افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

رکورد شکنی فروش آمازون در سه ماه اول 2021

خلاصه اخبار :
رکورد شکنی فروش آمازون در سه ماه اول 2021 و به دلیل شیوع ویروس کرونا، حتی دور از انتظار خود آمازون بود. اما به خاطر تغییر الگوی زندگی مردم و افزایش خریدهای آنلاین، این رکورد شکنی رخ داد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 11

  • 1k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
رکورد شکنی فروش آمازون در سه ماه اول 2021

 

ثبت رکورد رشد بازار آمازون در سه ماه اول 2021


پس از رکورد شکنی در سال 2020، بازار آمازون هیچ نشانه ای از افت را نشان نمی دهد. در گزارش درآمد سه ماهه ی آمازون برای سه ماه اول 2021، نتایج نشان می دهد که بازار روندی کاملا رو به رشد دارد و فروشندگان شخص ثالث همچنان ستون فقرات بستر خرده ‌فروشی تحت پوشش آمازون محسوب می‌شوند.

 

رکورد شکنی فروش آمازون

 

طبق برآوردهای انجام شده، سهم فروشندگان شخص ثالث آمازون، از آمار کل کالاهای فروخته شده در بازار آمازون، 55% بوده است، آماری مطابق با سه ماهه ی آخر سال 2020، و بیشتر از 52% ثبت شده در یک سال گذشته. خبر دلگرم کننده‌ تر برای فروشندگان آمازون این است که این درصد حتی با وجود افزایش میزان محصولات فروخته شده، تغییری نکرده و روند خود را حفظ کرده است.

به طور کلی، آمازون خبر از 52.9 میلیارد دلار خرده فروشی در سه ماه اول سال 2021 می دهد. برای مقایسه، این عدد نشان دهنده‌ی 44 درصد رشد سال به سال از سال 2020 است.

 

تاثیر کرونا در افزایش فروش آمازون و رکورد شکنی آن


بی اغراق باید این نکته را مطرح کرد که اعداد رکورد شکن در هر زمینه ‌ای دلگرم کننده هستند. با این وجود، اطلاعات مربوط به فروش در هنگام در نظر گرفتن وقایع سال گذشته، حتی چشمگیرتر نیز به نظر می‌آیند.

شیوع همه‌ گیری کرونا منجر به برقراری قرنطینه و منع رفت و آمد شد، و این نیز باعث شد تا مشتریان به فضای خرید و فروش آنلاین سوق یابند. به همین علت ناگفته پیداست که فروش آمازون شاهد افزایش چشمگیری خواهد بود.

 

فروش آمازون در سه ماه اول 2021

 

اگر تردیدهایی در این مورد وجود داشت که آیا مشتری ها با از بین رفتن محدودیت ها خرید دیجیتال را قطع می کنند، این سه ماهه به عنوان اولین شاخص برای ماندگاری و ثبات قدرت تجارت الکترونیکی عمل می کند.

در حالی که نتایج سال به سال ممکن است به علت تاثیرگذاری همه‌گیری کرونا تنها روی ماه آینده تا حدی متغیر باشد و یا اعداد نشان ‌دهنده‌ی افزایش قابل توجه فروش از سه ماهه ی دوم و سوم 2020 در زمان شیوع بیشتر همه گیری و محدودیت آن است.


پیش بینی آمازون برای سه ماه دوم سال 2021


با توجه به آن‌چه در انتظار آمازون است، این شرکت رشد سالانه ی بین 24 تا 30 درصد را برای سه ماه دوم سال 2021 پیش بینی کرده است. این طرح در سرتا سر شرکت قرار است انجام شود و تنها مختص بازار نیست.

 

رکورد شکنی در سه ماه اول 2021

 

با این حساب، بازار آمازون همچنان به رشد خود ادامه می دهد و برای ادامه رشد آینده ‌ی قابل پیش بینی، آماده به نظر می‌رسد. بدون شک، هرگز فرصت بیشتری برای تحقق بخشیدن به رویاهای کارآفرینانه‌ی خودتان در آمازون وجود نداشته است.

 

یکی از مهارت های مهم در دنیای امروز، کسب درآمد آنلاین آن هم به دلار است. برای رسیدن به این هدف باید به دنبال پلتفرم های مهم، جهانی و بزرگ باشید که وبسایت آمازون یکی از آنها است که با اقدامات درست و اطلاع از آموزش های بروز و گام به گام در دوره جامع فروش در آمازون ، می توانید این هدف را محقق کنید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/sales-record-2021
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط