Alexa Certify
اطلاعیه مهم: بزودی افزایش قیمت 30درصدی محصولات سایت را در پیش داریم. علاقمندان هم اکنون می توانند محصولات سایت را با قیمت های قبلی تهیه کنند.

پاراسل زندگی

  • 84075
  • 91

پاراسل زندگی

( لحظه ای که تصمیم گرفتم برای همیشه ثروتمند باشم )

تیم عزت خوه دات کام همواره در کنار دانشجویان دوره پاراسل زندگی می باشند. توجه نمایید دوره پاراسل زندگی بدون مشاوره و پشتیبانی تیم عزت خواه دات کام و کارشناسان این دوره قابل اجراء نمی باشد.

من عاشق آدم هایی هستم که در درون خودشان رویا دارند و بیش از هر چیزی آن را باور دارند و هر روز که از خواب بیدار می شوند ، قبل از هر کاری به آن فکر می کنند. باور دارند که باید به رویاهاشون برسند ، اصلا زندگی بدون رویا واسشون پوچ می شه!

من امروز خوشحالم ، اول به خاطر خودم که به رویاهای دیروزم رسیدم و امروز میتونم با قدرت بیشتری رویاپردازی کنم و اهداف جدید و زیباتری را در درونم خلق کنم . و اما دلیل دوم که خوشحالم و حالم به معنای واقعی کلمه خوب است ، به خاطر تو دوست عزیزم که ازدنیای مجازی همدیگر را می شناسیم ، به نسبت تعدادی از همراهانم که در سمینار و ورکشاپ حضوری ملاقات کرده ام.

 اما تو دوست عزیزم ، فوق العاده برایم عزیز و قابل احترام هستی چون احساس می کنم با من هم مسیر هستی که الان مشغول خواندن این متن شدی ، این فوق العاده برای من ارزشمند هست ، چون احساس می کنم می تونم درکت کنم ، اگر توی ذهنت ، توی دلت هدف داری ، رویا داری باید باهات دست بدم و بگم تا آخرین قدم که به هدفت برسی کنارت هستم.

داستان چندین سال پیش وقتی چایی می خوردم و به این فکر می کردم باید چیکار کرد ؟

شور و شوق این را داشتم با خیال راحت یک بلیط هواپیما بخرم ، هتل را هم رزور کنم و برم مسافرت ، دوست داشتم برم اسپانیا یک هفته ای بمونم و بعدش برم کانادا ، شنیده بودم آبشار نیاگارا فوق العاده محشر و دیدنی هست اینقدری که اگر به ارتفاعش نگاه کنی تازه متوجه می شوی که مشکلات و نگرانی هات چقدر بی ارزشند و باید رهاشون کنی ، ساختمان های بزرگ نیویرک هم با ارتفاع بلندشون من را به فکر فرو می برد، من این ها را دوست داشتم ، اما خوب چجوری ؟

اما این ها فقط چند صفحه از رویاهای من بود ، من برای اینکه بتونم به سفرهای هیجان انگیز و رویایی بروم ، نیاز به شغلی داشتم که ملزم به حضور فیزیکی من در جای خاصی نباشد. کم کم شروع کردم به یادداشت کردن ویژگی های شغل رویای ام ، چندتاییش را واستون می گم تا بهتر با رویای من آشنا بشین :

توی شغلم ، باید از لحاظ مکانی آزاد باشم ، که بتونم هر کشوری که خواستم سفر کنم

توی شغلم ، باید خودم رئیس باشم وگرنه هیچ رئیسی به من اینقدر مرخصی نمیدهد

توی شغلم ، باید زمان کمی کار کنم ، چون من میخواهم دنیا را ببینم و بیشتر از نصف روزم را تفریح کنم و لذت ببرم ، نه اینکه فقط کار کنم تا شاید ماهی یکبار به مسافرت بروم ، اصلا اینکه همش کار کنم میشه زندگی ؟

توی شغلم ، باید درآمد زیادی بدست بیاورم ، چون هزینه هر سفر من حدودا 20 تا 30 میلیون میشه ،

توی شغلم ، باید کاری را انتخاب کنم که عاشقش باشم و گرنه در نیمه های راه ازش دست می کشم ، و از جهتی دیگه اگه از کارم لذت نبرم ، زندگی فایده ای نداره ، اصلا این شد زندگی ؟

توی شغلم ، میخوام برای بقیه هم مفید باشم ، چون دوست دارم بقیه هم خوشحال باشند و خوب زندگی کنند

 

این لیست ویژگی های شغل من اینقدر ادامه داشت تا آخر رسیدم به نقطه های مشترکی که شغل را پیدا کردم ، البته شغلی نبود که همه اون را به رسمیت بشناسند ، و ناگفته نماند که خیلی از راه های انجام این شغل را عوض کردم ، از ایده پردازی تا نحوه ی انجام و یا حتی روش مارکتینگ بیزینس را تغییر دادم.

اما قبل از اینکه بهت بگم این شغل رویای من چی بود ، بزار بهت بگم من به اون رویام که سفر بود رسیدم و خوشحالم چون میشه که آدم به رویاهاش و آرزوهاش برسه فقط کافیه راهی که تورا به مقصد میرسونه را پیدا کنی و دست نکشی. دوست عزیزم سخت کوشی عالیه اما به شرطی که توی مسیر درست ازش استفاده کنی . من تا به اینجا رسیدم متوجه شدم ، فقط کار کردن مهم نیست ، مهم اینه چه کاری بکنی و چجوری انجامش بدی !!!

دوست عزیزم ، آماده ای که بهت بگم این شغل چیه ؟ اما قبلش یک شرط و یک قانون داره ، این شغل لایق کسی هست که رویا ، هدف و آرزو داشته باشه و از تموم وجودش بخواد به آنها برسه ، ازت خواهش می کنم یک بار جدی جدی به اهدافت فکر کنی ، واقعا از زندگی چی میخوای ؟ وقتی که اهدافت و خواسته هات واست روشن شد ، ادامه را بخون ...


 

دقیقا یادمه که 9 سال پیش داشتم توی دانشگاه قدم می زدم و به موضوعی فکر می کردم که دغدغه ی بزرگی واسم شده بود، چیزی که دغدغه ی خیلی از ما آدم هاست و مطمئن هستم که به احتمال خیلی زیاد این مورد توی زندگی تو هم وجود داره.

هدف های خیلی زیادی واسه ی خودم داشتم، می دونستم که میخوام در زندگی به کجا برسم، اما راهش رو بلد نبودم... توی شرایطی بودم که به ظاهر هیچ راهی واسه ی رسیدن به هدف ها و خواسته هام نبود. می دونستم قراره به کجا برسم ولی حس می کردم راهی که دارم میرم راه درستی نیست.

روزهایی میشد که روزی تا 10، 15 یا حتی 18 ساعت کار می کردم... تازه دانشگاه هم بود! 2 روز از تایم خودم رو باید واسه ی دانشگاه میگذاشتم...

آخر کار هم که به خودم و زندگیم نگاه می کردم خیلی با چیزی که میخواستم فاصله داشت. دنبال راهی بودم که بتونه بهم کمک کنه که به هدف هایی که دارم برسم، دنبال راهی که بهم کمک کنه بتونم این حجم بالای کاری که دارم رو مدیریت کنم، اینکه بتونم در زمان کمتر کارهای بیشتری رو انجام بدم.

مشکل اینجا بود که هیچ الگویی نداشتم! اکثر بحث های رایج مدیریت زمان و هدف گذاری که اون زمان وجود داشت بحث هایی کلیشه ای داشت که بیشتر جنبه ی مارکتینگ داشت و خیلی واسه ی من کاربردی نبود... اسیر یک دایره ی آزمون و خطا شده بودم... امتحان می کردم، شکست می خوردم... هزینه می کردم تا آموزش های دیگه ای رو یاد بگیرم... انقدر شکست خوردم و چیزهای جدید رو امتحان کردم که بالاخره موفق شدم!

جالبه بدونی که چند سال پیش مدیریت چند کسب و کار بسیار بزرگ رو به عهده داشتم که فقط یکی از این کسب و کارها مرز 650 هزار دلار رو هم رد کرد. اما می دونی نکته ی جالب این داستان چیه؟ می دونی چرا تصمیم گرفتم این دوره رو آماده کنم؟ می دونی چرا خیلی مشتاقم تا اطلاعاتی که طی این چند ساله با سختی و هزینه های بسیار زیاد به دست آوردم رو با تو دوست خوبم به اشتراک بگذارم؟

نکته ی جالب این بود که من مدیر چند کسب و کار میلیون دلاری بودم و در مجموع بیشتر از هفت هشت ساعت در هفته کار نمی کردم و خیلی از دوستان و نزدیکان و حتی افراد خانواده ی خودم رو می دیدم که فقط روزانه 10 الی 12 ساعت یا حتی بیشتر کار میکنن اما یک دهم یا حتی یک صدم درآمد من رو هم نداشتن... و این من رو یاد روزهایی می انداخت که روزی 18 ساعت کار می کردم، اما دریغ از نتیجه...

اگر اون زمان سیستم و الگویی وجود داشت که به من کمک میکرد تا راه درست رو پیدا کنم شاید هیچ وقت مجبور نمی شدم که سالها زمان و عمر خودم و دلارهای بسیار زیادی از پس اندازم رو صرف آزمون و خطا کنم و یکی از مهمترین دلیل هایی که دوست دارم این اطلاعات رو با تو دوست خوبم در میون بگذارم دقیقا همینه! اینکه از صمیم قلب دوست دارم که سریع تر و راحت تر راه و مسیرت رو پیدا کنی و مجبور نباشی مثل من این همه زمان و هزینه صرف کنی.

شاید واست جالب باشه بدونی که زمانی که از 5 سال پیش تصمیم گرفتم این آموزش ها رو به صورت حضوری و محدود برگزار کنم بیش از 400 نفر تونستن نتایج عالی و خارق العاده ای رو در زندگی خودشون کسب کنن و تحول رو به زندگی خودشون هدیه بدن.

و دوست من نمی دونی که چقدر این موضوع به من حس خوب میده زمانی که می بینم یکی از دانشجوهای من از موفقیت ها و دستاوردهایی که کسب کرده میگه که چگونه تونسته در کوتاه ترین زمان ممکن راهی رو طی کنه که خیلی از انسانها شاید در کل طول عمرشون حتی این فکر به ذهنشون خطور هم نمی کنه که می تونستن چنین موفقیت ها و دستاوردهایی رو داشته باشن.

تمامی این استراتژی ها و تکنیک ها رو روی 400 دانشجویان خودم تست کردم و نتیجه همواره ثابت و خارق العاده بوده و دقیقا به همین علته که با چنین انرژی و حسی دوست دارم که حالا این اطلاعات ارزشمند و تحول آفرین رو به تو دوست خوبم منتقل کنم، چون از صمیم قلب باور دارم و می دونم که این تغییرات جزیی در زندگیت چگونه می تونه کل زندگیت رو عوض کنه.


اما تو دوست خوبم با شرکت در این دوره چه چیزی دریافت می کنی ؟

 

دسترسی به ویدئوهای آموزشی دوره ی آنلاین پاراسل زندگی (بیش از 40 ساعت آموزش تصویری) به ارزش بیش از 15 میلیون تومان

فایل های تصویری شامل چه موضوعات و مباحثی است ؟

در فصل اول به بررسی جز به جز باورهای یک میلیونرنابغه پرداخته ایم ، نابغه ی میلیونر کسی است که کلیه ی تصمیمات و انتخاب هایش بر اساس دو فاکتور زمان و مکان انجام می شود. در دوره پاراسل زندگی روش تردستی در شیوه ی زندگی کردن را یاد می گیریم ، روشی که با روشی که با انجام دادن کاری که هم اکنون دارید بتوانید ساعات کاری خودتون در طول روز را به زیر 1 ساعت برسانید و اما در مورد درآمد ، اگر شغلتان پتانسیل رشد داشته باشد ، درآمدتان را تا 10 برابر افزایش دهید. بی شک الان می پرسید ، آیا شغل من پتانسیل رشد دارد ؟

در این دوره  به شما معیارهایی برای انتخاب شغل و کسب و کار معرفی می کنم که از قدم اول راه را صحیح بردارید و در جنبه ی دیگر بر طبق تجربه ام با دانشجویان دوره های قبل حدود نیمی از مشاغل قدرت تغییر و اصلاح دارند فقط کافیست به بهترین نحو راه را عوض کنید تا به نتیجه ی فوق العاده برسید. ( ارزش مالی : بیش از 2 میلیون و 497 هزار تومان )

اگر وارد این دوره شده اید ، شانس این است که راهی بسازید که مجبور نباشید تا 50 یا 60 سالگی پشت میز بنشینید و مانند ربات کار کنید ، فراموش نکنید گفتم راه را باید بسازید.

برای موفقیت در زمان فوق العاده کوتاه مغز ما و ضمیرناخودآگاه ما نیاز به یک الگو و پترن دارد که در قسمت دوم دوره ، الگو یک نابغه میلیونر را در ذهنمان بارگذاری می کنیم. یاد میگیریم که شغل و کسب و کار را به حالتی بسازیم که از فاکتور زمان و مکان جدا شود ، هم برای کسب درآمد نیاز نباشد حتما کار کنیم و یا در محلی مانند آفیس یا شرکت حاضر شویم. ( ارزش مالی : بیش از 1 میلیون و 297 هزار تومان )

بعد از اینکه کسب و کار را راه اندازی کردیم به مدیریت می رسیم و تکنیک قیچی کردن کارها را بررسی می کنیم تا بتوانیم در زمان کمی از شر 80 درصد کارها خلاص شویم ، فرض بگیر اگر در روز 10 ساعت باید کار کنی ، تبدیل بشود به 2 ساعت کار ، فوق العادس ، نه ؟

به نظرم عالیه ، چون الان میتونی در 8 ساعت باقیمانده دوباره الگو و پترن را اجرا کنی و به راحتی درآمدت و بازده کاریت را 5 برابر کنی ، فرمول سادس ، اما به شرط اینکه این تکنیک ها را بدونی و سریع اجرا کنی ( ارزش مالی : بیش از 2 میلیون و 497 هزار تومان )

تا الان شده کاری را بخواهی یاد بگیری اما بفهمی زمان زیادی لازم دارد و قیدش را میزنی که یاد بگیری ؟ خب راه حل همینجاست ... با تکنیک فوق العاده ساخت فیلتر ذهنی به راحتی می تونی سرعتت در یادگیری را 10 برابر بیشتر کنی ، دوست من اگر برای یادگیری یک کسب و کار یک سال زمان لازم داری با اجرای این تکنیک بی شک در کمتر از 2 ماه در اون کار استاد می شی !!! عالیه حالا کم کم داری متوجه می شی چرا بعضی از کارآفرین ها در 2 سال رشد میلیاردی می کنند و یک شغل کوچک را تبدیل می کنند به یک امپراطوری !!! ( ارزش مالی : بیش از 2 میلیون و 997 هزار تومان )

خب دوست خوبم در ادامه میرسیم به بحث جذاب کسب درآمد یک انسان میلیونر نابغه ، در این قسمت آموزش قدم به قدم کسب و کار میلیاردی آنلاین را بهت می دم و اصول مدیریت یک بیزینس آنلاین و اتوماتیک محور. در این فصل از اولین قدم یعنی ایده پردازی شروع می کنیم و سپس به راه اندازی کسب و کار به شیوه ی میلیونر نابغه می رسیم . من تجربه ی مدیریت چندین کسب و کار میلیاردی آنلاین در کانادا و آمریکا را به عهده داشتم ، با هم تک تک اونها را بررسی می کنیم و تو میتونی اصول را حتی با کپی پیست کردن در کسب و کار خودت اجرا کنی و در سریع ترین زمان (کمتر از 2 سال ) ارزش کسب و کارت را به بیش از 3 میلیارد تبدیل کنی ، فقط باید جسور باشی و واقعا همه ی اصول را اجرا کنی !

در این قسمت به هدف بزرگتر می رسیم ، یعنی بازنشستگی مالی در کمتر از 6 سال !!! یعنی بعد از 6 سال دیگر برای پول کار نکنیم . زمانی که الگو و پترن نابغه ی میلیونر را تکرار کنی به این مرحله می رسی اما به نکته ی مهمتری میرسیم که الان که موفق شدیم ، چگونه باید اوضاع را مدیریت کنیم و چگونه از نو هدف گذاری کنیم ؟ مفصل به بحث اصول هدف گذاری برای زندگی بعد از موفقیت می پردازیم و کاملا بهت یاد میدهم که چگونه همیشه خودت را خوشحال و پرانرژی و با انگیزه نگه داری ... ( ارزش مالی : بیش از 9 میلیون و 497 هزار تومان )

زمانی که من تصمیم گرفتم دوره ی پاراسل زندگی را به صورت آموزش ویدئویی بسازم ، بسیاری از کسب و کارهام را برای بیش از 3 ماه متوقف کردم که بتونم با بیشترین تمرکز این محتوا و دوره ی فوق العاده را آماده کنم ، تصمیم گرفتم که به تو کمک کنم ، تا از ابتدا یک زندگی فوق العاده را بسازی از قدم اول اول ، هدف گذاری تا زندگی بعد از رسیدن به هدفت . توی دوره ی پاراسل زندگی بهت یاد میدم به چه شکل این قوانین و اصول را بتونی روی زندگی خودت پیاده کنی که با حالتی که با کسب و کار تو کار کنه ، در راستای اهداف خودت ازشون استفاده کنی .


