وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تکنیک های فروش - علی دانشجوی دوره آربی

  • 958
  • 0

اهمیت تکنیک فروش از نظر علی عزیز دانشجوی دوره آربی

تکنیک های فروش طبیعتا در میزان فروش تاثیرگذار هستند. علی عزیز در این ویدئو دلیل و ضرورت استفاده از آموزش‌های جامع دوره آربی را توضیح می‌دهد تا افراد علاقه‌مند با اطلاع از آنها برای راه اندازی کسب و کار آمازون تصمیم‌گیری کنند.

 

 

ضرورت استفاده از دوره آربی از نظر شما چیست؟

یادگیری تکنیک های فروش برای این که بتوانم فروش بیشتری را تجربه کنم برای من بسیار مهم بود. علی هستم، در شهر برلین زندگی می‌کنم. بیزینس من، واردات لوازم جانبی و کامپیوتر از چین به ایران است. زمانی که در حال انتقال بیزینس خود از آلمان به ایران بودم، با آموزش فروش در آمازون تیم عزت خواه آشنا شدم. می‌خواهم به دو دلیل این دوره را به شما پیشنهاد بدهم.
دلیل اول این است که اگر می‌خواهید در آمازون بیزینس داشته باشید و شروع به فعالیت کنید، حتماً حتماً به این دوره نیاز دارید. برای این که تجربیات چند ساله این تیم را در اختیار دارید و این که می‌دانید با گذراندن این دوره، از شکست‌های احتمالی و هزینه‌های زیاد جلوگیری می‌کنید. همچنین این که تاکتیک‌های بسیار زیادی در این دوره است که باعث می‌شود سرعت پیشرفت کار شما بسیار زیاد شود.

برای تجربه فروش بیشتر مزیت های دوره آربی چیست؟

خود من از این تکنیک های فروش استفاده کردم که در این دوره، بسیار صمیمانه و به دور از هرگونه چشمداشت در اختیار من قرار داده شد و از آنها در بیزینس خودم استفاده کردم. دلیل دوم این که حتی اگر نمی‌خواهید در آمازون فعالیت داشته باشید، روش‌های این دوره باعث می‌شود تا بیزینس شما رشد زیادی داشته باشد. من برخی از آنها را لیست کردم. شاید برای بیزینس شما هم مفید باشد.
مواردی از جمله انتخاب محصول مناسب که باید متقاضی آن در بازار زیاد باشد، روش مذاکره با چین و کارخانه داران و فروشندگان است، حتی اگر با زبان آشنایی نداشته باشید، می‌توانید از آن استفاده کنید، تبلیغات و تکنیک‌های افزایش فروش که در این دوره گنجانده شده است، آموزش ساخت سایت و عکاسی حرفه‌ای از محصول یا خدماتی که می‌خواهید ارائه بدهید و همه نکاتی که به آنها نیاز دارید. در کل، اگر می‌خواهید یک بیزینس خوب را شروع کنید، نیاز به یک آموزش خوب دارید. من به شما پیشنهاد می‌کنم حتماً از این دوره استفاده کنید.

موثرترین تکنیک های فروش

روش‌ها و تکنیک های فروش که برای جذب مشتری و افزایش فروش وجود دارد، ممکن است در بیزینس‌های مختلف با هم متفاوت باشد. اما علم به این تکنیک‌ها در کسب و کارهای مختلف بی‌شک در خروجی کار تاثیر مثبت دارد. حال این موضوع در بیزینسی مانند آمازون اهمیت و ضرورت بیشتری پیدا می‌کند چون یک فروشنده باید بتواند مشتری‌های بیشتری را متوجه قابلیت‌های محصول خود کند.

ایده های فروش در کسب و کار آنلاین

ایده‌های خلاقانه برای متمایز کردن محصول جهت فروش در بازارهای آنلاین، بسیار موثر است. ممکن است دو فروشنده در آمازون یک محصول با کیفیت مشابه را ارائه کنند اما یکی از آنها با صرف هزینه‌های بهینه، با اضافه کردن مواردی به محصول، ترافیک فروش را به سمت صفحه و محصول خود جذب کند که البته در این خصوص موارد دیگر هم مهم و اثرگذار هستند ولی اهمیت موثرترین تکنیک های فروش را نمی توان نادیده گرفت.

چطور فروش موفق رخ می‌دهد؟

فروشندگی در وبسایت های آنلاین جهانی، کار ساده‌ای نیست اما چون زمینه و پتانسیل درآمدی بالایی دارند، در میان مردم شناخته شده‌اند در نتیجه مشتریان زیادی دارند و همچنین در سال‌های اخیر خرید اینترنتی در بین مردم بسیار گسترش پیدا کرده است، با آگاهی از نیاز بازار، روش‌های فروش، تبلیغات بهینه و... می توان از این بستر برای کسب درآمد استفاده کرد. وبسایت آمازون یکی از این وبسایت‌های فروشگاهی شناخته شده است که مشتریان ثابت بسیاری دارد و روز به روز به تعداد مشتریان جدید و همچنین فروشندگان آن اضافه می‌شود.

آموزش فروش و تکنیک های فروشندگی در آمازون

کسانی که برای یادگیری بیزینس آمازون به دنبال راهنمایی هستند که این مسیر را برای آنها مشخص‌تر کرده و بتوانند گام به گام با آن پیش بروند، دوره آربی در قالب آموزش جامع فروش کالای فیزیکی در آمازون با محوریت خرید جنس از علی بابا، تهیه شده است تا راه فروشندگان آمازون سریع‌تر و با کیفیت‌تر طی شود. طبیعتا در هر زمینه‌ای بدون آموزش هم می‌توان پیش رفت اما تجربه ثابت کرده است که با این روش زمان و هزینه زیادی صرف آزمون و خطاها خواهد شد.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/sales-techniques-ali-rb-student
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط