وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

پرسش های متداول پاراسل زندگی

  • 3.4k
  • 3

پرسش های متداول شما قبل از ورود به دوره  فوق العاده پاراسل زندگی

پرسش اول:  آیا رسیدن به مبلغ ذکر شده پس از این مدت صحت دارد؟

بله تمامی مراحل ذکر شده در این دوره مورد تست قرار گرفته و شما در صورتی که با نکات گفته شده توسط استاد پیش روید قطعا به درآمد مورد نظر خود خواهید رسید.

 

پرسش دوم: آیا بعد از دوره حتما کسب و کار خود را خواهیم داشت؟

بله در صورتی که کاملا مصمم باشید و بخواهید به تغییر روش زندگی خود پرداخته و در مسیری قدم بردارید که شما را از فاکتور زمان و مکان رها کند. قطعا می توانید به نتیجه مطلوب برسید. به شرطی که مصمم بوده و برای ایجاد تغییرات و همچنین یادگیری و آموزش تلاش کنید.

 

پرسش سوم:  دوره پاراسل زندگی در چه زمینه ای می باشد؟

دوره پاراسل زندگی در زمینه شغل های آنلاین است. این امر به علت  جدا بودن از فاکتور زمان و مکان مناسب است. زیرا شما در هر مکانی که باشید، در مسافرت و در هر کشوری می توانید کار خود را چک کرده و همچنین در 24 ساعت هر روز هفته بتواند کار کرده و فروش داشته باشد. همچنین در این دوره در زمینه لایف استایل نیز صحبت می شود که بسیار مهم می باشد.
در ادامه کسب و کار را در سه بخش توضیح شرح می دهد.
شما را در موارد زیر هدایت می کند:
  1. انتخاب، تهیه و فروش کالاهای فیزیکی در دنیای نت
  2. تولید محتوا و محصول دیجیتالی
  3. ساخت آپ موبایل
هر کدام از موارد ذکر شده خود دارای زیرمجموعه هایی می باشد. شما با بهره بردن از این مطالب می توانید در حیطه ای که علاقه دارید قدم بردارید.

 

پرسش چهارم:  آیا در این دوره چگونگی ایجاد سایت آموزش داده می شود؟

خیر شما در این دوره در ابتدا روش زندگی یا لایف استایل خود را تغییر خواهید داد و بعد از آن بر روی روش فکر کردن شما کار خواهد شد و شما این امر را آموزش دیده و می توانید هرگونه ایده پردازی را انجام داده و با فرمول و نکات دوره به تیجه برسانید.

 

پرسش پنجم آیا دوره همچون دوره های مشابه انگیزه ایجاد می کند ولی ممکن است به نتیجه نرسد؟

خیر این دوره را نمی توان با هیچ دور دیگری مقایسه کرد، زیرا در بیساری از موارد شما صحبت هایی را به طور مجموع می شنوید که ممکن است برای یک فرد صحیح و برای فرد دیگری نامناسب باشد و او را به اهداف خود نرساند. اما دوره پاراسل زندگی شما را با فرمولی آشنا می کند که هر گزینه ای را به عنوان مجهول در آن قرار دهید به نتیجه خواهد رسید و این امر کاملا از طریق مختلف تست گردیده و صد در صد پاسخ خواهد داد. برای این منظور باید مصمم بوده و در تمام مراحل ثابت قدم و پر تلاش پیش روید.

 

پرسش ششم آیا برای این دوره باید اطلاعات کافی اینترنتی داشته باشیم؟

برای گذراندن دوره شما نیاز به اطلاعات اکادمیک یا کافی در این زمینه ندارید. زیرا می توانید تیم سازی کرده و مراحل را با دیگران انجام دهید و ایده خود را صرفا مدیریت کنید. البته شایان ذکر است که شما برای هر اقدامی نیازمند آموزش و مطالعه روزانه هستید. این امر به پیشبرد اهداف شما کمک خواهد کرد.

 

پرسش هفتم آیا آموزش کار با وبسایت های آمازون و علی بابا در این دوره قرار دارد؟

کار با آمازون و علی بابا به علت گستردگی مطلب نیاز به آموزشی مجزا دارند، که در وبسایت ما با عنوان دوره آر بی (RB) قرار گرفته است و شما می توانید صفر تا صد این موارد را در این دوره آموزش ببینید.

 

پرسش هشتم برای ورود به دوره چه باید کرد؟ آیا باید ایده خود را کاملا مشخص کنیم؟

شما باید در ابتدا مصمم بوده و در ورود به دوره و تغییر در زندگی و کسب و کار خود جدیت داشته باشید و بعد از آن می توانید وارد دوره شوید. نیاز به این ندارید که در ابتدا ایده خود را مشخص کنید زیرا در دوره از تغییر روش زندگی شروع خواهید کرد و به انتها خواهید رسید. همچنین برای ایده پردازی خود نکته اصلی که وجود دارد این است که علاقه و پشن شما چیست؟ زیرا برای پیشرفت در اهداف خود باید در مسیری حرکت کنید که علاقه شما باشد. در غیر اینصورت مسلما خسته خواهید شد و علاقه ای به تلاش در این کار نخواهید داشت.

 

پرسش نهم آیا در صورت داشتن چند حوزه کاری می توانیم همه را در یک مسیر در دوره پاراسل زندگی پیش ببریم؟

مسلما نکته اصلی این است که بر روی یک هدف که علاقه شما تمرکز کنید و از حرکت در چند مسیر مجزا حدالمقدور خودداری کنید. این امر باعث بهبود کیفیت کار شما خواهد شد. اما اگر این امر باعث کم شدن توانایی شما در مسیر حرکت نمی شود می توانید در دو حوزه که قطعا علاقه شما می باشند پیش روید.

 

 پرسش دهم چگونه از بین چندین هدف، بتوانیم هدف مورد علاقه خود را مشخص کنیم؟

برای این منظور شما باید به حوزه های مورد علاقه خود نمره دهید. این امر را بین یک تا ده انجام دهید. اگر علاقه کمتری به یک حوزه دارید نمرات 1 تا 4 را دهید و اگر علاقه بیشتری دارید 7 تا 10 نمره دهید. خواهشمندیم از نمرات 5 و 6 استفاده نکنید زیرا این موارد دقیقا مواردی است که در آن شک دارید. و بعد از نمره دادن حوزه قطعی خود را مشخص کنید.

 

پرسش یازدهم آیا برای شروع این دوره و کسب و کار خود نیاز به سرمایه مالی بسیار دارم؟

خیر شما برای ورود به دوره نیاز به سرمایه خاصی ندارید. زیرا به راحتی می توانید از طریق گذراندن دوره در محیط های مجازی فعالیت کنید و نیازی به محیط یا مکان و دفتر و بسیاری از موارد دیگر که در فعالیت های فیزیکی کامل وجوددارد نیست.

 

پرسش دوازدهم:  آیا هر ایده ای را می توانیم عملی کنیم؟

بله شما برای ایده پردازی باید به دو مورد توجه داشته باشید. یک این است که به مشکلاتی که دارید فکر کنید قطعا برای رفع هر گونه مشکلات به ایده های بسیار خوبی خواهید رسید و ایده های عالی از دل مشکلات بیرون خواهند آمد. دو این است که باید به دنبال علاقه خود روید وگرنه برای تلاش کردن انگیزه کافی را نخواهید داشت.

 

پرسش سیزدهم: آیا این کار در ایران جواب خواهد داد؟

برای پاسخ این سوال باید بگوییم که این دوره در اصل خود کسب و کاری را فارق از زمان و مکان برای شما معرفی خواهد کرد که بتوانید کار خود را با این خصلت پیش ببرید. بنابراین شما می توانید در هر شهر یا کشوری که بودید فعالیت کرده و کسب و کار خود را یا برند خود را معرفی کنید و گسترش دهید. بنابراین ایران عزیز نیز هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نخواهد کرد. شما  می توانید در حوزه ای که انتخاب می کنید در سطح ایران و غیر از آن فعالیت کنید و قطعا برای هر مکان باید اطلاعات خاص ان را بدست آورید و به نحوی ایده خود را پیاده کنید که برای هر منطقه مناسب باشد.

 

پرسش چهاردهم آیا بازاریابی شبکه ای را می توان با این دوره بهبود داد؟

در مورد این سوال باید عرض کنیم که در دوره  پاراسل زندگی هیچگونه آموزشی برای بازاریابی شبکه ای داده نخواهد شد.

 

 پرسش پانزدهم زمانی که محصول خود را مشخص کردیم، برای تولید آن مهارت هایی را نیاز داریم، این دوره آن ها را آموزش خواهد داد؟

مشخص است که برای تولید هر محصولی شما نیاز به مهارت دارید. اما به شرطی که بخواهید خودتان شخصا این محصول را ایجاد کنید. در غیر اینصورت می توانید با تیم سازی ایده خود را از طریق افراد متخصص ایجاد کنید. اما این دوره روش فکر کردن و ایده پردازی را به شما آموزش خواهد داد و شما را در مسیر حرکت هدایت خواهد کرد که از چه طریقی پیش روید.

 

پرسش شانزدهم: اگر در طول دوره به مشکل برخوردیم می توانیم مشکل خود را مطرح کنیم یا خیر بعد از ورود به دوره خودمان از طریق آموزش ها باید پیش رویم؟

بله قطعا تا پایان مسیر استاد و تیمشان در کنار شما هستند و هرگونه مشکل یا سوالی که داشتید را مطرح کرده و به صورت هفتگی پاسخ خود را دریافت نمائید. شما در حین مسیر تمام جزئیات کار خود را در قالب ورد برای ما ارسال خواهید کرد و بعد از بررسی پاسخ خود را دریافت کرده و به مرحله بعدی خواهید رفت.

 

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/beforepz
ezzatkhah

سایت عزت خواه دات کام در این بخش ، به طرح سوال و جواب های مرتبط با دوره فوق العاده پاراسل زندگی پرداخته است، دوستان عزیز به جهت ارتقاء سطح اطلاعات خود قبل از ورود به دوره  پاراسل زندگی نسبت به مطالعه این بخش اقدام نمایند. 

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

1

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
شیرین گفته:
۰ | ۰

سلام من دوره پاراسل را تازه خریداری کردم وخیلی مشتاق هستم تاثیر آن رو بر روی زندگیم و کسب وکارم ببینم.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما شیرین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با اهداف مشترک و سازنده می توان سطح زندگی و کسب و کار را بهبود بخشید و ما در مجموعه عزت خواه دات کام برای تحقق این هدف در کنار شما هستیم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
سمانه گفته:
۰ | ۰

من این دوره را به همه دوستان پیشنهاد می دم. برای موفقیت ابتدا باید شخصیت خودمون رو بسازیم و با شناخت درست خودمون تصمیمات درست اتخاذ کنیم.

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما سمانه عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش‌های شما در مسیر موفقیت و ابراز لطف و رضایت شما همواره در مجموعه عزت خواه دات کام به یادگار می‌ماند.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط