مصاحبه با دارا خسروشاهی (مدیرعامل شرکت اوبر)

  • 6 آبان 1398
  • 40485
  • 0

کلید موفقیت از دیدگاه مدیر عامل شرکت اوبر

موفقیت در عرصه شغل و کسب و کار وابسته به عوامل بسیاری می باشد. سه نکته مهم و کلیدی از نظر دارا خسروشاهی در این ویدیو بیان می شود که با تماشای این قسمت از مجموعه برنامه هیروتایم می توانید درباره آنها بیشتر بدانید.

الگو برداری اوبر از آمازون برای تبدیل شدن به آمازون صنعت حمل و نقل

او در این ویدیو بیان می کند همانطور که آمازون با کتاب شروع کرد و وارد حوزه های دیگر گردید اوبر هم همین دیگاه را دارد و در حال اجرای آن است. او همواره از گسترش و پیشرفت حوزه فعالیتی اوبر می گوید و چشم اندازهایی که در نظر گرفته اند را مطرح می کند. فعالیت در حوزه حمل و نقل می تواند با راهکارهای هوشمندانه روز به روز موفق تر باشد. مدیر عامل اوبر در این مصاحبه از الگوبرداری اوبر از آمازون برای ترسیم یک نتیجه ایده آل صحبت می کند و ایمان و باور کارکنان شرکت برای دستیابی به موفقیت های بیشتر را یک نکته بسیار مثبت و کارساز قلمداد می کند.

اولویت های اصلی، جهت پیشرفت شرکت اوبر در اجرای چه نکاتی می باشد؟

دارا خسروشاهی در این مصاحبه بیان می کند که حل مشکلات جانبی بخشی از مسیر است که باید پشت سر گذاشته شود. او اولویت های مهم و جذابی را توضیح می دهد که از نظر او می توانند آنچه را که در ذهن خود برای آینده اوبر ترسیم می کند، قابل اجرا سازند.

 

آموزش فروش در آمازون

 

اوبر شرکتی خلاق در مسیر آینده

او می گوید که از آینده شرکت خبر ندارد. اما آنچه که درباره آینده شرکت نسبت به آن هیجان و اشتیاق فراوان دارد، راه حلی  جذاب و کارگشا که باعث صرفه جویی در با ارزش ترین دارایی انسان یعنی زمان می شود را در این ویدیو بیان می کند.
هدف ما از آماده سازی مجموعه برنامه های هیروتایم آشنایی با ایده هایی است که زندگی انسان و آینده جهان را دگرگون می سازد. اگر شما هم به این تغییر شگف انگیز و البته مثبت علاقه مند هستید و در ذهن خود این جهان و هر آنچه که از آن استفاده می کنیم را نیازمند اجرای ایده ها و طرح های جدیدتر و خلاق تر می دانید با تماشای این مصاحبه با ما همراه باشید.

مصاحبه با دارا خسروشاهی (مدیرعامل شرکت اوبر)

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.67

تعداد امتیازها: 3

کلمات کلیدی
موفقیت در کسب و کار

نظرات کاربران

0 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط