تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

اکانت تیک تاک آمازون پرایم ، با بیش از 9 میلیون فالوور

خلاصه اخبار :
اکانت تیک تاک آمازون پرایم چیست ؟ به سری شغل های واقعی در آمازون که در آن، کارکنان بعضی از شغل های بسیار جالب شرکت را به شما نشان می دهیم، خوش آمدید. در این خبر با کین دیپ، استراتژیستی که به راه اندازی اکانت تیک تاک پرایم ویدئو کمک کرد، آشنا می شوید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4

تعداد امتیازها: 11

  • 1.1k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 7 دقیقه
اکانت تیک تاک آمازون پرایم ، با بیش از 9 میلیون فالوور

 

برنامه به اشتراک گذاری تیک تاک


اگر به شما بگوییم که یک پست تیک تاک، این قابلیت را دارد تا برای میلیون ها نفر الهام بخش و آموزنده باشد، آیا حرف ما را باور می کنید؟ این برنامه ی معروف به اشتراک گذاری ویدئو، معمولا با ترندهای همه گیر، حیوانات خانگی که حرف می زنند و تقلید از افراد معروف شناخته می شود، اما همچنین جایی برای تولیدکنندگان محتوا در تمامی زمینه ها است که در آن می توانند محتوای بینش آفرینی تولید کنند که باعث شمول، درک و یا اثری ماندگار باشد.

 

اکانت تیک تاک

 

یکی از این تولیدکنندگان محتوا کین دیپ، مدیر پروژه اکانت تیک تاک پرایم ویدئو شرکت آمازون است. کین در حال تلاش برای ایجاد تغییراتی قابل لمس در زندگی واقعی، از طریق محتوای تیک تاک است.

به گفته مدیر ارشد ویدئوهای اجتماعی پرایم ویدئو، «دنیا وسیع است. داستان ها، شخصیت ها و روابط مختلفی وجود دارند که از گذشته مورد غفلت واقع شده و به دید بقیه نرسیده اند. هدف من نشان دادن داستان هایی است که به شکلی جدید به مردم حس دیده شدن و شنیده شدن را بدهد.»


آشنایی با استراتژیست تیک تاک شرکت آمازون


دیپ در ژانویه 2020 برای راه اندازی اکانت تیک تاک پرایم ویدئو به آمازون ملحق شد. از آن زمان تاکنون، دیپ و گروه تولید محتوایش، بیش از 9.3 میلیون فالوور جذب کرده و به خاطر روش جدید و موثر خود در تولید محتوا، مورد تحسین اَد ویک و حتی تیک تاک نیز قرار گرفته اند.

با دیپ گفت و گویی انجام دادیم تا یاد بگیریم که چگونه به راه اندازی از پایه یک اکانت تیک تاک موفق برای یک برند کمک کرده است. همچنین به چیزهایی که الهام بخش او در فعالیت های شغلی اش مانند روایت داستان و رسانه های اجتماعی بوده نیز پرداخته ایم. این خبر را تا آخر بخوانید تا اطلاعات بیشتری در مورد شغل واقعی و معرکه او به عنوان استراتژیست تیک تاک شرکت آمازون به دست بیاورید.


نقش خود را چگونه توصیف می کنید ؟


من استراتژی راه اندازی اکانت تیک تاک @AmazonPrimeVideo را در سال 2020 طرح ریزی کرده و در حال حاضر، استراتژی رشد و گزینش را در این پلتفرم مدیریت می کنم. تیم من تلاش می کند تا راه هایی جدید و خلاقانه برای ایجاد ارتباط میان کاربران تیک تاک و مجموعه مضامین فوق العاده ما در پرایم ویدئو کشف کند.

 

تیک تاک

 


دید شما نسبت به اکانت تیک تاک پرایم ویدئو چیست ؟


هدف من همیشه کمک به پیشبرد نشان دادن، نمایش و کمک به حداکثر افراد ممکن برای کسب احساس دیده و شنیده شدن در تمامی زمینه ها فارغ از سابقه ایی که دارند، بوده است. دیدگاه کلیدی ما خدمت به تمامی جوامع و کمک به آنها برای احساس راحتی در اکانت ما است. تلاش می کنیم تا فرهنگ ها، ابعاد روابط و هویت های درون بخشی متفاوت را که معمولا توسط برندها و انتشارات سرگرمی برجسته مورد توجه قرار نمی گیرند را نشان دهیم.

پرایم ویدئو می خواهد تا آیینه تمام نمای مشتریانمان باشیم، بنابریان هدف من توسعه اجتماعی مستقیم چیزی است که برند ما می خواهد به آن دست پیدا کند. معمولا مخاطبین ما از نسل زِد و هزاره، بسیار مشتاق یادگیری هستند، داده های مشارکت ما نیز حاکی از این موضوع هستند. بنابراین هرچه نمایش بیشتری داشته باشیم، اکانت سریعتر رشد خواهد کرد.


آیا این شانس را داشتید که با ستارگان سریال های اورجینال آمازون کار کنید ؟


به محض اینکه کارم را شروع کردم، به نیوزلند پرواز کرده و یک تور پشت صحنه را به همراه بازیگران سریال «وحشی ها» کارگردانی کردم. در مورد موضوعاتی که عمیقا با گروه جوان بازیگران ارتباط داشت صحبت کردیم و به اینکه در طول فیلمبرداری چه چیزهایی در مورد خودشان، کاراکترشان و یکدیگر یاد گرفته اند پرداختیم.

تجربه بسیار فوق العاده ای بود که بازیگران یکی از سریال های مورد علاقه ام را عمیق تر بشناسم و بسیار برایم دلپذیر بود که توانستیم این تجربه را با طرفداران سریال نیز به اشتراک بگذاریم. بازیگران، بسیار مهربان و سختکوش بودند و بسیار خوشحالم که انجام چنین کاری به من سپرده شد. ویدئوی کامل روی یوتیوب، به همراه قسمت هایی کوتاهتر برای تیک تاک، اینستاگرام و توییتر قرار دارد.

 

آمازون پرایم

 


پروژه مورد علاقه شما که برای اکانت تیک تاک پرایم ویدئو انجام داده اید کدام است ؟


یکی از پروژه های مورد علاقه من، فهمیدن این موضوع بود که مشتریان ما در تیک تاک چه واکنش خوبی به کمدی های استندآپ ویژه نشان می دهند. به خصوص، متوجه شدیم که بهره گیری از کمدی های استندآپ ویژه جیمی اُ. ینگ و جینا بریلیون منجر به دریافت پاسخ هایی جالب توجه شد و به ما کمک کرد تا به طریقی جدید با کاربران تیک تاک ارتباط برقرار کنیم.

این کمدین ها چنان داستان های قابل ارتباطی را تعریف می کنند که علاوه بر اینکه به صورت وسیع دیده می شوند، آن نقاط از لحظات فرهنگی خاص که به برخی افراد کمک می کند تا برای اولین بار حس دیده شدن را تجربه کنند نیز لمس می کنند.


تاثیر کار خود را چگونه دیده اید ؟


ما تاکنون یک برنامه قدرتمند اینفلوئنسر با بیش از 300 ویدئو ایجاد کرده ایم. موفق شدیم تا با تولیدکنندگان بااستعداد محتوا در تمامی زمینه ها و رشته ها مانند ترانه سرایان، کمدین ها، هنرمندان جلوه های ویژه و خیاط ها ارتباط برقرار کنیم. تیک تاک مانند کارت ویزیتی مدرن برای هنرمندان است و ما از آن نهایت بهره را خواهیم برد.

تجربه ام به عنوان تولیدکننده محتوا به من کمک کرد تا متوجه شوم که چگونه حین ایجاد امکان برای پیشرفت هنر هنرمند، نیازهای پرایم ویدئو را نیز به نحوی موثر به تولیدکنندگان محتوا انتقال دهم. به عنوان یک تولیدکننده محتوا به خاطر دارم که قرارداد با برندها دارای چه اهمیتی است و این امکان که بتوانم به بسیاری از اینفلوئنسرها اولین قراردادشان با برند را بدهم برایم قابل توجه است.

 

برنامه به اشتراک گذاری تیک تاک

 

یکی از تاثیرگذارترین لحظات برای من وقتی بود که یکی از تولیدکنندگان محتوایمان به من گفت که همکاری ما در زمینه اینفلوئنسری به آنها کمک کرده تا برای دنبال کردن حرفه تولید محتوا به صورت تمام وقت، به لس آنجلس نقل مکان کنند.


چگونه به جایگاه شغلی که امروز در آن هستید، دست پیدا کردید ؟


بعد از اینکه در سال 2011 دانشگاه را تمام کردم، دو سال مشغول کارگردانی مستندم به نام (Uploaded: The Asian American Movement) بودم. در طول شرکت در فستیوال های فیلم و صحبت با دانشجویان در دانشگاه ها، برای تامین مخارجم فیلمبرداری بیش از 50 جشن عروسی را انجام دادم. سپس به لس آنجلس نقل مکان کرده و با دوستی به صورت شراکتی اداره یک کانال یوتیوب را بر عهده گرفتم که در آن نویسندگی، کارگردانی، فیلمبرداری و ادیت صدها ویدئوی طنز را انجام دادم.

در طول این مدت مشغول یادگیری بودم و تا جایی که توان مالی ام اجازه می داد در کلاس های فیلمنامه نویسی، کارگردانی و تئاتر بداهه شرکت می کردم. سرانجام با تجربه مستندی که ساخته بودم و آن کانال یوتیوب، توانستم به عنوان تولیدکننده محتوای ویدئویی در بازفید استخدام شوم.

پس از چهار سال نویسندگی، کارگردانی، ادیت و حضور در مقابل دوربین در صدها ویدئو در یوتیوب، فیسبوک و اسنپ چت برای بازفید، توانستم مهارت ترکیب هماهنگ هنر و الگوریتم را به دست بیاورم. در این نقش، یاد گرفتم که چگونه رفتار کاربر را درک کرده و به پاسخ های کاربران گوش دهم.

همیشه جاه طلب بوده ام و این به من کمک کرد تا ویدئوهایی برای کانال یوتیوب بازفید بسازم و به طور هم زمان میلیون ها بازدید در پلتفرم های دیگر جمع کنم. اشتیاق بسیاری داشتم تا محتوایی را تولید کنم که تا به امروز تولید نکرده بودم و اهمیت کنار گذاشتن خودمحوری و توجه به کار، داده و کاربران را یاد گرفتم.

یکی از ویدئوهایی که در شغل قبلی ام ساخته ام و بسیار به آن افتخار میکنم ویدئوی «از مادرم 11 سوال صمیمانه، قبل از اینکه خیلی دیر شود را پرسیدم» است. این ویدئو نه تنها برای خودم بسیار شخصی بود، بلکه افراد در بخش نظرات گفته بودند که پس از تماشای آن احساساتی شده و من الهام بخششان بوده ام.

با تجربیاتی که در بازفید به دست آورده بودم، در آمازون استخدام شدم تا اکانت تیک تاک پرایم ویدئو را راه اندازی کنم. با هر قدمی که در شغلم برداشته ام، تمامی دانش و بینشی که توانسته ام استخراج کنم را در پروژه های فعلی ام مورد استفاده قرار داده ام.

جایگاه شغلی که امروز دارم را با سرمایه گذاری بر روی پیشرفت مهارت ها و دانشم به دست آورده ام. دور خودم را با افرادی پر کرده ام که الهام بخشم هستند و امید دارم تا در مقابل من نیز بتوانم الهام بخش آنها باشم. تلاش می کنم با هر گام رو به جلو، تاثیری بزرگتر و مثبت تر ایجاد کنم.


چه توصیه ای برای افرادی که آرزوی داشتن شغلی مانند شما را دارند، دارید ؟


سعی کنید هدف اصلی خود را پیدا کنید. اثر مثبتی که می خواهید از طریق شغل خود ایجاد کنید چیست؟ برای مثال، هدف اصلی من ایجاد یکدلی میان افرادی از زمینه های مختلف، از طریق تعریف داستان های با کیفیت است. چیزی که به من انگیزه می دهد، میل به ادامه گسترش محدوده تاثیرم و تلاش برای بهتر بودن از خودم به جای مقایسه مسیرم با دیگران است.

 

اکانت تیک تاک آمازون پرایم

 

چیزی که به نظرم در رابطه با یافتن هدف اصلی مفید است، این موضوع است که شما قطب نمای درونی خودتان هستید و این می تواند بدون در نظر گرفتن آنچه در بیرون اتفاق می افتد، دست نخورده باقی بماند. برای مثال، شغل کنونی من دو سال پیش وجود نداشت و تیک تاک در انتهای سال 2020 با خطر تعطیلی مواجه بود. علیرغم هرچه در زندگی ام اتفاق بیافتد، من هنوز هدف اصلی خودم را دارم تا هدایتم کند.

 

 

 

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه‌تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، آموزش فروش در آمازون می باشد.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-tiktok
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط