افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تحویل کالا با پهپاد در آمازون

خلاصه اخبار :
سیستم تحویل کالا با پهپاد در آمازون به تحویل سریعتر کالاها به مشتریان کمک می کند که قابلیت افزایش سطح کلی امنیت و کارایی در شبکه حمل و نقل را دارد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.29

تعداد امتیازها: 7

  • 1.2k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 6 دقیقه
تحویل کالا با پهپاد در آمازون

 

سیستم تحویل آمازون


وقتی 17 سال پیش برای اولین بار « تحویل دو روزه آمازون » را شروع کردیم، این به عنوان یک تحول بزرگ در نظر گرفته شد. رساندن بسته ها به محل مورد نظر افراد در عرض چند روز، یک روال جدید و هیجان انگیز بود.  

 

تحویل کالا با پهپاد

 

از آن زمان تاکنون، ما فناوری های جدیدی را توسعه داده و سرمایه گذاری هایی در شبکه لجستیک خود داشته ایم که به ما در رساندن بسته ها به مشتریان در عرض دو روز، یک روز و حتی در همان روز کمک می کنند. اکنون یک تحول دیگر در حال وقوع است، پهپادهای پرایم ایر در عرض یک ساعت به صورت امن و در تعداد بالا کالاها را به مشتریان آمازون می رسانند.

این مثل یک افسانه علمی به نظر می رسد، اما واقعا اتفاق می افتد. ما در حال ساخت پهپاد های کاملا الکتریکی هستیم که بسته های زیر 5 پوند را در عرض کمتر از 60 دقیقه به مشتریان می رسانند.

اما می دانیم که مشتریانمان تنها در صورتی از تحویل کالا با پهپاد ها حس راحتی دارند که بدانند این سیستم مطمئن و معتبر است. با این که برطرف کردن همه خطرات مرتبط با پرواز غیرممکن است، اما ما از یک رویکرد اثبات شده هوا فضا برای طراحی یک سیستم امن استفاده می کنیم.

 

پهپاد در آمازون

 


چگونه امنیت سیستم تحویل با پهپاد تامین می شود ؟


 باید بر سه مولفه متمرکز شویم:

1. بدنه : یک پهپاد قدرتمند با استفاده از استانداردهای هوافضا توسعه پیدا می کند که با طراحی امن وارد سیستم ما می شود، و به اندازه روش های حمل و نقل زمینی ارائه شده به مشتریانمان قابل اطمینان است.

2. مغز : یک سیستم حسگری و گریز برای تضمین آن که پهپاد می تواند موانع را در هوا و روی زمین تشخیص بدهد و از آنها دور شود، مثل سایر پهپادها، افراد و حیواناتی که در حیاط خلوت هستند. با این سیستم، پهپاد می تواند با موقعیت های جدید و غیرمنتظره مواجه شود و تصمیم گیری های مستقل و امنی داشته باشد.

3. قوانین : ما یک سیستم مدیریت پهپاد اتوماتیک را برای برنامه ریزی مسیرهای پرواز ایجاد کرده و تضمین می کنیم که فواصل امنی بین پهپادها در منطقه وجود دارد و همه قوانین هوانوردی رعایت می شوند.

 

تحویل کالا با پهپاد در آمازون

 

برای تقریبا یک دهه، ما در هر یک از این سه زمینه نوآوری داشته ایم و تیمی از متخصصان امنیتی، هوا فضا، علوم، روباتیک، نرم افزار، سخت افزار، آزمایش و تولید با یکدیگر همکاری داشته اند تا تضمین شود که سیستم ما با شرایط مورد نیاز برای محصول هوا فضا مطابقت دارد.

 

وضعیت کنونی


صنعت لجستیک با پهپادهای همه کاره سر و صدای زیادی به پا کرده است. اما همه سیستمهای پهپاد مشابه نیستند. برخی از پهپادها دارای ویژگی کنترل از راه دور هستند و برخی دیگر مستقل، اما بدون دوربین بوده و بر اساس سیستم های ارتباطات زمینی برای آگاهی از موقعیت کار می کنند. در نتیجه این سیستم ها نمی توانند به شرایط غیرمنتظره پاسخ نشان بدهند.

 

سیستم تحویل کالا توسط آمازون

 

سیستم های آمازون دارای ویژگی حسگری و گریز پیچیده و پیشتاز در این صنعت هستند که به پهپادهای ما در عملکرد امن و مستقل کمک می کنند. اگر شرایط محیطی تغییر کنند و به پهپاد فرمان داده شود که با شیئی که قبلا در آنجا نبود تماس برقرار کند، سیستم آن را نمی پذیرد. طراحی و ساخت یک سیستم این چنینی کار ساده ای نیست. اما از همان ابتدا انتخاب مشخص بود. برای ایجاد یک تفاوت در مقیاس کاری آمازون، تنها گزینه یک پهپاد کاملا مستقل و بی خطر بود.


رویکرد ما برای امنیت


هر خودرویی که با آن رانندگی می کنید در ابتدا آزمایش می شود. با این روش می توانید از امنیت آن مطمئن شوید. ما نیز پهپادهایمان را با همین روش تولید می کنیم. همان طور که تولید کنندگان هواپیما محصولات جدید خود را آزمایش می کنند، یا تولید کنندگان اتومبیل وسایل نقلیه جدید را تحت بررسی قرار می دهند تا قبل از فروش نقائص آنها را برطرف کنند، ما نیز پهپادهای خود را در مراکز خصوصی و کنترل شده آزمایش می کنیم.

ما به دقت هر جنبه ای از فناوری طراحی شده را آزمایش می کنیم، از آن می آموزیم و سیستم را بروزرسانی می کنیم. با این روش امنیت و استقلال آن را ارتقا می بخشیم. هر طراحی به ما نکته مهمی را می آموزد و به بهبود امنیت، پایایی و افزایش مقیاس خدماتمان کمک می کند.

 

پهپاد و آمازون

 


آینده نزدیک


ما مدرک حامل هوایی بخش 135 را از سازمان هوانوردی فدرال (FAA) در سال 2020 دریافت کردیم. این بدان معناست که FAA به ما مجوز فعالیت به عنوان یک خط هوایی را برای ارسال بسته های کوچک از طریق پهپاد داده است.

برای دریافت مدرک بخش 135، ما باید شواهد دقیقی را ارائه می کردیم تا نشان دهیم که عملیاتمان بی خطر هستند و سپس این عملیات را به FAA نشان می دادیم.

ما بیش از 500 فرآیند ایمن و کارآمد را توسعه دادیم و ارزیابی کردیم، که مبنای اصلی مدرک بخش 135 ما بود. به علاوه، FAA به دقت پهپادهای ما را تحت نظر گرفت و فرآیندها و دستورالعمل های مربوطه را ایجاد کرد.

ما از این مدرک – تایید FAA برای عملیات و روندهای ایمنی – برای تحویل کالاها به مشتریان ساکن لاکرفورد کالیفرنیا و کالج استیشن تگزاس در سال جاری استفاده خواهیم کرد.

اما هدف ما فراتر از ارسال پهپاد به لاکرفورد و کالج استیشن است. با تحویل این کالاها، ما مشاغل جدیدی ایجاد خواهیم کرد، با سازمان های محلی مشارکت می کنیم و با ارسال بسته ها از طریق پهپاد الکتریکی به کاهش اثر تغییرات اقلیمی بر نسل های آتی کمک خواهیم کرد.

 

آمازون و تحویل کالا

 

این ابتدای راه است. ما به طور مداوم به تعریف، تکرار و آزمایش مجدد می پردازیم تا تحولی را در تجربه مشتریان ایجاد کنیم. ما به یادگیری ادامه می دهیم تا این در ماه ها و سال های آتی این برنامه را برای مشتریان بیشتری گسترش دهیم.


آیا شما هم تصمیم دارید کسب و کار خود را به صورت آنلاین در وبسایت بزرگ آمازون شروع کنید و به صورت 24 ساعته کسب درآمد کنید؟ اگر به بیزینس آمازون علاقه مند هستید و قصد دارید کسب و کاری آزاد از زمان و مکان بسازید و با جدیدترین راهکارها و به دلار کسب درآمد کنید، با آموزش فروش در آمازون می توانید این کار را انجام دهید.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/delivery-drone-amazon
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط