مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب درآمد روزانه 500 دلار در آمازون - محمد دانشجوی دوره آربی

  • 4.7k
  • 0

علاقه و تلاش منجر به فروش موفق در آمازون

در این ویدئو محمد عزیز طی یک مصاحبه، در خصوص فروش خود در آمازون صحبت می کند و ماجرای کسب درآمد روزانه 500 دلار در آمازون را شرح می‌دهد.

 

 

 

 

چه زمانی وچگونه با سیستم فروش در آمازون آشنا شدید؟

من محمد رفعتی هستم، از استرالیا و شهر ملبورن که قصد دارم مراحل کسب درآمد روزانه 500 دلار در آمازون را تعریف کنم. من خیلی دوست داشتم که کارهای آنلاین را یاد بگیریم و دوستانم مارکت پلیس های مختلفی در استرالیا را به من معرفی کردند. واقعیت این است که من خیلی یوتیوب را تماشا می‌کنم. تا اینکه یک روز استاد حسین عزت خواه را در یوتیوب دیدم که درباره آمازون و کسب و کار در آن صحبت می‌کنند.

من در این باره خیلی کنجکاو شدم و یک وبینار حدود 2 ساعته را کامل و با دقت تماشا کردم و جرقه‌ای در ذهن من ایجاد شد که این بهترین کار ممکن و همان کاری است که می‌خواهم انجام دهم. با پشتیبانی صحبت کردم و آنها دوره آربی را برای یادگیری صفر تا صد آمازون به من معرفی کردند. من بلافاصله دوره آنلاین فروش در آمازون (دوره آربی) را تهیه کردم و آموزش‌ها را مشاهده کردم. سپس اکانت خود را در آمازون آمریکا ساختم و کم کم شروع به کسب درآمد از آمازون کردم و تقریبا در همان ابتدا کسب درآمد روزانه 500 دلار در آمازون را داشتم.

چقدر زمان صرف کردید تا محصول خود را پیدا کرده و از علی بابا سفارش دهید؟

من محصول خود را از قبل انتخاب کرده بودم. چرا که محصول من چیزی بود که آن را به طور مداوم در فیس بوک یا اینستاگرام مشاهده کرده بودم و محصول خیلی خوبی بود. مشکل من این بود که نمی‌دانستم که محصول را چگونه اضافه کنم، باید کارها را به چه شکلی انجام داد و شرایط را مدیریت کرد.

به همین دلیل دوره آربی را خریداری کردم. محصول من آماده شد و من مطابق با دوره آربی کلید واژه‌ها و عنوان را آماده کردم و شروع به اضافه کردن محصول خود کردم. به سرعت از چین سفارش خود را گرفتم و کارها را پیش بردم.

چگونه محصول خود را متمایز سازی کردید؟

زمانی که محصول را سفارش دادم با خودم فکر کردم که این محصول را افراد دیگری نیز در آمازون می‌فروشند، پس من ایده‌ای را بدهم که تغییری را به وجود آورده و فروش من بیشتر شود. به همین دلیل من یک آیتم که قیمت زیادی هم نداشت به آن اضافه کردم و این محصول را در آمازون قرار دادم. دقیقاً در روز دوم، توانستم 2 عدد از محصول خود را به فروش برسانم.

در واقع من محصول را با قیمت حدود 2.35 دلار خریداری کردم که با موضوع حمل و نقل کالا و هزینه پست و سایز هزینه‌ها، در کل حدود 3 دلار شد. اما من در حال حاضر آن را حدود 18 دلار آمریکا به فروش می‌رسانم. با همین روش کسب درآمد روزانه 500 دلار در آمازون برای من محقق شد.

فروش شما در آمازون چگونه بود؟

من امروز نیز 7 عدد از محصولات خود را به فروش رساندم. تا الان حدود 110 عدد از محصول خود را فروخته‌ام و این فروش طی 3 هفته اتفاق افتاده است. من رکود فروش 29 عدد محصول در یک روز را زده‌ام.

زمانی که بیشترین میزان فروش خود را دیدید، چه احساسی داشتید؟

من همیشه روزهای جلوتر را می‌بینم. الان نیز آن روزی را می‌بینم که درآمد من بین 100 تا 150 هزار دلار در ماه شده است. من اصلاً به 10، 20 یا 30 هزار دلار فکر نمی‌کنم و به 100، 150 یا 200 هزار دلار درآمد در آمازون فکر می‌کنم. خیلی راحت نیز این اتفاق می افتد.

اگر شما کمی فکر کنید و بررسی کنید که چه محصولی را برای فروش در آمازون بیاورید و ایده‌های کوچکی را روی آن پیاده کنید، می‌توانید راحت در آمازون 20، 50 یا 60 هزار دلار در ماه فروش داشته باشید.

با مشاهده دوره آربی فعالیت در آمازون تا چه میزان برای شما راحت شد؟

اگر بخواهم صادقانه بگویم، اگر دوره آربی وجود نداشت، الان آمازون نیز برای من وجود نداشت. چرا که دوره آربی دقیقاً مثل یک کلاس است که به شما درس می‌دهد که چه کار کنید و چگونه کتاب را بخوانید یا امتحان دهید.

این دوره واقعاً عالی بود و اگر دوره آربی وجود نداشت، در اصل دیگر آمازونی نیز نبود. بسیاری از دوستان من هم به فکر شرکت در دوره آربی و پیوستن به سیستم کسب درآمد از آمازون هستند.

برنامه و چشم انداز شما برای آینده در کسب و کار آمازون چیست؟

همانطور که گفتم در آمازون استرالیا هم محصول اضافه کرده‌ام و می‌خواهم محصولات خود را بیشتر کنم. در حال حاضر، یک ایده خیلی خوب پیدا کرده‌ام که آنها را در حساب خود اضافه می‌کنم و می‌دانم که اگر این ایده در آمازون اجرایی شود، مثل یک توپ منفجر خواهد شد.

من یک ایده خیلی خوب را قرار داده‌ام که 4 وسیله با قیمتی بسیار مناسب در یک بسته قرار گرفته‌اند. یعنی می‌توانم به شما بگویم محصولی را که دیگران خود آن را به تنهایی 20 دلار به فروش می‌رسانند، من در کنار 3 وسیله دیگر در یک بسته قرار می‌دهم و با قیمت 25 دلار به فروش می‌رسانم. مشخص است که این کار نتیجه خارق العاده ای خواهد داشت.

برنامه من در آینده این است که تعداد محصولات خود را به عدد 10، 15 یا 20 برسانم. هر چقدر که بیشتر باشد، بهتر است. سپس فروش خود را در آمازون به  100، 150 یا 200 هزار دلار برسانم و یک زندگی واقعاً راحت داشته باشم.

کسب عنوان amazon choice برای شما چگونه اتفاق افتاد؟

من واقعاً خودم هم نمی‌دانم چه باید بگویم. تیم پشتیبانی شما بعد از بررسی لینک، به من اعلام کردند که شما amazon choice هستید. من تصور می‌کردم کسانی این ویژگی را دارند که محصولات خود آمازون را به فروش برسانند و نمی‌دانستم که amazon choice چیست.

اما بعدها فهمیدم که کسانی که فروش آنها بالا می‌رود، توسط آمازون انتخاب می‌شوند و این لقب را می‌گیرند. اکنون شما هر موردی را در آمازون جستجو کنید، محصول من در اول صفحه بالا می‌آید.

کسب درآمد روزانه 500 دلار در آمازون را پیش بینی می‌کردید؟

همین الان نیز فروش من بسیار بالا می‌باشد. از آنجایی که ساعت اینجا با آمریکا اختلاف دارد، من شب می‌خوابم و صبح که بیدار می‌شوم، می‌بینم که 7 تا 10 عدد فروخته‌ام. الان فروش من در کمترین حالت روزی 7 یا 8 عدد است که البته به فکر فروش تعداد بسیار بیشتری هستم.

تنها کسی که با این محصول در آمازون ستاره گرفته است، من می‌باشم. چرا که من 5 ریویو مثبت و پنج ستاره را دارم. من به شما گفته‌ام که اکنون شما هر آیتم موبایلی را که در آمازون سرچ کنید، من صفحه اول بالا می‌آیم.

آیا دوره آربی را به دوستان خود معرفی می‌کنید؟

چند نکته را باید به شما بگویم. دوستان من کار آمازون را انجام می‌دهند و یکی از آنها محصولی را اضافه کرد ولی در نهایت دوره آربی را تهیه کرد چرا که برای او سؤال پیش می‌آمد.

زمانی که محصول خود را اضافه می‌کرد یا برای او مشکلی پیش می‌آمد، سوالی در ذهن او شکل می‌گرفت و من به او پیشنهاد کردم که بهترین کار این است که دوره آربی را تهیه کند و از تیم پشتیبانی استاد عزت خواه به صورت دقیق کمک بگیرد.

نظر و توصیه شما برای افراد علاقه مند به کسب و کار آمازون چیست؟

باز هم می گویم که اگر دوره آربی نبود، آمازونی هم برای من وجود نداشت. در حال حاضر، عشق و علاقه من آمازون شده است و من تمام وقت در آمازون یا علی بابا هستم. من تمام مدت به دنبال محصول می‌گردم. واقعاً علاقه دارم که در خانه باشم و وقت آزاد داشته باشم و بتوانم به صورت آنلاین کسب درآمد کنم.

کسانی که می‌خواهند کسب و کار آمازون را شروع کنند، باید حتماً دوره آربی را تهیه کنند. اگر شما دوره آربی را تهیه نکنید و خودتان پیش بروید، وسط راه خواهید ماند. یعنی شما باید دوره آربی را تهیه کنید تا بتوانید تا انتهای راه را به سلامت بروید و به آخر خط برسید. من نیز از تیم حرفه‌ای عزت خواه دات کام بسیار متشکرم که همیشه پاسخگوی سوالات من بوده‌اند.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

آموزش دوره فروش در آمازون

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/make-five-hundred-day-mohammad-rb
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

مطالب مرتبط