موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

نقش آمازون در رشد اقتصاد کانادا

خلاصه اخبار :
تاثیر اقتصادی آمازون در کانادا. از طریق ابتکار، سرمایه گذاری و کارآفرینی، آمازون به تحول در پتانسیل اقتصادی جوامع کمک می کند. از سال 2010، آمازون سرمایه گذاری های مستقیمی در فعالیت های کانادایی داشته و بیش از 25 میلیارد دلار (CDN) هزینه کرده است. این فعالیت ها شامل سرمایه گذاری (مثلا مراکز توزیع و مراکز داده) و هزینه های اجرایی (مثل کارآفرینی در کانادا) بود.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4

تعداد امتیازها: 7

 • 586
 • 0
 • مدت زمان مطالعه 7 دقیقه
نقش آمازون در رشد اقتصاد کانادا

 

سرمایه گذاری در زیرساخت محلی

 

این سرمایه گذاری های مستقیم یک اثر موج مانند را در اقتصاد به وجود می آورند، زیرا شرکت هایی که کالاها و خدمات را برای آمازون عرضه می کنند، گسترش پیدا خواهند کرد، بنابراین هزینه های خانوار بیشتر می شوند. «کی استون استراتژی»، که یک شرکت مشاوره اقتصادی قدرتمند است، برآورد می کند که سرمایه گذاری های آمازون 24 میلیارد دلار (CDN) ارزش افزوده را برای GDP کانادا بین سال های 2010 و 2021 به همراه داشتند.

 

نقش آمازون در رشد اقتصاد کانادا

 

اثرات فعلی آمازون در کانادا شامل بیش از 65 شرکت و محل لجستیک متفاوت است. فقط در سال اخیر، دو مرکز توزیع جدید و سه مرکز سورتینگ افتتاح کردیم. بیش از 20 ایستگاه تحویل از سال 2021 در سراسر این کشور راه اندازی شد. در ژوئن 2022، آخرین شعبه «مرکز فناوری تورنتو» را افتتاح کردیم که اکنون شامل سه دفتر دائمی است که مساحت آنها به 500000 فوت مربع در مرکز شهر می رسد. در ونکوور، برای راه اندازی «پست» آماده می شویم، که به طور کامل 1 میلیون فوت مربع فضای دفتری را در یک بلوک شهری اضافه می کند. تیم هایی که در مراکز فناوری ما فعالیت می کنند، شامل خدمات وب آمازون (AWS)، Alexa ،Prime Video، و Amazon Music، به ایجاد ویژگی ها و خدمات جدیدی کمک می کنند که برای مشتریان سراسر جهان قابل استفاده هستند.

AWS برنامه های خود را برای افتتاح AWS غرب کانادا (کلگری) اعلام کرد، که شامل سه منطقه دسترسی پذیری (AZs) در زمان راه اندازی و پیوستن به منطقه AWS کانادا (مرکزی) در مونترال است، که شامل سه منطقه دسترسی پذیری می شود.

 

کارآفرینی

 

آمازون یک محرک اصلی کارآفرینی در کانادا است و نیروی کار بومی آن شامل 40000 نفر می شوند. فقط در سال 2021، بیش از 2 میلیارد دلار (CDN) دستمزد به کارفرمایان آمازون در کانادا پرداخت کردیم.

ما فرصت هایی را برای افرادی با ویژگی های مختلف ارائه می کنیم، که شامل موقعیت های سطح ورودی در شبکه لجستیک تا مشاغل مربوط به مرحله اولیه متخصصان باتجربه در زمینه هایی مثل توسعه نرم افزار، زبان شناسی، لجستیکف منابع انسانی و IT می شود. جدیدترین تاسیسات ما به کارفرمایان بومی یک محیط کار عالی را ارائه می کنند که فرصتی برای توسعه شخصی، حقوق رقابتی و پاداش و مزایا را شامل می شود.

 

تاثیر آمازون در اقتصاد کانادا

 

همه کارکنان بدون توجه به مدت زمان کار یا مقام خود حقوق رقابتی و مجموعه ای از مزایا را دریافت می کنند که شامل مزایای سلامتی جامعی است که در روز قبل آغاز می شوند و هیچ دوره انتظاری ندارند، بنابراین به هماهنگی RRSP کمک می کنند. دستمزد پایه برای نقش های مربوطه با حداقل 19 دلار در هر ساعت شروع می شود. همه کارکنان شبکه توزیع تمام وقت به «انتخاب شغل» آمازون دسترسی دارند که یک برنامه ابتکاری است که به صورت منحصر به فرد برای کمک به افراد ماهر و علاقه مند به خرید سهام در یک زمینه پرتقاضا طراحی شده و حدود 95% شهریه آموزشی را شامل می شود.

علاوه بر کارآفرینی مستقیم، سرمایه گذاری های ما به طور غیرمستقیم از تعداد زیادی از مشاغل در زنجیره تامین کانادا پشتیبانی می کنند و در کل شبکه فروشندگانی هستند که از فناوری و خدمات ما برای رشد کسب و کار خود از طریق افزایش فروش در منطقه استفاده کرده اند. پژوهش اقتصادی «کی استون استراتژی» برآورد می کند که شرکت های زنجیره تامین آمازون (مثلا شرکت های ساختمانی برای ایجاد سایت های لجستیک) به دلیل وجود آمازون به عنوان مشتری، از بیش از 70000 شغل دیگر در سال 2021 حمایت کرده است.

 

پیشرفت کانادا

 

 

توانمند سازی کسب و کارهای کوچک کانادا

 

از سال 2003، amazon.ca فضای مجازی خود را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط (SMBs) ایجاد کرده است تا به میلیون ها مشتری دسترسی پیدا کند، برندهای خود را بسازند و کسب و کارهای خود را ایجاد کنند. SMBها از حامیان اقتصاد کانادا، کارآفرینی و ایجاد نوآوری هستند. آمازون در زمینه لجستیک، خدمات، برنامه ها، ابزارها و ویژگی هایی سرمایه گذاری می کند که به SMBها در افزایش مقیاس و برقراری ارتباط با مشتریان بیشتر، برقراری و ایجاد برندها و دنبال کردن آرزوهایشان کمک می کنند. سرمایه گذاری های آمازون شامل پرداخت سود سهام به بیش از 40000 شریک فروش کانادایی هستند:

 • در سال 2021، فروش کلی شرکای فروش کانادا در فروشگاه های آمازون به اندازه بیش از 20% در هر سال افزایش داشت.
 • در سال 2021، فروشندگان کانادایی بیش از 100 میلیون محصول را به مشتریان آمازون فروختند (200 کالا در هر دقیقه).
 • بیش از 4000 فروشنده کانادایی 100000 دلار فروش داشتند که بیش از 16% نرخ سالیانه بود.
 • در سال 2021، فروشندگان کانادایی بیش از 50000 شغل را در کانادا ایجاد کردند، که این به دلیل فروش از سوی مشتریان آمازون بود.

 

سرمایه گذاری در پایداری و ثبات 

 

ما از ابعاد و مقیاس خود برای ایجاد یک تفاوت در سیاره استفاده می کنیم. آمازون اولین امضا کننده پیمان نامه اقلیمی بود که همراه با NGO Global Optimism راه اندازی شد. این بدان معناست که ما متعهد به ایجاد کربن خالص صفر در کل کسب و کارهای جهانی تا سال 2040 هستیم، یک دهه جلوتر از هدف توافقنامه پاریس. ما برای رسیدن به این اهداف تلاش کرده و از اقدامات سریع در کل عملیات تجاری استفاده می کنیم، که شامل مصرف انرژی، حمل و نقل و بسته بندی هستند.

 

تاثیر اقتصادی آمازون در کانادا

 

بسته بندی نقش مهمی در تجربه تحویل مشتری دارد و ما متعهد به تحویل محصولات امن و پایدار هستیم. برای مثال، آمازون اخیرا پاکت های با پد کاغذی را در کانادا راه اندازی کرد تا به کاهش اتلاف بسته بندی ها کمک شود. این پاکت ها توسط دانشمندان، مهندسان و تکنسین ها در آزمایشگاه مواد و بسته بندی آمازون توسعه پیدا کرده اند که یک راهکار بسته بندی بازیافتی بهینه شده از نظر وزن، انعطاف پذیری و افزایش مقاومت است. می توان آن را همانند جعبه های کاغذی متداول در سطل زباله کاغذ انداخت. برای اکثر مشتریان، این سطل ها در کنار جاده قرار می گیرند. این پاکت دارای چهار لایه کاغذ و یک ماده ضربه گیر است که از محصولات در حین ارسال محافظت می کند. ماده ضربه گیر به طور ویژه ای تولید شده است که به راحتی از  کاغذ جدا می شود که این مشابه با جوهرهای چاپی و سایر روکش های کاغذی است که در فرآیند بازیافت کاغذ جدا می شوند.

آمازون دو پروژه انرژی تجدیدپذیر را در کانادا اعلام کرد که هر دو در آلبرتا اجرا شدند. انتظار می رود که این پروژه ها سرمایه گذاری انرژی تجدیدپذیر را در کانادا به بیش از 450 مگاوات (MW) برسانند، که بیش از 1 میلوین مگاوات ساعت (MWh) انرژی تجدیدپذیر را در هر سال تامین می کند.

 

تحول در اقتصاد کانادا

 

 

نقش کلی مالیات در کانادا

 

با ادامه سرمایه گذاری در عملیات کانادایی و رشد نیروی کار، مالیات هایی را پرداخت می کنیم که در دو دسته بندی متفاوت قرار می گیرند: 

 • مالیات های مستقیم : مالیات هایی که مستقیما اعمال شده و توسط آمازون در کانادا قابل پرداخت هستند، شامل مالیات بر درآمد شرکت و مالیات های انتقالی به دوره های آتی.
 • مالیات های غیرمستقیم جمع آوری و ارسال شده : مالیات هایی که از مشتریانمان و سایر اشخاص ثالث جمع آوری کرده و به مقامات مالیات فدرال و استانی ارسال می کنیم. این موارد شامل کالاها و خدمات فدرال/مالیات بر فروش هماهنگ و مالیات های فروش استانی در کبک، مونترال، ساکساچوان، و بریتیش کلمبیا هستند. 
 • در ادامه فعالیت های انجام شده برای کل سال 2021 را شرح می دهیم:
 • نقش کلی ما در مالیات (با ترکیب مالیات مستقیم و اجباری) 1/2 میلیارد دلار (CAD) بود.
 • مالیات مستقیم کلی 431 میلیون دلار (CAD) بود. مالیات های کارفرما بزرگترین بخش را در این مالیات شامل می شدند.
 • مالیات های غیرمستقیم شامل 1/6 میلیارد دلار (CAD) اضافی در نتیجه فعالیت های تجاری در کانادا بودند.

بر مبنای تحلیل 2022 از مقایسه پرداخت مالیات کانادایی 2020 آمازون با نقش کلی مالیات (TTC)، با بررسی 69 عضو از شورای تجاری کانادا، آمازون در رتبه 20 پاسخگویان برای مالیات قرار گرفت و 15 مورد اصلی برای مالیات ها جمع آوری شدند. آمازون کانادا در 15 مورد برتر برای نقش کلی مالیات قرار گرفت.

 

اقتصاد کانادا

 

ما مفتخر به ادامه سرمایه گذاری در کانادا هستیم و باید در اقتصاد کانادا به نقش خود ادامه دهیم، که به مشتریان ما کمک کرده، سبب کارآفرینی می شود، تقویت نوآوری را موجب می شود و فرصت های جدیدی را برای کسب و کارهای کانادا به وجود می آورد.

 

کسب درآمد در 24 ساعت شبانه روز و به دلار، هدف افراد زیادی در زمینه بیزینس است اما ممکن است راه و روش آن را ندانند. آنچه در دنیای امروز مشخص است، حرکت به سمت دنیای آنلاین و افزایش خرید و فروش های آنلاین است. وبسایت فروشگاهی آمازون، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین این وبسایت ها است. اما برای فروشندگی در وبسایت آمازون، شما نیازمند دانش و اطلاعات کافی، بروز و گام به گام هستید، یعنی هر آنچه در آموزش فروش در آمازون ارائه می شود.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-canadian-economy
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط