مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

فرآیند بسته بندی محصولات شرکت آمازون و شغل های تاثیرگذار

خلاصه اخبار :
فرآیند بسته بندی محصولات شرکت آمازون ، یکی از مراحل مهم چرخه کاری این فروشگاه جهانی و آنلاین است که بی شک مشاغل و اقدامات متفاوتی را شامل می شود. در این خبر به بررسی شغل های تاثیرگذار در این فرآیند پرداخته ایم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 7

  • 1.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
فرآیند بسته بندی محصولات شرکت آمازون و شغل های تاثیرگذار

 

چگونگی تحویل سفارش ها در آمازون


ما شبکه عملیاتی آمازون را از ابتدا به گونه ای بنا نهادیم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان آنچه را که نیاز دارند، در هر کجا که هستند، دریافت می کنند. از یک کهنه سرباز که محموله را با تبحر در هواپیمای آمازون ایر بارگیری می کند، تا راننده ای که بسته آمازون را تحویل می دهد، این افراد همگی همکاران ما در شبکه عملیاتی هستند که تمامی این فرآیند را ممکن می سازند. با ما همراه باشید تا سرشناس ترین افراد این بخش از آمازون را به شما معرفی کنیم. این افراد تلاش می کنند که فرآیند بسته بندی را تسهیل کنند تا اطمینان حاصل شود که سفارشات مشتری هر روز به موقع انجام شده و تحویل داده شود.

 

فرآیند بسته بندی محصولات آمازون

 

Gideon Asabre مدیر عملیاتی ارشد مرکز پردازش سفارش


به محض اینکه مشتری سفارشی می دهد، تیم های عملیاتی ما دست به کار می شوند. صدها هزار کارمند در سرتاسر ایالات متحده دست به دست هم می دهند تا مشتریان آمازون را خوشحال کنند. در مراکز پردازش سفارش ما، کارمندان سفارشات مشتریان را دریافت کرده و در جعبه های آمازون بسته بندی می کنند.

Gideon Asabre ، یک مدیر عملیات ارشد در مرکز پردازش سفارش رباتیک آمازون ما در خارج از آتلانتا، جورجیا، است و تیمی متشکل از صدها نفر را مدیریت می‌کند تا اطمینان حاصل کند که بسته ‌ها به صورت دستی در کامیون‌ های حمل و نقل بارگیری می ‌شوند. هفت سال پیش، Asabre، که از مهاجران غنایی است، کار خود در آمازون را به عنوان یک کارمند مبتدی در یک مرکز پردازش سفارش به عنوان راهی برای پرداخت هزینه کالج در نیوجرسی آغاز کرد. در اولین هفته حضورش در آمازون، او با یک مدیر هماهنگی بخش استخدام ملاقات کرد که او را تشویق کرد تا شغلی رو به رشد در آمازون انتخاب کند. او قبلا نمی دانست که می تواند به این سرعت از یک پست سطح پایین به پست های سطح بالاتر ارتقا پیدا کند و از این فرصت بسیار هیجان زده بود.

Asabre سمت شغلی خود را به شش مرکز مختلف پردازش رباتیکی آمازون در سه ایالت مختلف ارتقا داده است. او موفقیت خود را مدیون اصل مدیریت آمازون در مورد «کسب اعتماد» می داند.

Asabre در این باره می گوید: «اعتماد مسیر طولانی ای دارد و ما با ایجاد محیطی امن برای نترسیدن از شکست، مدیران جوان را پرورش می دهیم. مدیران گاهی از به چالش کشیدن وضعیت موجود می ترسند، اما ما از شکست به عنوان یک نکته آموزشی، تجربه یادگیری و فرصتی برای بزرگ اندیشی استفاده می کنیم».

Asabre هنگام استخدام و ارتقای مدیران جدید در سایت خود، به دنبال کارمندانی می گردد که عمل گرا  و کنجکاو باشند و توانایی یادگیری داشته باشند. او هر روز از تیمش نظرسنجی می کند که چه کاری می ‌توانند برای کمک به اجرای روان کل ساختار و بهبود کیفیت تجربه مشتریان انجام دهند.

 

مشاغل جدید آمازون

 

آوریل تیلور، مالک شرکت حمل و نقل Opulent


آمازون با هزاران شرکت حمل و نقل کوچک همکاری می کند تا بارها را بین سایت های پردازش سفارش، هوا، مرکز مرتب سازی و تحویل نهایی در سراسر ایالات متحده حمل و نقل کند.

تا همین سه سال پیش، آوریل یک وکیل موفق در یک شرکت سرمایه گذاری املاک و مستغلات بود. امروز، آوریل یک تجارت پر رونق حمل و نقل دوربرد را مدیریت می کند.

آوریل در سال 2019 شرکت حمل و نقل Opulent را با همسرش خریداری کرد و و هدف او ایجاد امنیت مالی همراه با تعادل بیشتر بین کار و زندگی به عنوان یک مادر شاغل بود. این کار او را در مسیر تبدیل شدن به یک مدیر تجاری زن سیاه پوست موفق در یک صنعت سنتی تحت سلطه مردان قرار داد. Opulent Transport  تنها با یک کامیون در سال 2019 شروع به کار کرد، و از آن زمان به شرکتی با 30 کارمند و 18 تراکتور در سال جاری تبدیل شده است و رشد بیشتری نیز در آینده خواهد داشت.

کسب و کار آوریل با کمک برنامه Amazon’s Freight Partner که به کسب و کارهای حمل و نقل کوچک کمک می کند، به طور تصاعدی رشد کرده است. این برنامه ابزارهایی را برای صاحبان مشاغل کوچک فراهم می کند که به کاهش هزینه های عملیاتی، آموزش و پشتیبانی از یک مربی تجاری، منابع برای تراکتورهای جدید و مزایای پارکینگ کمک می کند و همواره بر کمک به شرکت های کوچک برای رقابت در صنعت حمل و نقل بدون محدودیت سرمایه تمرکز دارد. آوریل علاوه بر رشد کسب و کار خود، توانسته است محیطی منحصر به فرد، دوستانه و حمایتی را برای رانندگان خود را فراهم کند.

 

اخبار آمازون

 

شارلوت لا بل، مدیر ارشد مرکز عملیات هوایی آمازون


کهنه سربازان باسابقه بخش بزرگی از شبکه هوایی آمازون ایر هستند. بیش از 18 درصد از کارکنان حقوق بگیر آمازون ایر، کهنه سرباز هستند و آمازون متعهد شده است که تا سال 2024 بیش از 100000 کهنه سرباز و همسران نظامیان آمریکایی را به استخدام درآورد.

شارلوت لا بل به رهبری عملیات در مرکز هوایی آمازون در فرودگاه بین‌المللی سینسیناتی/کنتاکی شمالی کمک می‌کند. یک روز عادی برای او شامل مدیریت پروازهایی است که از دروازه‌ های هوایی در سراسر ایالات متحده فرود می ‌آیند و اطمینان حاصل می ‌کند که بسته ‌ها در کامیون‌ های حمل ‌و نقل خطی یا هواپیماهای دیگر بارگیری می‌ شوند تا به موقع به دست مشتریان برسند.

لا بل پس از دو سال فعالیت در گارد ملی اوهایو و شش سال خدمت فعال در ارتش ایالات متحده به عنوان افسر تدارکات برای توپخانه دفاع هوایی، تصمیم گرفت که ازدواج کرده و تشکیل خانواده بدهد. او به عنوان بخشی از یک برنامه ارتقاء سریع در آمازون به نام مسیرهای نظامی، که از استخدام و رشد شغلی کهنه سربازان حمایت می کند، به آمازون پیوست. او آمازون را انتخاب کرد زیرا آن را فرصتی برای رشد مهارت های خود در بخش خصوصی و رهبری گروه های بزرگی از افراد دید. او متوجه شد که اصول رهبری آمازون کاملاً با آنچه در ارتش آموخته است مطابقت دارد و هدف ما مشارکت جامعه و حمایت از کهنه سربازان است.

تغییر از زندگی نظامی به غیرنظامی هیچ گاه آسان نبوده است، و لا بل نگران بود که تجربه تجاری مورد نیاز برای مدیریت شغل جدید خود را نداشته باشد. اما او خیلی زود متوجه شد که مهارت ‌های رهبری که در ارتش فراگرفته است، مهمترین بخش نقش جدید او در آمازون خواهد بود.

لا بل گفت در این باره می گوید: «کهنه سربازان در این مشاغل موفق هستند زیرا می دانند چگونه رهبری کرده و از منابع موجود استفاده کنند. عدم نیاز به یادگیری نحوه رهبری و تمرکز بر یادگیری کسب و کار، قدم بسیار بزرگی بود».

توصیه لا بل برای کهنه سربازان زن که به دنبال پیوستن به آمازون هستند این است که آزادانه عقاید خود را بیان کنند و از صدای خود به دیگران برسانند. او می گوید که در ارتش گاهی اوقات برای رهبران زن سخت است که نظرات خود را بیان کنند، اما در آمازون او همیشه احساس می کند که همکارانش از جایگاه او حمایت می کنند.

 

شغل های تاثیر گذار در آمازون

 

کیمبریا براون، مدیر عملیات ایستگاه تحویل و سرپرست سایت


کارمندان آمازون و همکاران تحویل در سرتاسر ایالات متحده فرآیند نهایی پردازش سفارش آمازون را انجام می دهند. همکاران بخش تحویل ما شامل رانندگان آمازون فلکس، همکاران خدمات تحویل و همکاران حامل خارجی مانند UPS و USPS هستند. در ایستگاه‌ های تحویل ما، کارمندان بسته ‌ها را بر اساس مقصد تحویلشان مرتب می ‌کنند، راننده تحویل ‌دهنده بسته‌ ها را در خودروی خود بار می‌ کند و به مشتری اطلاع داده می ‌شود که بسته ‌اش در حال ارسال است.

کیمبریا براون مدیر سایت جدیدترین ایستگاه تحویل ما در شیکاگو است که ماه گذشته افتتاح شد. او مسئول عملیات روزانه، برنامه ریزی و اجرا است، به این معنی که او مطمئن می شود که بسته های آمازون مستقیماً به درب منزل مشتریان برسد. او تیمی متشکل از پنج مدیر، چهار دستیار و تقریباً 100 کارمند را مدیریت می کند و هر روز در حال ایجاد ارتباط با تیم خود است و تلاش می کند که با هر فردی که در ایستگاه تحویل کار می کند آشنا شود.

پس از 9 سال کار به عنوان دستیار پزشکی، براون دیگر اشتیاقی برای برای آن شغل نداشت. شوهرش که در آن زمان در بخش تحویل آمازون فعال بود، به او توصیه کرد تا زمانی که قدم بعدی خود را مشخص می کند، در یک ایستگاه تحویل مشغول به کار شود. او کار خود را به عنوان یک کارمند فصلی شروع کرد و بلافاصله عاشق این کار شد. او انرژی بخش ایستگاه تحویل را دوست داشت و علاقه زیادی به تدارکات نشان می داد.

در عرض پنج سال، براون سمت شغلی خود را در آمازون به یک نقش مدیریت تمام وقت ارتقا داد. او می‌ گوید که تجربه ‌ای که از ابتدا کسب کرده بود، او را آماده کرد تا سایت خود را به روشی که مدیران دیگر نمی‌ توانستند، راه ‌اندازی کند.

براون می گوید: «من درک می کنم که کارمند بودن چگونه است. اکنون به خاطر اینکه همیشه تلاش می کنم که در سایتم ایمنی و اعتماد را در اولویت قرار دهیم و در مورد مشتریان وسواس داشته باشیم، افتخار می کنم. و در نهایت، ما به کارمندانمان بیش از صرفا فرآیند تحویل بسته ها، اهمیت می دهیم».

براون هر کسی را که علاقه مند به ارتقای شغلی خود در آمازون است تشویق می کند تا از طریق برنامه راهنمایی که برای همه کارمندان آمازون در دسترس است، برای راهنمایی توسط یک مربی، ثبت نام کنند. او بیشتر موفقیت خود را مدیون حمایت مربی ‌اش می‌داند که او را تشویق کرد تا از منطقه امن خود خارج شود و با مدیران ارشد و رؤسا ملاقات کند.


تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌ های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده ‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌ رسد اما اگر راهنمای جامع و گام ‌به‌ گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می ‌شود. آشنایی با آموزش فروش در آمازون و مشاهده نتایج دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-packaging-jobs
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط