موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

اصول راه اندازی کسب و کار ایده آل - ناصر دانشجوی دوره آربی

  • 1k
  • 0

نظرات ناصر عزیز دانشجوی دوره آربی

اصول راه اندازی کسب و کار و زندگی ایده آل از جمله مواردی است که دانستن آن در سطح کیفیت زندگی تاثیرگذار است. در این ویدئو، ناصر عزیز در خصوص تجربه خود برای مشاوره جهت راه اندازی کسب و کار خود صحبت می‌کند و نکاتی که برای او مفید واقع شده است را مطرح می‌کند.

 

 

برای شروع اصولی کسب و کار چه پیشنهادی دارید؟

راه اندازی اصولی کسب و کاری ایده آل نیازمند راهنمایی با تجربه در این زمینه است. ناصر هستم از ایران، دانشجوی دوره آربی. آرزو می‌کنم هر کجا که هستید خوش و خرم باشید. چند وقت پیش، گفت و گویی با استاد حسین عزت خواه داشتم که برای من بسیار جالب بود. به همین خاطر دوست دارم کمی در ارتباط با آن با شما صحبت کنم.
البته پیشنهاد می‌کنم اگر در زندگی شخصی، کاری یا حتی اگر دانشجوی دوره آموزش فروش در آمازون هستید، به مسائلی برخورد کردید که خودتان به تنهایی نمی‌توانید از پس حل آن بربیایید، از کمک‌های ایشان استفاده کنید. همانطور که این موضوع برای من پیش آمد و بسیار هم مثمرثمر بود. همین جا از ایشان تشکر می‌کنم.

چگونه مسیر درست زندگی را انتخاب می‌کنید؟

طی مشاوره‌هایی که با استاد عزت خواه داشته‌ام، ایشان با تمام وجود و با اشتیاق، وقت می‌گذارند. اگر ایشان بخواهند این وقت را در کار خودشان صرف کنند، بسیار بیشتر از این می‌توانند درآمد داشته باشند. ایشان تنها برای کمک به همنوع خودشان این کار را انجام می‌دهند.
برای عده‌ای شاید این سؤال مطرح باشد که چرا ایشان مبلغ دریافت می‌کنند. این مبلغ فقط به این خاطر است که هر چیزی در این جهان بهایی دارد. از نظر من واقعاً لطف می‌کنند، چرا که با اشتیاق کامل و با تمام وجود به صحبت‌های طرف مقابل خود گوش می‌کنند، بهترین راه حل‌ها و راهکارها را ارائه می‌دهند و ایده های راه اندازی اصولی کسب و کار را پیشنهاد می کنند. همین جا باز هم از ایشان تشکر می‌کنم، چرا که مشاوره ایشان واقعاً برای من مثمرثمر بوده است.

نقش مربی برای انتخاب کسب و کار را چقدر موثر می‌دانید؟

این نوید را به شما می‌دهم که اگر بخواهید با ایشان گفت و گو داشته باشید، برای شما بسیار نتیجه بخش خواهد بود و ضرر نخواهید کرد. برای من بسیار بسیار مهم بوده است که این نکته را خدمت شما عرض می‌کنم. شما می‌توانید از وجود ایشان بهره ببرید. من در مدت بیش از یک ساعتی که با ایشان گفت و گو کردم، توانستم کار خود را به بهترین نحو جلو ببرم. تمام سؤالات من به بهترین شکل از سمت ایشان پاسخ داده شد. جواب‌های ایشان برای من بسیار جالب و مثمرثمر بود و به من برای یادگیری اصول راه اندازی کسب و کار ایده آل کمک بسیار زیادی کرد.

چگونه مسیر درست زندگی و کسب و کار را برای خود انتخاب کردید؟

من از همین جا از ایشان تشکر می‌کنم. امیدوارم هر کجا که هستند موفق که هستند، موفق‌تر باشند. در آخر، خدمت شما عرض می‌کنم که من از این گفت و گو بسیار راضی بودم. امیدوارم اگر به این گفت و گو نیاز داشتید و تمایل داشتید از وجود ایشان استفاده کنید، حتماً این کار را انجام دهید. مطمئن باشید که جواب آن را خواهید گرفت.
همچنین من در ورکشاپ آموزش کسب و کار آمازون در استانبول هم شرکت کردم. ایشان راهنمایی‌هایی به ما ارائه و به سوالاتی که همه ما داشتیم، پاسخ دادند تا بتوانیم اصول راه اندازی یک کسب و کار برای خودمان را یاد بگیریم. بسیار خوشحال هستم که ایشان را از نزدیک دیدم. امیدوارم در آینده بتوانم نتایج خوبی را در این بیزینس رقم بزنم.

چه عواملی در انتخاب های درست زندگی تاثیرگذار هستند؟

تجربه مسیرهای مختلف برای کسب و کار را نمی‌توان الزاما اشتباه دانست چون با کمک تجربه است که انسان خیلی از نکات را یاد می‌گیرد و در مراحل بعدی اشتباهات گذشته را تکرار نمی‌کند اما تجربه و امتحان همه مسیرها به خصوص مسیرها و بیزینس‌های تخصصی و جهانی، می‌تواند هزینه و صرف زمان زیادی را از شما بگیرد و رعایت این موضوع، اصل مهم برای راه اندازی کسب و کار است.
ارزش و اهمیت تجربه در زندگی به قوت خود باقی است اما در مواردی استفاده از راهنماهای موجود که ارزش محتوا و بروز بودن محتوایی که ارائه می دهند، کاملا مشخص است، می‌تواند بسیار کمک کننده باشد که در خصوص بیزینس آمازون، این نکات در دوره آربی جمع آور شده است. همیشه در زندگی به دنبال یادگیری و تجربه باشید اما سعی کنید اصولی و حساب شده پیش بروید تا با درصد خطا و هزینه کمتر، اهداف خود را محقق کنید و به دنبال آن خودتان هم احساس رضایت بیشتری داشته باشید.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/principles-ideal-business-naser-rb-student
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط