رازهای موفقیت جک ما موسس وبسایت علی بابا

  • 6 شهريور 1398
  • 4908
  • 2

 موسس امپراطوری علی بابا و داستان پر ماجرای موفقیت او

هدفی که شما در شروع هرکاری با تیم خود تعیین می‌کنید، بسیار مهم است و باید دقیق و روشن باشد. هیچ گروه و فردی در ابتدای مسیر کامل نیست نه از نظر اطلاعات و تخصص و نه از نظر مالی. اما در سرگذشت اکثر افراد موفق و مشهور جهان می‌خوانیم که آنها در ابتدای کار با اهداف و انگیزه قوی شروع کرده‌اند نه با تخصص و استقلال مالی کامل. جک ما و تیم قدرتمند او در شرایطی شروع کردند که هیچ کس در دنیای چین به اینترنت و تجارت الکترونیک اعتقادی نداشت. این موضوع واقعاً مهم است. با تماشای این ویدیو جذاب با ما همراه باشید.

داستان زندگی جک ما

اگر شما هم به اشتباه فکر می‌کنید، جک ما که اکنون یکی از افراد ثروتمند جهان است زندگی بسیار راحتی را تجربه کرده است و در تمام زندگی از شانس و موفقیت‌های بسیار برخوردار بوده، حتماً این ویدیو را مشاهده نمایید تا داستان زندگی او را در مراحل مختلف و برای انجام کارهای متفاوت از زبان خود او بشنوید.

جک ما راز موفقیت خود را فاش کرد

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید راز اصلی موفقیت جک ما چه چیزی بوده است. او راز موفقیت خود را خوشبین بودن، ایمان به آینده و متواضع بودن در برابر مشتریان خود بیان می‌کند. او اعتقاد دارد اگر مشتری از ما راضی باشد، آینده متعلق به ماست.

توصیه‌های بی نظیر جک ما بنیانگذار علی بابا

مؤسس این شرکت بزرگ و جهانی اعلام می کند اشتباهاتی که او و تیمش از آن درس گرفته اند، بزرگ‌ترین سرمایه آنها است و در آینده کتابی در این خصوص خواهد نوشت. در این ویدیو او توصیه‌هایی جالب و شنیدنی برای مقاطع مختلف زندگی را بیان می‌کند که با شنیدن آنها به خوبی متوجه نگاه متفاوت و البته درست او به زندگی و کسب و کار خواهید شد.

 

آموزش فروش در آمازون


مجموعه برنامه‌های هیرو تایم را با این هدف تهیه می‌نماییم تا در کنار هم لحظاتی را در طول روز با نگرش‌ها و طرز تفکرهای جالب افرادی آشنا شویم که شاید همه ما در ذهن خود آرزو داریم جای آنها باشیم. با این کار متوجه خواهیم شد آنها انسان‌های عجیب و غریبی نیستند تنها با دیدگاهی متفاوت جهان و نیازهای آن را می‌بینند و با ارائه راه حل‌ها برای رفع نیازها و مشکلات، زندگی را برای خود و دیگران زیباتر و با کیفیت‌تر می‌سازند.

رازهای موفقیت جک ما موسس وبسایت علی بابا

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

نظرات کاربران

2 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط