مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آغاز ثبت نام کنفرانس Accelerate برای فروشندگان آمازون

خلاصه اخبار :
آمازون از Accelerate به عنوان یک رویداد مجازی رایگان برای کمک به فروشندگان همکار برای توسعه تجارت و برند خود و همکاری با آمازون نام برد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 16

  • 1.1k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
آغاز ثبت نام کنفرانس Accelerate برای فروشندگان آمازون

 

معرفی کنفرانس سالانه Accelerate  


طی روزهای 20 تا 21 اکتبر، آمازون از هزاران فروشنده آمریکایی در دومین کنفرانس سالانه Accelerate استقبال می کند. این رویداد مجازی شامل اطلاعات محصولات و خدمات جدید، رونمایی از محصولات توسط فروشندگان و بیش از 30 برنامه دیگر است که بینش و استراتژی هایی را برای کارآفرینان فعلی و مشتاق که می خواهند همکاری خود با آمازون را به سطوح بالاتری بسط دهند، ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام از طریق لینک زیر میتوانید اقدام کنید 


www.amazonaccelerate.com

 

کنفرانس Accelarate

 

همچنین مدیرعامل آمازون، اندی جاسی و مدیر واحد مشتریان آمازون، دیو کلارک، در مورد تمرکز آمازون بر توانمندسازی شرکای فروش و ارتباط مشاغل کوچک با بیش از 300 میلیون خریدار، در این رویداد سخنرانی خواهند کرد.


نظر نایب رئیس بخش اعتماد مشتریان در سراسر جهان درباره Accelerate


دارمش مهتا، نایب رئیس بخش اعتماد مشتریان در سراسر جهان و پشتیبانی شرکا در این باره می گوید: «ملاقات شرکای فروش ما با مشتریان باعث خوشحالی است بعد از مواجهه با چالش های مهمی که در سال گذشته به دلیل همه گیری جهانی کرونا پدید آمدند، باعث خوشحالی و پیشرفت است».

 

کنفرانس Accelarate برای فروشندگان آمازون

 

او ادامه داد: «ما سرمایه گذاری عظیمی برای حمایت از فروشندگان انجام داده ایم و بسیار هیجان زده ایم که در Accelerate عموم فروشندگان را گرد هم بیاوریم تا به کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک کمک کنیم تا در آمازون شروع به کار کنند و برای ساختن مارک ها ، توسعه و رشدشان، قدمی بردارند».


اهمیت و نقش فروشندگان آمازون


فروشندگان برای آمازون، مشتریان آن و مردم بومی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار هستند. ده ها هزار کارمند آمازون بر کمک و راهنمایی به فروشندگان همکار برای راه اندازی تجارتشان، دستیابی به مشتریان بیشتر و توسعه برند خود، تمرکز دارند.

 

معرفی کنفرانس سالانه Accelerate

 

در سال 2020، فروشندگان همکار شاهد رکورد فروش بودند و صدها هزار مشاغل کوچک و متوسط جدید در شعبه های ایالات متحده شروع به کار کردند، زیرا آمازون رسانه مهمی برای مشاغل کوچک در طول همه گیری کرونا به شمار می آمد. آمازون تخمین می زند که فروشندگان در سال گذشته بیش از 25 میلیارد دلار سودسازی کرده اند.

 

فروشندگان آمازون

 

امسال، کارآفرینانی که علاقه مند به فروشندگی در آمازون هستند، به آپشن های بیشتری، از جمله پشتیبانی ثبت نام حساب شخصی و گزینه جدید فروش در قسمت Amazon toolkit ، برای کمک به راه اندازی کسب و کار خود در آمازون، دسترسی پیدا خواهند کرد.

 

آیا شما هم تصمیم دارید کسب و کار خود را به صورت آنلاین در وبسایت بزرگ آمازون شروع کنید و به صورت 24 ساعته کسب درآمد کنید؟ اگر به بیزینس آمازون علاقه مند هستید و قصد دارید کسب و کاری آزاد از زمان و مکان بسازید، با جدیدترین راهکارها و به دلار کسب درآمد کنید، با آموزش فروش در آمازون می توانید این کار را انجام دهید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/accelerate-conference-sellers
برچسب ها
اخبار آمازون
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط