حل مشکل محدودیت انبار آمازون برای محصولات - آپدیت 2021 دانلود رایگان

مشاوره رایگان برای شرکت در دوره های آموزشی

ابزار رسیدن به اهداف مادی و معنوی - دانیال دانشجوی دوره آربی اکسترا

  • 441
  • 0

شفاف شدن مسیر کسب و کار و زندگی

ابزار رسیدن به اهداف مادی و معنوی، نیروی کمک کننده‌ای برای طی کردن مسیر است. در این ویدئو دانیال عزیز از دانشجویان دوره آربی اکسترا (دوره آربی و پاراسل زندگی)، دلیل انتخاب این دوره را برای تجربه مسیری جدید و مورد علاقه، بیان می‌کند. یکی از مواردی که انسان را برای تغییر و تحول به وجد می آورد، میل به موفقیت و رسیدن به هدف است که در نتیجه آن انتخاب های زندگی انجام می‌شود.

 
 

چرا دوره آربی اکسترا انتخاب شما بود؟

من دانیال هستم، 26 ساله از دانش پذیران دوره آربی. این دوره واقعاً بی نظیرترین دوره‌ای بود که من تا به امروز شرکت کردم. تاکنون در دوره‌های زیادی شرکت کردم، به جرات می‌توانم بگویم شرکت در این دوره و آشنایی با مجموعه عزت خواه دات کام یکی از مهمترین اتفاقات زندگی من بوده است. چرا که در این دوره به شما مسیر آموزش داده می‌شود. در این دوره، ابزار رسیدن به اهداف مادی و معنوی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

چگونه مسیر بیزینس خود را شفاف تر کردید؟

هیچ دوره‌ای الزاما ابزار رسیدن به اهداف مادی و معنوی را در اختیار شما قرار نمی‌دهد. هیچ دوره‌ای مسیر را برای شما مشخص نمی‌کند. جا دارد من همین جا از استاد حسین عزت خواه به خاطر زحماتی که برای گردآوری این پکیج و دوره انجام دادند، تشکر کنم. یکی از افتخارات من این بود که توانستم در خصوص بیزینس خودم، جلسه‌ای با ایشان داشته باشم.

به جرات می‌توانم بگویم که مسیر بیزینس من بسیار بسیار شفاف شد. به نظر من، شفافیت مسیر و این که قدم به قدم، مسیر شما مشخص شده باشد و بدانید که گام به گام چه کارهایی باید انجام دهید، می‌تواند هزاران دلار شما را از ضرر دور کند و در عوض شما را به سمت سود دهی ببرد. این فقط از دست ایشان برمی آید.

توصیه شما به افراد علاقه مند به کسب و کار آمازون چیست؟

من به همه کسانی که هنوز در این دوره شرکت نکرده‌اند و همچنان تردید دارند پیشنهاد می‌کنم که حتماً در این دوره شرکت کنند. به این خاطر که به شما ابزار لازم برای رسیدن به اهداف مادی و معنوی داده و مسیر شما مشخص می‌شود. این دوره، مثل سایر دوره‌هایی نیست که شما در آن شرکت می‌کنید. چون در آن دوره‌ها، مسیر مشخص نیست. در نتیجه هر مسیری که به ذهنتان رسید را باید پیش بگیرید.

من مخصوصا به همه کسانی که در دوره آربی شرکت کرده‌اند، پیشنهاد می‌کنم که از مشاوره‌های شخصی استاد عزت خواه استفاده، مسیر خودشان را گام به گام شفاف سازی کنند، از هزاران دلار ضرر دوری کنند و آن را به سمت سود دهی ببرند. چون واقعاً به نظر من، ایشان جایگاه بسیار بالایی در بیزینس آمازون دارند.

رسیدن به اهداف مادی با آزمون و خطا یا استفاده از تجربه افراد متخصص؟

پیدا کردن راهکار دستیابی به اهداف مادی و غیر مادی، آرزوی هر فردی است و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد که این نتیجه حاصل شود ولی واقعا راهکار محقق شدن آن چیست؟ چطور می توان به هدف ها در بعد مادی و معنوی رسید؟

طبیعتا آزمون و خطا یک راهکار است که الزاما هم اشتباه نیست فقط زمان و هزینه زیادی نیاز دارد. اما استفاده از تجربه افراد موفق و متخصص راه میانبر رسیدن به اهداف مادی و معنوی و در واقع هدف گذاری هوشمندانه است.

اهداف و آرزوهای مادی و معنوی انسان ها چیست؟

هر فردی با توجه به علایق، سلیقه، راه و روش زندگی و... اهداف مادی و معنوی هم راستا با خود را دنبال می‌کند ولی آنچه بین افراد مشترک است، تلاش برای پیدا کردن و استفاده از ابزار رسیدن به هدف مادی و معنوی خود است.

در واقع انسان ها به دنبال این هستند که در عین تجربه امور و اهمیت آن در زندگی، ابزار و راهکارهای تحقق اهداف در بعد مادی و غیر مادی را نیز یاد بگیرند و با کمک آنها با خیال آسوده‌تر قدم بردارند.

رسیدن به اهداف مادی و معنوی در افراد مختلف

همانطور که دانیال عزیز در این ویدئو بیان کردند، ایشان ابزار دستیابی به هدف مادی و معنوی خود را در آموزش‌ها و دوره‌های مختلف جستجو می‌کردند که سرانجام با بررسی های خود تصمیم به تهیه دوره آربی اکسترا گرفتند. در واقع برای تکامل اهداف مادی و غیر مادی خود از ابزار و راهنما استفاده کردند.

انتخاب راهنمایی که در این مسیر تجاربی دارد و می تواند بسیار کارساز باشد. پس آنچه مهم است توجه به این نکته است که شما ابتدا در وجود خود جستجو کنید که چطور می‌توانید اهداف خود در زمینه کسب و کار و زندگی شخصی را محقق کنید و برای تحقق آن در بعد مادی و معنوی به دنبال ابزار مناسب باشید تا سرعت و کیفیت مسیر را بهبود ببخشید.

 

من همین الان میخواهم به دوره آربی اکسترا ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

یادگیری شیوه زندگی و بیزینس آنلاین

 

برای مشاهده ویدئوهای سایر همراهان و نتایج دانشجویان دوره های سایت روی لینک زیر کلیک کنید

نظرات دانشجویان دوره آربی اکسترا

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/tools-achieve-goals-danial-rbextra
ezzatkhah

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

مطالب مرتبط