تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

فروش طرح سلامت و خدمات بهداشتی آمازون آغاز شد

خلاصه اخبار :
آمازون اعلام کرد که در روز چهارشنبه پیشنهاد خود ، مبنی بر طرح خدمات بهداشتی را به سایر شرکت ها ارائه خواهد کرد؛ گامی رو به جلو برای تحقق بخشیدن به هدف این غول بزرگ فناوری جهت ایفای نقش هرچه بیشتر در این زمینه‌.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.7

تعداد امتیازها: 10

  • 1.4k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 6 دقیقه
فروش طرح سلامت و خدمات بهداشتی آمازون آغاز شد

 

آمازون و فروش طرح سلامت و خدمات بهداشتی مخصوص کارکنان خود، به سایر شرکت ها


به مدت چند سال است که شرکت هایی نظیر آمازون، گوگل و اپل به عرصه‌ی خدمات بهداشتی و سلامت ورود کرده‌اند و به حجم بالایی از اطلاعات شخصی کاربران، از جستجو های مربوط به سلامت گرفته تا نظارت بر اطلاعات جمع‌ آوری شده از ابزارهای پوشیدنی، دسترسی دارند؛ همین موضوع موجب بروز نگرانی ‌هایی در زمینه ‌ی حریم شخصی افراد شده است.

 

طرح سلامت و خدمات بهداشتی آمازون

 

این غول بزرگ تجارت الکترونیکی درحال فروش تجهیزات تخصصی بیمارستانی به بیمارستان ها است. بخش محاسبات ابری موجود در آن با ارائه ی طرح یادگیری ماشینی سازگار  HIPAA، امکان استخراج داده های مربوط به سلامت از متون پزشکی را فراهم می‌ آورد.

این شرکت بازوبندی را به فروش می ‌رساند که میزان چربی بدن فرد را اندازه‌ گیری کرده و تحت‌ نظر می‌ گیرد. آمازون با همکاری با شرکت دارو رسانی PillPack در سال 2019، داروخانه‌ ی آمازون را افتتاح کرد.

این اقدام جزئی از پروژه ‌ی جاه‌طلبانه ‌ی Haven بود که با قصد بازنگری در سیستم سلامت، با همکاری JPMorgan Chase و Berkshire Hathaway، صورت گرفت. با این حال این کارگروه در ماه ژانویه متوقف شد.

 

فروش طرح سلامت و خدمات بهداشتی آمازون

 


طرح سلامت و مراقبت از کارمندان آمازون چه امکاناتی را فراهم می کند ؟


آمازون طرح سلامت و مراقبت از کارمندان خود در واشنگتن را 18 ماه پیش آغاز کرد. این طرح به کارکنان و خانواده ‌هایشان اجازه می‌دهد که در صورت نیاز، معمولا 60 ثانیه پس از درخواست، از طریق پیام یا تماس تصویری با متخصصان ارتباط برقرار کنند و در برخی موارد نیز پزشکان به صورت حضوری به محل سکونت آن ‌ها بروند.

حال آمازون مشغول فروش این طرح پیاده ‌شده در واشنگتن، با قیمتی اعلام نشده، به سایر شرکت هاست. آمازون در نشست خبری اعلام کرد که در تابستان امسال طرح خود را به شرکت ‌های سطح کشور به فروش رسانده و برنامه‌‌ی خود را برای پوشش دادن تمامی کارکنان گسترش خواهد داد. (جف بزوس، مدیرعامل آمازون مالک واشنگتن پست نیز هست).

 

امکانات طرح سلامت و مراقبت از کارمندان

 

این طرح سلامت آمازون نگرانی برخی از متخصصین را برانگیخته؛ آن ‌ها به این موضوع اشاره می‌کنند که آمازون و سایر غول‌ های فناوری نظیر گوگل و اپل، اطلاعات زیادی از طریق فروشگاه‌ های آنلاین و تاریخچه‌ های جستجوی کاربران خود در دست دارند.

« ما با نگاه کردن به این شرکت‌ ها به این نتیجه می رسیم که باید بسیار محتاط عمل کنیم. این گونه حس می‌شود که درصورتی در مورد اطلاعات شخصی‌ ام به تو اعتماد می‌کنم که در آن نفعی برای من نیز وجود داشته باشد » این‌ ها سخنان تحلیلگر اصلی  Forrester، Arielle Trzcinski است.

Kristen Helton، مدیر خدمات مراقبتی آمازون طی بیانه ‌ای از طریق ایمیل بیان داشت که این شرکت به اطلاعات پزشکی بیماران دسترسی نخواهد داشت و محصولات و سرویس‌ هایی را نیز که مبتنی ‌بر اطلاعات سلامتی افراد هستند توصیه نمی‌ کند.

 

تلاش های اخیر آمازون بیشتر بر چه زمینه ای متمرکز بوده است ؟


تحلیلگر Gartner، Lydia Clougherty Jones می‌ گوید تلاش ‌های اخیر آمازون بجای سلامتی، از طریق ابزارهایی نظیر Fitbit ، بیشتر بر مراقبت ‌های بهداشتی تمرکز دارد. وی همچنین افزود که مصرف کنندگان باید در آینده، سیاست‌ های حفظ حریم خصوصی آمازون را با میزان کارایی این سرویس تطبیق دهند و موجب تعدیل آن شوند.

به نظر می ‌رسد شرکت ‌ها در زمینه‌ی شفافیت و بروز دادن این که چه استفاده ‌ای از این اطلاعات پزشکی و سلامت می‌ کنند، پیشرفت‌ هایی داشته ‌اند.

« به نظر می‌رسد که با حصول هرگونه پیشرفت در زمینه‌ های بهداشت، سلامتی و خرده فروشی، شفافیت هرچه بیشتری برای به وجود آمدن و جلب اعتماد به وجود می‌ آید ».

 

طرح سلامت

 

درسال 2019 هنگامی که گوگل از تصمیم خود مبنی‌ بر خرید Fitbit پرده برداشت، علیرغم اعلام اینکه اقدام به فروش تبلیغات نخواهد کرد، موجب بروز نگرانی قانون ‌گذاران و سایرین شد. همزمان با این موضوع، سخنگوی این شرکت، Heather Dickinson اعلام کرد: «موضوع در مورد دستگاه‌ هاست، نه اطلاعات.

با این حال هنوز هم برخی تحلیلگران بر این باورند که Fitbit به گوگل کمک می ‌کند تا در مورد عادات شبانه‌ روزی، خواب و سیستم‌ های ورزشی کاربران، که این شرکت به سختی می‌ توانست از راه های دیگر به آن دست پیدا کند، اطلاعات جمع‌ آوری کند.

اپل نیز درگیر موضوعی مشابه است و پوشیدنی‌ های الکترونیکی دارد، بعلاوه‌ی نرم ‌افزار سلامتی که نشانه ‌های حیاتی را تحت ‌نظر قرار می‌دهد.


سرویس مراقبت آمازون چه قابلیت هایی دارد ؟


آمازون برای اختلال در فروش، ناشی از شیپینگ دو روزه بعنوان بخشی از برنامه‌ی عضویت اولیه، شناخته شده است. حال این شرکت قصد دارد امکان دسترسی بلافاصله را برای اغلب کارکنان خود و سایر کارکنان فراهم کند.

 

سرویس مراقبت آمازون

 

Trzcinski می‌ گوید: « این استراتژی و رویکرد آن‌هاست. ساخت مدلی کارآمد و ارائه ‌ی آن به مشتریان ». وی همچنین با اشاره به این موضوع که مراقب ‌های سلامتی طی همه‌گیری، به‌دلیل اینکه افراد و درمانگاه ‌های بیشتری از سیستم ‌های دیجیتال استفاده کردند، دستخوش تغییراتی شده می‌ گوید در صورت نبود همه ‌گیری، این تمایل و گذر به استفاده از بازدید های مجازی و دیجیتال، کندتر صورت می‌ گرفت.

سرویس مراقبت آمازون با استفاده از نرم‌ افزاری در اندروید و iOS، افراد را از طریق پیام یا تماس تصویری، با پزشکان و پرستاران مرتبط می‌ سازد و در صورت لزوم، پزشکان نسخه ارسال کرده یا در محل سکونت بیمار حضور پیدا می ‌کنند.

 

طرح سلامت و خدمات بهداشتی مخصوص کارکنان آمازون

 

پیش از این، آمازون اعلام کرده که پیام دادن برای کارکنان این شرکت بدون هزینه است و تماس تصویری نیز هزینه ‌ای اندک در بر خواهد داشت. این شرکت در روز چهارشنبه از هیچ‌ گونه توافقی با سایر شرکت‌ ها سخنی به میان نیاورد. 

 

کسب درآمد در 24 ساعت شبانه روز و به دلار، هدف افراد زیادی در زمینه بیزینس است اما ممکن است راه و روش آن را ندانند. آنچه در دنیای امروز مشخص است، حرکت به سمت دنیای آنلاین و افزایش خرید و فروش های آنلاین است. وبسایت فروشگاهی آمازون، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین این وبسایت ها است. اما برای فروشندگی در وبسایت آمازون، شما نیازمند دانش و اطلاعات کافی، بروز و گام به گام هستید، یعنی هر آنچه در دوره جامع فروش در آمازون ارائه می شود.       

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/sales-of-amazon-health-services
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط