم و در تکنولوژی های نوین باعث رشد نوآوری و حمایت از اقتصادی بدون دی اکسید کربن شویم.

 

پروزه های بادی و خورشیدی آمازون

 

تعهد و قرارداد آمازون در خصوص آب و هوا


در سال 2019، شرکت آمازون و Global Optimism با یکدیگر قراردادی در خصوص آب و هوا تشکیل دادند، تعهدی برای رسیدن به کربن تولیدی صفر درصد تا سال 2040، ده سال زودتر از قرارداد پاریس.

سرمایه گذاری های بزرگ قدم مهمی در کاهش ردپای کربن دی اکسید جهانی آمازون هستند. آمازون بزرگترین خریدار شرکتی انرژی تجدیدپذیر است و پروژه هایی که انجام داده ایم، ظرفیت تولید تا 6.9 گیگاوات و انرژی رسانی بیش از 20 میلیون مگاوات ساعت در سال را دارند.

پروژه های بادی و خورشیدی و بام های خورشیدی در مراکز اجرایی و دسته بندی در مقیاس سودرسانی در سراسر جهان، شامل این پروژه ها می شوند.

ما به الگو بودن ایمان داریم و هر شرکتی را که تمایل داشته باشد عضو تعهد آب و هوایی شود، دعوت می کنیم که با ما راجع به دستاوردهایی که می توانیم با هم کسب کنیم، گفتگو کند.

بیشتر از 50 شرکت دیگر تا به حال عضو شده اند و نیز تعهد به اقدام فوری داده اند. رفع کردن چالش های محیطی و پایداری جهان، تکلیفی است که هیچ مؤسسه ای به تنهایی نمی تواند انجام دهد، اما با همکاری، می توانیم تأثیر بزرگی بگذاریم.

 

یکی از مهارت های مهم در دنیای امروز، کسب درآمد آنلاین آن هم به دلار است. برای رسیدن به این هدف باید به دنبال پلتفرم های مهم، جهانی و بزرگ باشید که وبسایت آمازون یکی از آنها است که با اقدامات درست و اطلاع از آموزش های بروز و گام به گام در دوره جامع فروش در آمازون ، می توانید این هدف را محقق کنید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/singapore-renewable-energy-project
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط