وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

سرمایه گذاری آمازون روی شرکت آیون انرژی در راستای کاهش کربن

خلاصه اخبار :
شرکت آمازون در راستای حمایت از اقتصاد کاهش کربن، روی شرکت آیون انرژی ( Ion energy ) سرمایه گذاری کرد. این کار در جهت حفاظت از محیط زیست، به صفر رساندن تولید کربن و استفاده از انرژی پاک، می باشد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 9

  • 1.2k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
سرمایه گذاری آمازون روی شرکت آیون انرژی در راستای کاهش کربن

 

معرفی شرکت آیون انرژی


آیون انرژی ( Ion energy )  اولین شرکت نوپا در هندوستان است که از حمایت مالی صندوق معاهده آب و هوا بهره مند می شود. در این طرح 2 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری جهت توسعه فناوری ها و خدماتی در نظر گرفته شده که باعث حفظ محیط زیست و کاهش تولید گاز کربن دی اکسید خواهد شد.

 

سرمایه گذاری آمازون روی شرکت آیون انرژی

 

آمازون مفتخر است که اعلام نماید شرکت جدیدی به نام آیون انرژی مشمول بهره مندی از صندوق معاهده آب و هوا شده است. این شرکت نوپا به تولید نرم افزارهایی اشتغال دارد که طول عمر و عملکرد باتری های لیتیوم یون را در وسایل نقلیه برقی و لوازم ذخیره انرژی افزایش می دهد. این شرکت در سال 2016 در هندوستان تأسیس شد اما در فرانسه و آمریکا نیز فعالیت دارد.

مهمترین محصول شرکت آیون یک سیستم هوشمند تنظیم باتری (BMS) است که با استفاده از الگوریتم های انحصاری عمر و عملکرد باتری را افزایش می دهد.

BMS معمولا در قالب محصول یا پروانه استفاده از فناوری به شرکت های تولید کننده تجهیزات اصلی (OEM) فروخته می شود تا با استفاده از این فناوری، باتری های لیتیوم یون یا وسایل نقلیه برقی تولید کنند. شرکت آیون در صنعت انرژی و حمل و نقل با 75 مشتری از 15 کشور شامل هندوستان، فرانسه، اسپانیا و آمریکا همکاری می کند.


سرمایه گذاری آمازون در جهت حفاظت از محیط زیست


کارا هورست نایب رئیس و سرپرست بخش حفاظت جهانی از محیط زیست در شرکت آمازون گفت: «در راستای شناسایی شرکت های آینده نگری که محصولات و تدابیر آن ها حرکت به سمت اقتصاد کم کربن را هموارتر می کند، این افتخار نصیب ما شد که از صندوق دو میلیارد دلاری معاهده آب و هوا، اولین سرمایه گذاری خود در کشور هندوستان را روی شرکت آیون انرژی انجام دهیم.

هدف شرکت آیون طراحی فناوری هایی است که عمر و عملکرد باتری های لیتیوم یون را در وسایل نقلیه برقی و سیستم های ذخیره انرژی افزایش دهد و این هدف که در نهایت روش های بیشتری پیش روی ما قرار می دهد تا به اهداف بزرگ خود در مورد آب و هوا دست پیدا کنیم، برای ما منبع الهام بوده است.»


عملکرد آمازون در حمل و نقل برای به صفر رساندن تولید کربن


حمل و نقل یکی از فعالیت های تجاری عمده در شرکت آمازون است و برای تحقق این برنامه که تا سال 2040 تولید خالص گاز کربن به صفر برسد، بخش حمل و نقل در این شرکت دارای نقش کلیدی است. به همین دلیل آمازون در سال 2019 صد هزار خودروی باری برقی از شرکت ریویان سفارش داد.

 

کاهش تولید کربن

 

شرکت مذکور از تولیدکنندگان خودروی برقی در کشور آمریکاست که از صندوق معاهده آب و هوا بهره مند شده و پیمان تعهد به آب و هوای پاک را امضا کرده است.

اخیرا شرکت های مرسدس بنز، کانووی و اوبر این پیمان را امضا کردند که نشانگر تعهد گسترده صنایع مختلف از جمله صنعت خودرو، حمل و نقل و ارسال کالا به محافظت از محیط کار و زندگی و حفظ سراسری کره‌ی زمین است.


سال 2021 نقطه عطف جایگزینی سوخت های فسیلی با انرژی های نو


آکیل آریان مدیر عامل و یکی از دو موسس شرکت آیون انرژی گفت: «فکر می کنیم سال 2021 برای جایگزینی سوخت های فسیلی با انرژی های نو در جهان یک نقطه عطف باشد زیرا شرکت ها و دولت های مختلف دور هم جمع شده اند تا برای کاهش تولید کربن چاره بیندیشند.

ما در شرکت آیون یقین داریم نرم افزارها و وسایل برقی پیشرفته که امروز باعث تسریع این تحول می‌شود، در آینده برای تحقق این هدف که تولید کربن به صفر برسد امری ضروری خواهد بود.

چیزی به دومین سالروز معاهده آب و هوا، تعهدی برای به صفر رساندن تولید خالص گاز کربن که مشترکا توسط شرکت آمازون و گلوبال آپتیمیسم منعقد شد، باقی نمانده و ما تلاش بی وقفه خود را برای شناسایی راه های جدید و نوآورانه ادامه می دهیم تا فعالیت تجاری ما بیش از پیش حافظ محیط زیست باشد.

ما و سایر شرکت‌هایی که معاهده آب و هوا را امضا کردند تلاش می کنیم تا ده سال زودتر از توافق پاریس به هدف خود رسیده و تولید خالص کربن را به صفر برسانیم.

 

شرکت آیون انرژی و سرمایه گذاری آمازون

 

 

اقداماتی در راستای کاهش تولید کربن و رساندن آن به صفر


یکی از اقداماتی که در راستای این هدف انجام شده صندوق معاهده آب و هواست که شرکت آمازون اعتبار آن را در سال 2020 تامین کرد. صندوق معاهده آب و هوا یک طرح سرمایه گذاری 2 میلیارد دلاری است که به آمازون و سایر شرکت ها کمک می کند به اهداف تعیین شده در معاهده آب و هوا دست پیدا کنند.

این صندوق به سرمایه گذاری در شرکت های آینده نگر می پردازد که نیاز کره زمین به اقتصاد کم کربن را برآورده کنند. این سرمایه گذاری ها از ایجاد خدمات و توسعه فناوری هایی حمایت مالی می کند که باعث حفظ محیط زیست و کاهش تولید گاز کربن شوند.

 

سرمایه گذاری آمازون در راستای کاهش کربن

 

شرکت هایی که قبلا آمازون از صندوق معاهده آب و هوا در آن ها سرمایه گذاری کرده عبارتند از: بتا تکنولوژی، کربن کیور تکنولوژی، اینفینیوم، پاکاما، ردوود، متریالز، ریویان، ترنتاید تکنولوژی و زیروآویا. همه این شرکت ها به تولید فناوری هایی اشتغال دارند که موجب حفظ محیط زیست و کاهش تولید گاز کربن شده و به آمازون و سایر شرکت ها کمک می کند تا قبل از سال 2040 تولید خالص گاز کربن را به صفر برسانند.

 

آموزش دوره فروش در آمازون

 

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه‌تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، دوره جامع فروش در آمازون می باشد.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-invests-ion-energy-co
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط