افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

اعطای وام تا سقف 100 هزار دلار برای فروشندگان آمازون

خلاصه اخبار :
مشارکت جدید آمازون با Lendistry گزینه‌های تامین مالی تجاری سیستم اعطای وام آمازون برای فروشندگان را رونق می‌دهد چنانچه طبق این برنامه، وام‌ هایی تا سقف 100000 دلار برای کمک به تامین مالی نیازهای تجاری مانند گسترش موجودی، ایجاد برند و جذب مشتری ارائه خواهد شد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 9

  • 1k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
اعطای وام تا سقف 100 هزار دلار برای فروشندگان آمازون

 

برنامه آزمایشی مشترک آمازون و Lendistry


آمازون و Lendistry از طرح یک برنامه آزمایشی مشترک خبر دادند -Amazon Community Lending- که هدف آن ایجاد فرصت ‌های رشد برای مشاغل خرد و متوسط (SMB) که در فروشگاه آمازون فعال هستند، اعلام شده است. این برنامه، یک گزینه جدید تامین مالی کسب و کار از طریق وام آمازون است. این سیستم اعطای وام به فروشندگان آمازون مستقر در ایالات متحده - که تقریباً همگی کسب‌ و کارهای کوچک و متوسط (SMB) به شمار می آیند- دسترسی به وام ‌های کوتاه ‌مدت تا سقف 100000 دلار با نرخ ‌های رقابتی و مقرون به صرفه را برای حفظ و رشد کسب ‌و کارشان فراهم می کند.

Lendistry یک مؤسسه مالی توسعه اجتماعی (CDFI) است که به رهبری اقلیت ها اداره می شود، و به مشاغل کوچک شهری و روستایی در جوامع آسیب دیده از نظر اجتماعی و اقتصادی خدمات ارائه می دهد. اکثریت وجوهی که Lendistry در طول تاریخ پرداخت کرده است، به طور سنتی به کسب و کارهای با درآمد کم تا متوسط و سایر صاحبان مشاغل محروم بوده و همچنین جمعیت آفریقایی آمریکایی و اسپانیایی-لاتینی تبار و افراد از مناطق سرمایه گذاری تعیین شده توسط CDFI اختصاص یافته است. فروشندگان آمازون بیش از نیمی از کل واحدهای فروخته شده در فروشگاه آمازون را تشکیل می دهند. همه فروشندگان آمازون مستقر در ایالات متحده می توانند درباره این سرویس اطلاعات بیشتری کسب کنند و تصمیم بگیرند که آیا گزینه های تامین مالی از Lendistry برای نیازهای تجاری آنها مناسب است یا خیر.

 

اعطای وام تا سقف 100 هزار دلار


نظر مدیر ارشد بخش اعتماد مشتری آمازون در خصوص اعطای وام آمازون


دارمش مهتا، مدیر ارشد اعتماد مشتری و پشتیبانی شریک در آمازون گفت: «ما از راه‌اندازی برنامه آزمایشی اعطای وام آمازون در ایالات متحده برای دسترسی بیشتر به سرمایه در گردش حیاتی و ایجاد فرصت فروش در فروشگاه آمازون برای کسب ‌و کارهای کوچک آمریکایی، بسیار هیجان‌زده هستیم». تو در این باره ادامه داد: « ما به "Lendistry"  تعهد می دهیم که از گروه های به حاشیه رانده شده صاحبان مشاغل حمایت خواهیم کرد، زیرا آنها اغلب به روش‌های سنتی دسترسی به سرمایه و فرصت‌های اقتصادی مشابه دسترسی ندارند.»

آمازون و Lendistry با هم یک راهکار اعطای وام طراحی کرده اند که به طور خاص برای فروشندگان آمازون ساخته شده است. Lendistry وام های مدت دار با هدف گذاری از 10000 تا 100000 دلار با دوره های حداکثر دو ساله و نرخ درصد سالانه معمولاً بین 8٪ و 9.9٪ ارائه می دهد.

 

وام برای فروشندگان آمازون


استفاده از فرصت اعطای وام توسط فروشندگان آمازون


فروشندگان آمازون می توانند از سرمایه در گردش برای رشد کسب و کار خود در فروشگاه آمازون و پوشش سایر نیازهای تجاری استراتژیک مانند هزینه های کارکنان و عملیات، موجودی، توسعه محصول و تولید و فعالیت های بازاریابی برای ایجاد برندهای خود و رشد پایگاه مشتریان خود استفاده کنند.

اورت سندز، بنیانگذار و مدیر عامل Lendistry، گفت: «آمازون با این ایده باورنکردنی به سراغ ما آمد .«آنها در تلاشند که مثل ما از کسب و کارهای وابسته به اقلیت ها، حمایت و آن ها را توانمندسازی کنند، بنابراین پیشنهاد بسیار مناسبی به نظر می آمد. در واقع گروه های فروشندگان آمازون بستر مناسبی برای در دسترس قرار دادن این نوع برنامه های تامین مالی است که واقعاً می تواند باعث رونق بسیاری از مشاغل گردد».

آمازون وام در سال 2011 شروع به اعطای وام به فروشندگانی کرد که در فروشگاه آمازون فعال هستند، بر اساس این دانش که تزریق سرمایه در لحظه مناسب می تواند فروشندگان مشاغل خرد را در مسیر موفقیت قرار دهد. تا به امروز، آمازون و شرکای وام دهنده شخص ثالث، بیش از 800 میلیون دلار به SMB ها در ایالات متحده برای حمایت از رشد آنها وام اعطا کرده اند.

در سال 2020، آمازون بیش از 18 میلیارد دلار در موفقیت شرکای فروش شخص ثالث خود از جمله ابزارها، خدمات، برنامه ها، زیرساخت ها و افراد سرمایه گذاری کرد.

 

فرصتی برای کسب درآمد از آمازون

 

یکی از مهارت های مهم در دنیای امروز، کسب درآمد آنلاین آن هم به دلار است. برای رسیدن به این هدف باید به دنبال پلتفرم های مهم، جهانی و بزرگ باشید که وبسایت آمازون یکی از آنها است که با اقدامات درست و اطلاع از آموزش های بروز و گام به گام در آموزش فروش در آمازون ، می توانید این هدف را محقق کنید و با آزادی از المان زمان و مکان، امکان کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای خود فراهم کنید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/lending-up-for-amazon-sellers
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
محمد جعفر گفته:
۰ | ۰

بسیار عالی موفق باشید

مطالب مرتبط