دوست خوبم اطلاعات و تکنیک های این دوره به همین جا ختم نمیشه من برای تو در دوره ی پاراسل زندگی هدیه هایی را هم در نظر گرفتم که اجازه بده یک بار دیگه با هم مرور کنیم که در این دوره ی ارزشمند دقیقا چه مواردی رو دریافت می کنی:

 

اولین هدیه ارزشمند من به تو :

10 اشتباه رایج میلیونرها – بزرگترین اشتباهاتی که باعث می شوند در کمتر از یک سال میلیونرها یک میلیون دلار از دست بدهند  - ( ارزش مالی : بیش از یک میلیون و 997 هزار تومان )

 

دومین هدیه : جلسات پرسش و پاسخ :

سوالاتی که در طول دوره برای تو پیش می آید را اگر جوابش را در دوره پیدا نکردی ، به راحتی می تونی توی این جلسات از من بپرسی و من مستقیما خودم سوال ها را بررسی می کنم – همونطور که میدونی من به ندرت جلسات مشاوره با افراد برگزار می کنم چون جلسات تک نفره وقت زیادی می گیرد اما هزینه هر ساعت مشاوره مبلغ 500 دلار است اما تصمیم گرفتم که برای دانشجویان عزیز پاراسل زندگی جلسات پرسش و پاسخ از طریق تیکت بسازیم ( ارزش مالی : بیش از یک میلیون و 997 هزار تومان )

 

سومین هدیه :

آپدیت های رایگان دوره پاراسل زندگی ، هر ماه اطلاعات جدیدی به دوره اضافه خواهد شد ( ارزش مالی : بیش از 2 میلیون و 497 هزار تومان )


دوست خوبم ارزش دوره پاراسل زندگی بیش از 15 میلیون تومان هست همراه با چندین هدیه به ارزش بیش از 6 میلیون تومان


من پس از جلساتی که با تیمم داشتم ، تصمیم گرفتم دوره ی پاراسل زندگی را با

قیمت فوق العاده ای در زمان محدودی فقط  یک میلیون و 490 هزار تومان

در اختیارت بگذارم که بتونی از این فرصت فوق العاده استفاده بکنی و به دانشجویان موفق پاراسل زندگی ملحق بشی

دوست خوبم بنا بر اینکه اولین اولویت ساخت این دوره پیشرفت تو و دستیابی به اهداف مالی و شخصی ات هست ، تصمیم گرفتم این دوره را به صورت فصل های جداگانه بسازم و به صورت هفتگی در اختیار تو دوست خوبم قرار دهم ، زمانی که به دوره فوق العاده پاراسل زندگی ملحق بشی ، میتونی فصل اینترو + ده فصل را دانلود کنی و دوره را شروع کنی و هر هفته فصل جدید در پروفایل خودت اضافه می شود که میتونی به صورت همیشگی به اون دسترسی داشته باشی ، هر فصل همراه با جواب به پرسش های هفتگی ساخته می شود . پس هر گونه سوالی در هر فصلی برای تو به وجود آمد میتونی بپرسی و در فصل بعدی جوابت را دریافت کنی.

دوست باهوشم ، دوست دارم که تصمیم بگیری که تغییر کنی ، عوض بشی . چشماتو ببندی و به اهدافت و رویاهات فکر کنی و با خودت عهد ببندی که باید به تک تکشون برسی . من آدمی را در این دوره می خواهم که اشتیاق داشته باشه به اینکه به اهدافش برسه ، آدمی که نگه ای کاش ... آرزو می کنم ...

نه دوست من ، اقدام باید بکنی ! همین الان باید بگی من مصمم به تک تک اهدافم برسم ، آره من می خوام از این به بعد ، حتی زمانی که دارم دوره ی پاراسل زندگی را می گذرانم قهرمان زندگی خودم باشم ...

زمانی که من تونستم به اهدافم برسم ، چرا تو نرسی ؟ حالا که همه ی این تکنیک ها و قوانین کنار هم قرار گرفته و به عنوان دوره ی پاراسل زندگی جلو تو قرار گرفته باید ازش استفاده کنی و در زمان فوق العاده کوتاه اهدافت را بسازی و از زندگیت لذت ببری ...

من بهای زیادی برای یادگیری و آزمون این تکنیک ها دادم ،پول خیلی زیادی خرج کردم ، به کشورهای مختلفی سفر کردم تا با اصول تضمینی و درستی رسیدم ولی همه این تکنیک ها و اصول را مشتاقانه به صورت این دوره درآوردم که کسی که واقعا میخواد زندگیش را همانطور که میخواد بسازه ، بتونه از اون استفاده کنه . اگر همین الان تصمیم گرفتی که زندگیت را عوض کنی ، بری به سمت ساخت آرزوهات ، رویاهات ... بری به سمت اینکه معضل پول دیگه توی زندگیت نباشه ، به رفاه کامل مالی برسی ... از تو میخوام که تصمیمت را بگیری همین الان بین اینکه زندگیت را همانطور که میخوای بسازی با اینکه مثل قبل زندگی کنی فقط به اندازه یک تصمیم فاصله وجود داره

مهمترین لحظه سرنوشت ساز زندگی ، لحظه تصمیم گیری هست ! چقدر جدی هستی؟ چقدر تغییر و تحول زندگیت واست مهمه؟


از تو دوست خوبم میخوام همین الان اقدام کنی و عهد ببندی که تا آخرین فصل دوره مصمم و با اشتیاق باشی .

یادت باشه دوست من فقط کسی می تونه وارد این دوره بشه و این تغییرات و تحول ها رو به زندگی خودش هدیه کنه که واقعا مصمم و جدی باشه. من ازت میخوام که یک لحظه با خودت فکر کنی. فقط تنها در صورتی برای شرکت در این دوره اقدام کنی که مصمم و جدی هستی.

مطمئن باش که من تا آخرین گام در کنارت هستم اما تو چقدر جدی و آماده هستی برای این سفر طلایی؟

باید همین حالا دست به کار بشی و اقدام کنی!

اگر همین حالا اقدام نکنی و تصمیم نهاییت رو نگیری شاید دیگه نتونی...

من همین الان میخواهم به دوره ی پاراسل زندگی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

اگر از داخل ایران هستید ، برای پرداخت شهریه کامل بر روی گزینه سبز رنگ زیر " خرید نسخه دیجیتالی " کلیک نمایید.

** توجه: چنانچه در اتصال به درگاه بانک دچار مشکل شدید، می توانید وجه مورد نظر را کارت به کارت نمایید و سپس تصویر قبض انتقال را از طریق ایمیل یا چت آنلاین ارسال نمایید تا اقدامات بعدی صورت گیرد.
شماره کارت: 8564 6349 3376 6104


تیم عزت خوه دات کام همواره در کنار دانشجویان دوره پاراسل زندگی می باشند. توجه نمایید دوره پاراسل زندگی بدون مشاوره و پشتیبانی تیم عزت خواه دات کام و کارشناسان این دوره قابل اجراء نمی باشد.

   برای پرداخت به صورت قسطی بر روی این لینک کلیک نمایید.   

خرید محصول پاراسل زندگی

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 5% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
نیلوفر در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

دانشجوی پاراسل زندگی هستم و قبلا درباره برخی از نتایج گرفته شده از پاراسل زندگی مختصری نوشته بودم
درخصوص ارتباط برقرارکردن با دکتر احسان .ک مخترع چشم مصنوعی
واینکه ایشون ازم رزومه خواستند وتقریبا دوماهی بود که نتیجه ای دربرنداشت و پاسخی از ایشون دریافت نکردم ولی دوباره و دوباره پیام دادم و بهشون گفتم که ,درراستای هدفم حاضرم شبانه روز روی اونوقت بزارم و اگر رزومه من رو بررسی کردید ولی چندان رضایت بخش نیست ممنون میشم بهم اطلاع بدید و حداقل بهم بگید افتضاح بود و باید اینکارها رو انجام بدید ولی اینکه اصلا پاسخ نمی دیدید ادم را پاک ناامید میکنه ولی دکتر من حتما در این راستا حرکت میکنم حتی اگه شما جوابم را ندید... اما اگر اساتیدی مثل شما
,راهنماییم کنند قطعا زودتر به جواب میرسم
و دیگه کلا بهش فکر نکردم و سپردمش دست کاینات و راه خودم را ادامه دادم تااینکه درکمال ناامیدی از پاسخ دادنشون امروز پیامی دریافت کردم که اشتیاق سوزان شما برای تحقیقات علمی در این زمینه باعث شد که علاقمند بشم تا یک تماس اسکایپی باشما برای هفته اینده داشته باشم
خلاصه کلی ذوق کردم استاد
و این فرصتی که برام پیش اومده را هم قطعا مدیون شما استاد گرانقدرم هستم
یک دنیا ممنون ازتون استاد
درضمن دوره پاراسل رو فایلهاشو رو دیدم و تموم شد و نکته برداری کردم و نتایجی که برای من داشت را نوشتم که 14برگه دفترچه یادداشت شد :) منتها برای اینکه وقتتون رازیادنگیرم اونو دیگه ارسال نکردم براتون ولی گفتم بهتون بگم کخ ازتون تشکر کنم و اینکه تازه فقط فایلها رو دیدم و مرحله بعد که فایلهای یادداشت برداری شده رو مطالعه کنم و بکار بگیرم قطعا نتایج خیلی بزرگتری بدنبال خواهد داشت و امیدوارم سال 99بتونم اپلای بگیرم و بیام اونجا... اومدم حتما به رسم تقدیر و تشکر میام دیدنتون و از نزدیک ملاقاتتون میکنم
و تشکر میکنم ازتون
بهترین و شدترین لحظات نصیبتون استاد
نیلوفر از اصفهان

من این محصول را در تاریخ 1398/09/27 خریده ام

سهیلا بدیعی پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما نیلوفر عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

این میزان از موفقیت و حس خوب شما واقعا ستودنی است. بسیار خوشحالیم که شاهد رضایت و دستاوردهای شما هستیم. از اینکه حس خوب خود را ما و سایر کاربران به اشتراک گذاشتید، صمیمانه قدردان شما هستیم. شما در ابتدا قدرت ذهن و تصویرسازی را نادیده نگرفته و سپس با تلاش و پشتکار آنچه در ذهن داشتید، به واقعیت تبدیل کردید و  از این بابت به شما تبریک می گوییم. تلاش‌های شما در مسیر موفقیت و ابراز لطف و رضایت شما همواره در مجموعه عزت خواه دات کام به یادگار می‌ماند. به امید آنکه در پرتو تلاش و پشتکار خود، اهداف متعالی و تجربیات سازنده و ارزنده در زندگیتان محقق گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

منصوره در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت استاد عزت خواه و تیم فوق العاده خوب و با احساس تون.
من تا امروز 11 فصل از دوره پاراسل زندگی رو به دقت گوش کردم و نکته برداری کردم و تمرینات رو دارم انجام میدم. همه چیز عالی و پرمغز گفته شده و خواستم بابت انرژی فوق العاده بالا و انتقال این احساس خوب به ما دانشجویان دوره پاراسل ازتون تشکر کنم.

من این محصول را در تاریخ 1398/11/09 خریده ام

سمیه کرمی پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما منصوره عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سمیه کرمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

اطلاع از رضایت شما و افزایش انگیزه برای تلاش بیشتر در رسیدن به موفقیت، باعث خوشحالی و انگیزه ما می گردد تا مسیرمان را هموارتر و پر انرژی تر طی کنیم و مایه دلگرمی هرچه بیشتر عزیزانی همچون شما باشیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

رامین در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام جناب عزت خواه من به تازگی دوره پاراسل زنگی شما رو بصورت اقساط تهیه کردم و برای مشهده و نتیجه گرفتن از این پکیج برنامه ریزی میکنم و این هم بگم که من فقط 18 سال سن دارم و دارم در سال کنکور این پکیج رو میبینم. خواستم یک تشکر جانانه بکنم از خود شما و تیم توانمندتون واین هم بگم که من برای بخشی از دوره یعنی در مورد باورهای یک نابغه ی میلیونر و یک انسان گمشده یک pdf درست کردم تا در طول روز اون جملات رو بهتر ببینم و با خودم مرور کنم

سمیه کرمی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رامین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سمیه کرمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که شاهد رضایت و موفقیت شما هستیم. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند. موفقیت شما در تمامی امور باعث شادی ما می‌گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

امیر در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام
ببخشید ایا این دوره مدت زمان خاصی داره
ییا اینکه این دوره چند ماهه است

الهام اسماعیلی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما امیر عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
الهام اسماعیلی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوره پاراسل زندگی دارای زمان خاصی برای مشاهده نیست. بهتر است باتوجه به برنامه های خود برای گذراندن آن برنامه ریزی نمایید تا بهترین نتیجه برای شما حاصل گردد. قطعاً مشاهده جلسات آن با وقفه های طولانی جایز نیست.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

امیر در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقتتون بخیر
من کاربر سایتتون هستم
یه سوال دارم امیدوارم راهنماییم کنید
من چند ایده کسب و کار اینترنتی دارم که میتونه میلیاردی درامد داشته باشه و در مورد این درامد مطمِنم
از طرفی پول راه اندازی این ایده ها رو هم دارم
وقت لازم هم برای این کار دارم
در حال حاضر هم در بازار بورس ایران فعالیت دارم
ولی یه مشکل دارم
اینکه من عاشق سیر و سفر هستم و مدام با خانواده ام توی سفر تفریحی هستیم و شرایط مالی و اوضاع کار بورس این شرایط رو بهم داده و اینکه اگر من این ایده و شرکت رو راه اندازی کنم به یک محیط محدود میشم و نمیتونم مثل الان از زندگیم لذت ببرم میخوام شرکت رو شراکتی کنم که ایده و سرمایه از من و کار تلاش بایک شخص دیگه
ولی نمیدونمچطور بایدیک شخص مطمِن پیدا کنم و میترسم شریکم بهم خیانت کنه و ....
ممنون میشم اگر بتونید کمکم کنید برای پیدا کردن شریک خوب و مطمین

سمیه کرمی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما امیر عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سمیه کرمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

اکثر کسب و کارهای اینترنتی قابلیت جدایی از المان زمان و مکان را دارند. اگر روحیه و علایق شما به صورتی است که تمایل دارید شغلی را شروع کنید که از المان زمان و مکان آزاد باشد و از طرفی ایده شما نیازمند راه اندازی شرکت و محدود شدن به زمان و مکان می باشد، یکی از پیشنهاداتی که می توانید بررسی کنید تیم سازی است. یعنی در ابتدا زمان صرف کنید و افراد متعهد، دلسوز و متخصص را جذب کرده و از تکنیک تیم سازی استفاده نمایید. موضوعی که در دوره پاراسل زندگی نیز به آن تاکید بسیاری شده است.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

علی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خدمت یک یک اعضای تیم عزت خواه دات کام و استاد عزیزم .
تشکر میکنم بابت اموزش هایی که ارائه میکنید ، این دوره رو یک سالی میشه که چشمم بهش خورده ولی من نخریدم و فعلا توانایی خریدش رو ندارم ولی میدونم که فوق العادست امیدوارم تا دو سال اینده حداقل بتونم خریداری کنمش ، در اصل این پیام رو برای خودم دارم میذارم

سمیه کرمی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما علی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سمیه کرمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و تقدیر برای شما که همواره لطفتان را به ما ارزانی دارید. از ابراز لطف و رضایت شما بی نهایت تشکر می‌نماییم. برای تهیه دوره های سایت از طریق شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی نماییم. امیدواریم به زودی شما را در گروه دانشجویان موفق دوره پاراسل زندگی ببینیم و شاهد موفقیت ها و دستاوردهای بیشمار شما باشیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

حمید در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت تیم عزت خواه عزیز.
من یک سال پیش دوره پاراسل زندگی رو خریداری کرده و سعی کردم بسیاری از تفکرات خود را تغییر بدم . در این کار موفق بودم و هم در حوزه ساخت و ساز ساختمان با یک تیم شریک شدم و هم در حوزه تولید محصولات در حوزه تخصص خودم ( دانشجوی دکترا مواد) با یک شرکت شراکت دارم ولی در بخش دوم یعنی محصولات تولیدی در امر بازار یابی موفق نیستم چون واقعا کار بازاریابی رو بلد نیستم و نمیتونم این کار رو انجام بدم . به راهنمایی شما عزیزان نیازمند هستم . لطفا من را راهنمایی کنید . با تشکر

من این محصول را در تاریخ 1397/04/17 خریده ام

سحر غالب/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما حمید عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سحر غالب هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خوشحالیم که شاهد رضایت و موفقیت شما هستیم. تلاش‌های شما در مسیر موفقیت و ابراز لطف و رضایت شما همواره در مجموعه عزت خواه دات کام به یادگار می‌ماند. به امید آنکه در پرتو تلاش و پشتکار خود، اهداف متعالی و تجربیات سازنده و ارزنده در زندگیتان محقق گردد. در خصوص سوالی که مطرح نمودید و از آنجایی که دانشجو دوره پاراسل زندگی هستید، از حساب کاربری خود در سایت تیکت ارسال نمایید تا توسط کارشناس مربوطه به صورت دقیق تر راهنمایی گردید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

حسین در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۱

استاد عزیزم
سلام
خداوند رو شاکرم که به وسیله آشنایی با شما پنجره ای جدید و زیبا به روی زندگی ما باز شده است حرف هایی که هیچ و هیچ زمان کسی به من نزده.
امروز ما در فصل 7-B دوره پاراسل هستیم
من و همسرم کتاب های زیادی تو حوزه موفقیت خریده بودیم تا حالا ولی همشون شده بودن دکوری تو کتابخونمون از روزی که با شما آشنا شدیم تغییرات کم کم در درون ما داره رخ می نماید
ما سرعت خوندنمون رو بردیم بالا هم تو یادگیری زبان هم تو خوندن کتابهای موفقیت هر روز یک کتاب موفقیت
کتاب اثر مرکب دارن هاردی _ کتاب جادوی فکر بزرگ دیوی جی شوارتز_کتاب علم ثرتمند شدن والاس دی واتلز و کلی کتاب خوب دیگه رو آوردیم بیرون از تو قفسه ها
همسرم برای تک تک ساعت هاش برنامه داره از یک روز قبل برنامه خودش و من رو مینویسه
من امروز با همسرم بخش هایی از کتاب علم ثروتمند شدن رو داشتیم میخوندیم اونجا میگفت که انسانی ایمان واقعی دارد که می تواند صادقانه از خداوند برای چیزهایی که هنوز فقط در تخیلش صاحب آنها است تشکر کند. من همون لحظه با تمام وجودم تخیل کردم که با شما ملاقات کردم.
ان شالله وقتی آیلتس رو گرفتیم و اومدیم کانادا با شما ملاقات خواهیم کرد
من خواستم این تخیل وصف ناپذیرم رو با شما استاد عزیزم به اشتراک بزارم
مطمئن هستم که یه روزی از همین روزا با شما ملاقات میکنم.
در انتها همسرم داره کتابش به اسم سفری به درون که سال ها تو کنچه خاک خورده بوود رو به چاپ میرسونه و من هم توی بورس وارد شدم و دارم یاد میگیرم که بتونم درامد جانبی برای خودم داشته باشم
با سپاس فراوان
حسین

درناز خیبرگیر/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما حسین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
درناز خیبرگیر هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که از موفقیت و رضایت شما مطلع می گردیم. مواردی که مطرح نموده اید، بسیار عالی هستند و از صمیم قلب خوشحالیم که شاهد دستاوردها و موفقیت شما بعد از مشاهده دوره پاراسل زندگی هستیم. به امید آنکه در پرتو تلاش و پشتکار خود، اهداف متعالی و تجربیات سازنده و ارزنده در زندگیتان محقق گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مهدی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام و تبریک سال نو به استاد و دوست عزیزم حسین عزت خواه
بسیار خوشحالم که با شما آشنا شدم و خیلی غیرمنتظره و اتفاقی در زندگی من قرارگرفتین و این آشنایی را لطف خداوند به خودم میدانم
بنده دوره آربی و پاراسل زندگی را تهیه کردم و در زمان کوتاه و بسیار فشرده هردو دوره را دیدم و در دوره پاراسل آموزه های زیادی را شنیدم و دیدم و به نکات بسیار مفیدی رسیدم و اطمینان دارم که این دوره ، زندگی از این به بعد من را تغییر خواهد داد و افق زیبایی را پیش روی من گذاشته و پس از 40 سال عمر و تلاش و جستجوی بسیار برای پیدا کردن راه درست زندگی بالاخره آن را پیدا کردم
از شما ممنونم که به ایران و ایرانی کمک میکنید و قلبتان برای ایران میتپد و موفقیت خود را با دیگران تقسیم میکنید و امیدوارم در زندگی به هر آنچه میخواهی برسی و دوست دارم برای ادامه راه از شما کمک بگیرم و شما در کنارم باشید

من این محصول را در تاریخ 1397/12/27 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهدی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

وظیفه خود می دانیم مراتب قدردانی و سپاس را به خاطر ابراز لطف و محبت خالصانه به مجموعه عزت خواه دات کام به شما همراهان عزیز اعلام نماییم. به امید آنکه در پرتو تلاش و پشتکار خود، اهداف متعالی و تجربیات سازنده و ارزنده در زندگیتان محقق گردد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود به شما استاد عزیزم.من محمد هستم دانشجوی پاراسل شما.من بعد از گذروندن این مجموعه معجزه اسا تحولات بزرگی تو زندگیم رخ داده و تقریبا تمام کارهایی که تو رویام بوده رو شروع کردم و یا در حال انجامه و در این میان پیشنهادهای بزرگی بابت وبسایتم گرفتم

من این محصول را در تاریخ 1397/08/06 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود به شما محمد عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خبر مسرت بخش موفقیت و رضایت شما همواره شادی و خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان می‌آورد. بسیار مفتخریم که از موفقیت و تغییرات سازنده در زندگی شما مطلع می شویم و برای شما در تمام عرصه های زندگی و کسب و کار آرزوی موفقیت داریم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

امید در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
من پسری 16 ساله هستم
و در حال ساخت یک فروشگاه اینترنتی هستم
ایا ممکنه به درامد میلیونی برسم . یعنی میتونم با یک هدفی که داشته باشم حدودا در 20 سالگی دستم بره تو جیب خودم ؟ ایا این ممکنه ؟
ممنون

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما امید عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار عالی است. بابت اینکه از این سن به فکر کسب درآمد و استقلال مالی هستید، صمیمانه به شما تبریک می گوییم. بله دوست عزیز امکان پذیر است. چرا نتوانید به اهداف خود برسید زمانی که مصمم در حال تلاش در مسیر رویاهای خود هستید. بی شک موفقیت از آن شما خواهد بود اگر با اراده و تلاش پیش روید. آموزش ها و تکنیک های دوره پاراسل زندگی نیز می تواند در مسیر هدف گذاری برای شما مفید واقع گردد و شما را در این مسیر راهنمایی نماید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

سرور در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید.
من دانشجوی دکترا هستم و میخوام دوره رو خریداری کنم فقط مشکلی که دارم زمان هست.
اگر لطف کنید اطلاعات کامل تری از دوره بدید مثلاً از طریق خوندن کامنت ها فهمیدم دوره دارای فصل هایی هست لطفاً بفرمایید دوره چند فصل است؟ کل تایم دوره چقدره؟ فایل های چه تعداد صوتی یا تصویری هست؟ و آیا جزوه هم داده میشه؟
با تشکر

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سرور عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص این دوره کسب نمایید. در خصوص سایر سوالات شما نیز چون پاسخ آنها طولانی می باشد، ما در قالب ایمیل به شما پاسخ خواهیم داد. لطفا ایمیل خود را بررسی کنید. امیدواریم که به زودی شما را در گروه دانشجویان دوره پاراسل زندگی ببینیم و شاهد موفقیت های شما باشیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

هانی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

من کلیپ پاراسل زندگی رو تماشا کردم باز امشب گذاشتم رو بلندگو ماشین و گوش کردم خیلی بهم انرژی داد ، هر بار که گوش بدم بهم انرژی جدیدی می ده و هر بار چند تا نکته بهتر از تو همین کلیپ یاد میگیرم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما هانی عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خبر مسرت بخش موفقیت و رضایت شما همواره شادی و خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان می‌آورد. باعث خوشحالی ما می باشد که ویدیوهای سایت، شما را در مسیر تقویت انرژی و انگیزه یاری نموده و باعث شده است شما بتوانید نکته ها و مواردی را در این خصوص فرا گیرید. به امید آنکه بیش از پیش موفق و موید باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

امیر در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد
من دوتا چیز از دوره پاراسل یاد گرفتم
وقتی دوره پاراسل رو دیدم با شیوه دوره، هدفگذاری کردم و باورتون نمیشه که کمتر از 6 ماه به 5تا اهداف یک ساله ام رسیدم. فقط با اون شیوه ای که گفتید. میخوام دوباره امتحان کنم جون میدونم نتیجه میده. به علاوه من توی اون زمان در حال اتمام یک رابطه بد بودم که با ایمیل به شما و راهنمایی فوق العاده تون زندگیم تغییر کرد.
دومین تاثیر شما رو یزندگی من این بود که با مفاهیم کسب و کار آشنا شدم و با دوره‌ی شما وارد دنیای کسب و کا شدم و ذهنم باز شد و الان کسب و کارم رو تا حدودی راه انداختم
اگه بخوام یکی از تاثیر گذارترین افراد در زندگیم رو بگم، حسین عزت خواه هست. تاثیرات مستقیمی توی زندگیم گذاشتید که تا آخ عمرم باعث موفقیتم خواهد شد. من نقطه عطف زندگیم رو از شما ایجاد کردم
هیچ کدوم از اینا چاپلوسی نیست. چیزیه که توی زندگی من اتفاق افتاده و به نظرم این چیزا رو باید گفت
خیلی دوستتون دارم استاد. این گل هم تقدیم به استاد عزیزم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما امیرحسین عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خبر شادمانه موفقیت شما مایه مباهات ما می باشد و بسیار شادمان هستیم که شما با کمک دوره پاراسل زندگی توانسته اید کسب و کار خود را راه اندازی کرده و رونق ببخشید. مطلع شدن از دستاوردها و پیشرفت های شما همراهان عزیز سایت عزت خواه دات کام همواره سبب خوشحالی ما می شود و توان و انرژی ما را جهت خدمت رسانی به شما عزیزان چندین برابر می نماید. سپاس از اینکه اتفاقات مثبت زندگی خود را خالصانه با ما و دیگر کاربران به اشتراک گذاشتید و ما را نیز مسرور نمودید.

شاد و پیروز باشید.
 

پاسخ

Sam در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

Dorood bar shoma ostad ezzatkhah aziz
Sam hastam az Berlin. man bad az tamame sakhtiha wa moshgelat movafagh shodam dar berlin Hotel baraye khodam dashte basham. tamame Hotel ro ejareh kardam. niaz b komake fekriye shoma daram baraye balatar raftan daramade Hotel
hotel nazdik b 4sale k inja hastesh wa taghriban ja oftade.ba portalhaee mesle Booking wa Expedia wa chandtaye dg gharardad dare. Ostad man b oon royaee k dashatm residam. man hameye royahamo 1sal pish ba joziyate daghigh too daftaram neweshtam wa emrooz b haghighat tabdil shode. alan hameye talasham ine k betoonam daramde bishtar wa inke betoonam in movafgiyato b tore sabet negah daram. dar soorate emkan b bandeh komake fekri konid
man 7,5 sal sakhttarin sharyeto rad kardam waly too hameye in modat Hadafam lahzehee az zehne man pak nashodand. b ghole Ostad man faghat b 1 noghteh zarbeh zadam.omidwaram hame b royahashoon beresand. in lotfe shomast. behtarin lahzehaye omramo daram separi mikonam.hese shirine residan b arezoo
faghat niaz daram k ostad komak kone ta betoonam sabet bemoonamparasele zendegi yani tawalodi dobareyani masir dadn be fekrhaye darhamyani dorost kardan harche behtare zamineye fekri k baes mishe b moroore zaman roshd koniyani teknikman
sepasgozaram az hamye team wa shakhse ostad Ezzatkhah omidwaram hame b in lahzeh bersand. man az zarf shoori wa kar tooye Bar shoroo kardam. man hata too daftare arezooham neweshtam k roozi baraye chandsad nafar tamame rahe movafaghiyatamo migam
ba sepas . sam

من این محصول را در تاریخ 1396/04/20 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سام عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خبر مسرت بخش موفقیت و رضایت شما شادی و خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان آورد. بسیار خرسندیم که شما توانسته اید رویاهای خود را محقق نمایید و شادکامی حاصل از رسیدن به اهداف خود را با تمام وجود، احساس نمایید. تلاش های شما در مسیر موفقیت بسیار ستودنی می باشد. از اینکه خبر شادمانه موفقیت ها و تحقق اهداف خود را با ما در میان گذاشتید بسیار از شما سپاسگزاریم و بدانید که موفقیت و خوشحالی هر چه بیشتر شما در همه ابعاد زندگی آرزوی تیم عزت خواه دات کام می باشد.

در خصوص درخواست خود می توانید از طریق لینک زیر مشاوره تلفنی خصوصی با استاد حسین عزت خواه را رزرو نمایید تا اقدامات بعدی برای شما از سمت ما صورت پذیرد.

(برای رزرو مشاوره خصوصی تلفنی با استاد حسین عزت خواه اینجا کلیک نمایید.)

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.
بنده دانش جوی دوره ی عالی پاراسل زندگی هستم .
میخواستم نطرم رو در مورد این دوره بیان کنم.
واقعا عالی هستش . به این دلیل که اقای عزت خواه تکنیک و طرظ نگرشی رو به ما اموزش میده که صرفا فقط مربوط به کار و بیزنس نیست و زندگی ما رو هم تغییر میده.
و همین هست که واقعا زیباترش میکنه . که ما پیشرفت در زندگی خودمون رو هم میبینیم و همینطور در بیزنس .نه صرفا اینکه فقط بیزنسی .
میشه گفت سود دو چندان میکنیم و واقعا لذت بخشه .
امید وارم که نطر بنده بتونه مفید واقع بشه.
موفق باشید.
خدانگهدار.

من این محصول را در تاریخ 1396/10/06 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش‌های شما در مسیر موفقیت و ابراز لطف و رضایت شما همواره در مجموعه عزت خواه دات کام به یادگار می‌ماند و شایسته است به پاس تلاش‌ها و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام نهایت سپاس و قدردانی را به شما ابراز داریم. بله درست است اولین راز موفقیت این می باشد که شما ابتدا در زندگی شخصی خود انسان موفقی باشید تا بتوانید به دنبال آن در زمینه کسب و کار، بیزینس و جنبه های دیگر طعم موفقیت را بچشید و احساس شادمانی حاصل از آن را در لحظه های زندگی خود تجربه کنید. دراین دوره همانطور که شما ذکر کردید درباره اصلاح باورها و نگرش ها راهکارهای بسیار خوبی ارائه می شود تا ابتدا از شما فردی با نگرش های درست بسازد و سپس شما را به سمت موفقیت در زمینه های دیگر سوق دهد. برای شما و تمام دانشجویان این دوره رسیدن به نهایت رضایت و موفقیت را از صمیم قلب آرزومندیم و تمایل داریم  شما را در اوج پیروزی هایتان ببینیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.من کسب وکاری ندارم،این دوره میتونه به من کمک کنه و باعث بشودکار ی به دست بیارم؟

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما محمد عزیز  
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام


پاراسل زندگی در خصوص آموزش ساخت ذهن کارآفرین سخن می گوید . و در این راستا  دو حالت را برای راه اندازی کسب و کار به شما نشان می دهد :  
1. شما خودتان ابزار و تکنیک ها را یاد بگیرید و سپس خودتان همه امور را اجرا کنید.
2.  تیم سازی کنید و بقیه افراد را مدیریت کنید.

البته در این مسیر پر پیچ و خم نیاز است شما باورهای بسیار قوی در خودتان  ایجاد نمایید . پس نیاز می باشد به ایجاد تغییرات در شما . در این راستا در فصل های ابتدایی به این مهم بسیار زیاد توجه شده است و در این زمینه به شما کمک می گردد . 

اگرتصور می کنید آماده تغییر و شروع مسیر کارآفرینی می باشید . فرصت را از دست ندهید و به سایر دانشجویان دوره پاراسل زندگی بپیوندید . استاد عزت خواه  به همراه سایر افراد تیم عزت خواه دات کام تا رسانیدن شما به اوج موفقیت همواره  در کنار شما هستند.

شاد و پیروز باشید
 

پاسخ

امیر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام وقت بخیر
من یک سایت فروشگاهی با محصولات فیزیکی دارم
به نظر شما با شرکت در این دوره میتونم فروشم رو بالا ببرم
و اینکه ایا میتونم محصولاتم رو در امازون به فروش برسونم یا نه؟

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بله با شرکت در این دوره پاراسل زندگی قوانین راه اندازی کسب و کار تمام اتوماتیک را یاد می گیرید و می توانید مشکلات کسب و کار خود را برطرف کنید و نکاتی را که برای بهبود کسب و کار خود اموزش خواهید دید. می توانید کسب و کار خود را بهتر مدیریت کرده و گسترش دهید. این دوره در زمینه فروش محصول فیزیکی و فروش محصول دیجیتالی و ساخت اپ موبایل که شما روش فکر کردن و ایده پردازی را بعد از روش زندگی و لایف استایل اموزش می بینید. اما برای امازون باید عرض کنم این دوره با دوره پاراسل متفاوت است. برای کار با امازون اغلب دوستان از علیبابا محصول خریداری می کنند و به امازون ارسال می کنند. اما اگر محصول شما منحصر به فرد است م یتوانید همان محصول را نیز د رامازون قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر از دوره ها وبینارهای مربوطه را از لینک های زیر استفاده مشاهده کنید.

وبینار امازون 
وبینار پاراسل زندگی

پاسخ

جواد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۱

با سلام و عرض ادب آیا در دوره پاراسل شیوه تولید یک محصول آموزشی دانلودی در زمینه ای که تخصصش رو نداریم آموزش داده میشه؟به عبارتی آیا به طور دقیق و با ذکر جزئیات آموزش داده میشه که چطور میشه از تخصص شخص دیگه ای برای تولید یک محصول آموزشی استفاده کرد و حق فروش اون محصول رو از اون شخص اخذ کرد؟ممنون از شما

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما جواد عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز دوره پاراسل زندگی در ابتدا روی روش فکر کردن و روش لایفت استایل شما کار کرده و ایده پردازی شما را افزایش می دهد و بعد از ان شما طبق علاقه خود به سمت فروش محصول فیزیکی و فروش محصول دیجیتالی در نت و ساخت اپ موبایل خواهید رفت که هر کدام زیرمجموعه های خود را دارد. همچنین به شما در مورد ایده ها و کسب و کار اموزش داده و د رانتها به شما روش تیمشازی را اموزش می دهد که افراد متخصص را جمع کرده و مدیریت کنید تا کار تیمی خود را به بهترین نحو پیش ببرید. زمانی که فرد در حوزه شما فعالیت کند به این منظور است که شما تیمی ایجاد کرده اید که برای شما کار کنند و ایده شما ره عملی کنند. به معنای شراکت انها در فروش نیست.

پاسخ

زینب در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۱

At last, i found you

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام خدمت جناب عزت خواه و تیمشون،من چند شب پیش تصمیم گرفتم زندگیمو عوض کنم ،که اتفاقا ویدئوی نابغه میلیون و دیدم واقعا برام جالب بود,
منم دقیقا چندساله دارم به درآمد بدون مکان و زمان فکر میکنم فقط اینو میدونم که دارم برا هدفام می‌جنگم و میدونم میرسم چون میخام برسم
ممنونم

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

این بسیار عالی است و این انگیزه شما را به سمت موفقیت پیش خواهد برد. نکته اصلی در پیشبرد اهداف همین تصمیمی است که خودتان می گیرید تا شما نخواهید هیچ کسی نمی تواند کمکتان کند. شما اکنون بسیار خوب این مسیر را طی کردید و به نتیجه و تصمیم درستی رسیدید. اکنون می توانید برای پیشبرد اهداف خود از لینک های زیر وبینارها یاستاد را به طور رایگان مشاهده کرده و پیش روید.
وبینار پاراسل زندگی

وبینار دوره آر بی

پاسخ

مهدی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگوار
شما در ادامه دوره پاراسل زندگی آموزشهای درباره
کار در سایت آمازون را قرار دادید میخواستم بدونم این آموزشها با دروه آربی فرقی دارد یا نه لطفا در صورت امان راهنمایی بفرمایید
با تشکر فراوان از شما استاد گرامی
و ممنون از تیم خوب شما

من این محصول را در تاریخ 1396/04/10 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما مهدی عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

 

دوست عزیز دوره اربی صفر تا صد کار با امازون را اموزش می دهد و هیچ نکته باقیمانده ای نخواهد ماند . همچنین در این حوزه طبق نکات از ساخت اکانت تا بست سلر شدن را خواهید اموخت. نکات اضافه شده به پاراسل راهنمایی های اصلی را خواهند کرد. اما برای تکمیل موارد باید دوره ار بی را تهیه فرمائید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

خورشید در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۱


سلام.خوبین.ویدئو رو کامل دیدم عالی بود ولی متاسفانه جناب عزت خواه درمورد روش های افزایش ترافیک سایت صحبتی نکردن.چطور میتونم در این مورد اطلاعات به دست بیارم؟متشکرم

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

دوست عزیز در دوره پاراسل زندگی شما روش فکر کردن و روش زندگی را آموزش خواهید دید و ایده پردازی کرده و در یه حیطه و بخش راه را ادامه خواهید داد. البته در حین مسیر نیز هر سوالی برای شما بیاید با ما مطرح کرده و پاسخ خواهیم داد و در طول مسیر با شما خواهیم بود البته این ویدیو فقط وبینار استاد بودند که مشاهده کردید. برای جزئیات بیشتر وبینار شماره دو را نیز مشاهده کرده و می توانید سوالات خد را با ما مطرح نمائید. http://ezzatkhah.com/webinar2

دوره پاراسل زندگی در زمینه شغل های آنلاین است. این امر به علت  جدا بودن از فاکتور زمان و مکان مناسب است. زیرا شما در هر مکانی که باشید، در مسافرت و در هر کشوری می توانید کار خود را چک کرده و همچنین در 24 ساعت هر روز هفته بتواند کار کرده و فروش داشته باشد. همچنین در این دوره در زمینه لایف استایل نیز صحبت می شود که بسیار مهم می باشد.
در ادامه کسب و کار را در سه بخش توضیح شرح می دهد.

شما را در موارد زیر هدایت می کند:

  1. انتخاب، تهیه و فروش کالاهای فیزیکی در دنیای نت
  2. تولید محتوا و محصول دیجیتالی
  3. ساخت آپ موبایل

هر کدام از موارد ذکر شده خود دارای زیرمجموعه هایی می باشد. شما با بهره بردن از این مطالب می توانید در حیطه ای که علاقه دارید قدم بردارید.

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

سارا در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام برا شروع همکاری در فروش محصولات انلاین از کمپانی ها امکانش هست ک از طریق مبایل در کار خرید و فروش انلاین ازامازون علی بابا.....استفاده کرد یا حتی حتما لب تاب یا کامپیوتر باش??

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما سارا عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

می توانید وارد شوید ولی با سیستم های کامپیوتری و لپ تاپ دسترسی شما مسلما بیشتر است. بنابراین توصیه می شود از سیستم استفاده نمائید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

سمیه در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام به شما
ممکنه راهنمایی ام کنید که دقیقا کجا باید کد تخفیف ویژه ی سال نو رو وارد کنم؟
با سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/10 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به سمیه عزیز

به صفحه پاراسل زندگی بروید ، سپس بر روی " خرید نسخه دیجیتالی " در انتهای متن معرفی کلیک کنید 

سپس مشخصات خود را وارد نمایید و در آخرین گزینه کد تخفیف خود را وارد نمایید

سپس کدتخفیف فعال می شود ، مبلغ تخفیف از کل مبلغ کم می شود و شما می توانید هزینه باقیمانده را پرداخت نمایید

اگر هرگونه مشکلی داشتید ، با ما مطرح نمایید

موفق باشید

پاسخ

سمیه در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

ممنونم. من به صفحه ی مورد نظر رفتم ولی متاسفانه امکان پرداخت از طریق مستر کارت وجود نداشت و فقط خرید ریالی موجود بود. ممنون میشم راهنمایی کنید. با سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/10/10 خریده ام
پاسخ

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سمیه عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

من برای شما یک لینک پایپال با همین درصد تخفیف کنونی به صورت تیکت ارسال می کنم که از طریق آن پرداخت را انجام دهید. و بعد از آن اطلاع دهید.

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

سمیه در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام. من تصمیم رو گرفتم که برای سال نو میلادی دوره ی پاراسل زندگی رو به خودم هدیه بدم. فقط یه مشکلی وجود داره و اونم اینکه من تا حدودا دو ماه آینده شدیدا درگیر نهایی کردن و دفاع از پایان نامه ی دکتری ام هستم و نمی تونم با دوره پیش برم و دلم نمی خواد که مطالب و جلسات پرسش و پاسخ هفتگی رو از دست بدم. آیا امکان خرید دوره و آغاز کردنش با تاخیر وجود داره بدون اینکه از دوره عقب بمونم؟ ممنون میشم بسیار که راهنمایی ام کنین تا بتونم در وقت مناسب از این دوره ی فوق العاده نهایت استفاده رو ببرم.

من این محصول را در تاریخ 1396/10/10 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سمیه عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سمیه عزیز بله جلسات پرسش و پاسخ محور سوالات شما در مورد پیشروی در پاراسل است و شما برای این امر می توانید خرید خود را اکنون تکمیل کرده و وارد دوره شوید و بعد از دفاع تز دکتری اقدام به اجرا و مطالعه دوره کنید و سوالات خود را مطرح کرده که پاسخ خود را از استاد و تیم ایشان بگیرید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

سجاد در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.
امکان داره بصورت اقساط در دوره پاراسل زندگی شرکت کنم؟
خوشحال میشم اگر مرحمت بفرمایید

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سجاد عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست عزیز سعی ما بر این است که دوستان بتوانند با تمام قدرت اقدام به تغییر زندگی خود کنند. بنابراین تلاش می کنیم شرایطی را برای شما قائل شویم. بنابراین از طریق ارسال تیکت با من مرتبط باشید تا پیش برویم.

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

کبری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام ازامروز ساعت پنج بامداد بابرنامه تون بطور اتفاقی اشنا شدم خواب از چشمم پریده من دانشجوی دوره dbaهستم وموسس اموزشگاهای زبان تبریز خیلی خوشحالم بابرنامه هاتون اشنا شدم
ولی خواستم بگم من چطوری می تونم بدون پرداخت هزینه از برنامه هاتون بهترین بهره مندی را داشته باشم مثلااز جهاتی همکاری داشته باشیم باسپاس پورعیوض

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما کبری عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست. شما می توانید از طریق افلیت مارکتینگ به منظور خود برسید که ویدیوی مربوط به این موضوع را مشاهده کنید تا بهتر متوجه منظور گردید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

راضیه در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و وقت بخیر
لطفا درمورد ایده پردازی برای کسب و کار انلاین و پیدا کردن ایده و همچنین اعتبارسنجی و ارزیابی ایده ها صحبت کنین.
ممنون

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما راضیه عزیز
امیدوارم شاد و سربلند باشید
شبنم شیخی پور هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام
به زودی پاسخ سوال خود را از طریق ویدیو به طور مستقیم از استاد عزت خواه خواهید گرفت و طی پنج روز آتی ایمیل خود را چک کنید و موفقیت های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
موفقیت شما روزافزون
شبنم شیخی پور

پاسخ

صالح در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد عزیز
من امشب ایمیلی رو از شما دریافت کردم که اجازه پرسیدن دو تا سؤال رو داده اید .یه سوال داشتم چطور در سایت علی بابا محصولی را بخرم ودرسایت امازون بدونه اینکه محصول به دست ما برسه بفروشیم با تشکر یه مختصر توضیح دهید ممنون میشم

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما صالح عزیز
امیدوارم شاد و سربلند باشید
شبنم شیخی پور هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام
به زودی پاسخ سوال خود را از طریق ویدیو به طور مستقیم از استاد عزت خواه خواهید گرفت و طی پنج روز آتی ایمیل خود را چک کنید و موفقیت های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
موفقیت شما روزافزون
شبنم شیخی پور

پاسخ

ابراهیم در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد عزیز
من امشب ایمیلی رو از شما دریافت کردم که اجازه پرسیدن دو تا سؤال رو داده اید .
من تمام مراحل یک کسب و کار آنلاین رو انجام داده ام و محصولات و فایل های رایگان را دانلود کرده ام ولی در جذب کاربر و فروش خوب عمل نکرده ام و لیست ایمیل من خیلی کمه و با این وجود هر بار چند کاربر را تا مرحله خرید میارم ولی خرید انجام نمیدن
موندم چجوری دیگه تبلیغ بنویسم اگه امکانش هست سری به سایت بنده بزنید و در صورت امان راهنمایی بفرمایید
با تشکر فراوان از شما استاد گرامی
وب سایت من در مورد کاهش وزنه و اینم آدرس سایت :
www.andamsaz.com

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما ابراهیم عزیز
امیدوارم شاد و سربلند باشید
شبنم شیخی پور هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام
به زودی پاسخ سوال خود را از طریق ویدیو به طور مستقیم از استاد عزت خواه خواهید گرفت و طی پنج روز آتی ایمیل خود را چک کنید و موفقیت های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
موفقیت شما روزافزون
شبنم شیخی پور

پاسخ

رضا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

باسلام ودرودبر استاد عزیزم وهمه دوستان علاقه مند به شما
1- چگونه وچه طور می توانم در مهارتم جزو 10نفر اول کشور باشم
وازچه راهایی تمام علوم ان را بدست اورم 2-درمواقعی همچون روزهایی که به شدت رکود اقتصادی ونبود ارز در بازار وجوددارد و هم چون رقبای بسیار قدرتمند دران حوضه وجود دارد وزیاد شدن دست دران کار بازهم به تمام اهدافم برسم رقبای سرسخت من سایت هایی چون دی جی کالا و... شکستن حصار انها برای ما که تازه اول راهیم کمی سخت است اما شدنی 3-شغل دوست داشتنی من طراحی سایت وداشتن یک سایت جزو 10سایت اول کشورو داشتن درامد ماهانه حداقل 100میلیون تومان وبازنشیتگی در 4سال کاری است. ممنون از راهنمایی شما. برای شما ارزوی سلامتی وطول عمر می کنم

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رضا عزیز
امیدوارم شاد و سربلند باشید
شبنم شیخی پور هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام
به زودی پاسخ سوال خود را از طریق ویدیو به طور مستقیم از استاد عزت خواه خواهید گرفت و طی پنج روز آتی ایمیل خود را چک کنید و موفقیت های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
موفقیت شما روزافزون
شبنم شیخی پور

پاسخ

فرگل در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و با تشکر از شما
من خیلی علاقه دارم که این پکیج رو تهیه کنم ولی الان درآمدی ندارم و آیا امکانش هست که این لطف رو به من بکنید که بتونم بصورت اقساط پرداخت کنم؟ مثلا در 4 ماه البته با بهره؟ و اینکه آیا پکیج بصورت دی وی دی هست یا می تونم اینترنتی ببینم؟ چون من فقط یک تبلت دارم. بازم بینهایت ممنونم ازتون.

من این محصول را در تاریخ 1396/09/11 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما علیرضا عزیز
امیدوارم شاد و سربلند باشید
شبنم شیخی پور هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام
دوست عزیز، تمام تلاش ما این است که دوستان بهترین بهره را از دوره های استاد برده و بر قله موفقیت بایستید. برای این منظور شما از طریق ارسال تیکت به ما درخواست خود را مطرح کرده تا بررسی کرده و به نتایج مثبتی در این زمینه برسید.
موفقیت شما روزافزون
شبنم شیخی پور

پاسخ

میثم در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممنونم از فرصتی که برای سوال در اختیار کاربران قرار داده اید؟
ما چکونه میتونیم بدون اینکه حقوقی برای افراد به صورت ماهیانه در نظر بگیریم اون ها رو در استخدام خودمون در بیاریم یا اون ها به نوعی برای ما کار کنند ؟مثلا در حوزه برنامه نویسی
نحوه بازار یابی در سریع ترین زمان ممکن و فروش عالی تر را ما چگونه میتونیم اچرایی کنیم و این رو در کسب و کارمون به کار بگیریم ؟ مثلا در حوزه فروش کتاب الکترونیکی
سخنرانی انگیزشی و موفقیت فردی + اول به دست اوردن 1 میلیارد تومان در زندگی ام +

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما میثم عزیز
امیدوارم شاد و سربلند باشید
شبنم شیخی پور هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام
به زودی پاسخ سوال خود را از طریق ویدیو به طور مستقیم از استاد عزت خواه خواهید گرفت و طی پنج روز آتی ایمیل خود را چک کنید و موفقیت های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
موفقیت شما روزافزون
شبنم شیخی پور

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود به شما استاد عزیز
سوال اول اینکه چه طوری میشه فهمید که علاقه و توانمندی و استعداد یک فرد در چه زمینه شغلی هست؟
سوال دوم من به همسرم علاقه مند هستم ولی اون به سختی تغییر میکنه و وقت و ذهن من درگیر خودش کرده به نظر شما چه باید کرد؟
زمینه علاقه ی من بیشتر به کارهای جهانگردی هست
و من به دنبال درآمد ماهی 100 میلیون تومان هستم.

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمدجواد عزیز
امیدوارم شاد و سربلند باشید
شبنم شیخی پور هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام
پاسخ شما رد زمره سوالاتی قرار می گیرد که استاد به زودی طی ویدیویی به آن پاسخ خواهند داد. امیدوارم شاد و پیروز باشید و شاهد موفقیت شما باشیم.
موفقیت شما روزافزون
شبنم شیخی پور

پاسخ

sohrab در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ گفته:
۰ ۱ | ۰

10- من عاشق ورزشم اونم mix martial arts حرفه ای جون......

من این محصول را در تاریخ 1396/07/25 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سهراب عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

sohrab در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۱

درود بر استاد عزیز و همه دوستان عزیز
خودم که خیلی شور و هیجان دارم براش...
میدونم که همه بچهای این دوره مثل خودم متمدن هستند و شبیه رویای منو دارند یا شایدم خودشو...
1- داشتن بزرگترین سایت در زمینه برون سپاری یا همون outsourcing
2-سفر به تمام کشورهای دنیا و بزرگترین تاجر و تجارت محصولات غذایی ارگانیک با تمام دنیا
3-آموختن کامل زبان انگلیسی و زبان آلمانی و تبدیل به زبان دوم و سومم
4-داشتن 100میلیارد یورو در حساب بانکیم و ایجاد کسب و کارهایی که بالای 3000 نفر در اون کسب و کارها مشغول به کار و خوش باشند.
5-طبیعیه که من برای رسیدن به رویاهام به ابزارهایی نیاز پیدا میکنم خوب من آلمان و هلند را بسیار دوست دارم داشتن لوکس ترین خانه در اون دو کشور، وای پسر داشتن بهترین کاپیوتر قرن و داشتن این دو Benz Amg GTR dissected & BMW I8 واو.....
6-آموختن پیانو در حد حرفه ای
7- تحصیل و آموزش حرفه ای در هنر خلبانی جت و هلی کوپتر
8- داشتن جت اختصاصی
9- تحقیقات در زمینه فضانوردی و تاسیس بزرگترین کمپانی اجرا کننده تورهای فضایی
همتون دوست دارم امیدوارم با خواندن رویاهای من شور و هیجان بالایی پیدا کنید و با من هم نفس یا بهتر بگم هم دست بشم...
کوکا حسین دمت گرم....

من این محصول را در تاریخ 1396/07/25 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سهراب عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.
استاد نیز تمامی کامنت ها را مشاهده خواهند کرد.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام تو ویدئو گفتید 790 من واقعا ندارم خواستم خرید کنم اومدم اینجا دیدم تقریبا دو برابر هست

من این محصول را در تاریخ 1396/09/06 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز
شبنم شیخی پور هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام
امیدوارم شاد و سلامت باشید

در هیچ بخشی از وبینار، مبلغی که اشاره نموده اید وجود ندارد. شایان ذکر است ارزش واقعی این دوره به طور کامل 15 میلیون تومان و هدایای آن نیز 6 میلیون می باشد که استاد عزت خواه، این تخفیف ویژه را برای مدت کوتاهی برای همراهان عزیز قرار داده اند و کل دوره پاراسل زندگی را با مبلغ 1490000تومان در اختیار علاقه مندان قرار داده اند.
چنانچه شرایط دیگری دارید می توانید از طریق ارسال تیکت با پشتیبانی عزت خواه دات کام در ارتباط باشید.

با سپاس فراوان
شاد و پیروز باشید
موفقیت شما روزافزون

پاسخ

Saeed در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام خدمت استاد عزیز و هم تیمی های استاد
پاراسل زندگی برای من تعریف جدیدی از زندگی هستش
با تمام وجود از استاد عزیز تشکر میکنم و هم تیمی هاشون
بی صبرانه منتظر ویدیوهای اضافه شونده این قسمت هستم
جناب عزت خواه بنظرم یکی از بهترینها هستش توی کارشون همونی که قراره در اینده کانال های تی وی دعوتشون بکنن
امیدوارم همیشه بهترین بازدهی رو توی کاراتون داشته باشین
موفق باشین

من این محصول را در تاریخ 1396/08/21 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سعید عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

omran در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
میخواستم تفاوت دوره پاراسال زندگی رو با برنامه الان وقتشه رو بیشتر برام شرح بدین.چون من تقریبا کل برنامه الان وقتشه رو مشاهده کردم و وقعا هم تاثیر مثبتی روم گذاشته .میخواستم بدونم با تهیه این دوره به چه چیزی متفاوتی دست پیدا میکنم
ممنون از تیم خوب شما

من این محصول را در تاریخ 1396/08/27 خریده ام

تیم در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

بسیار خوشحالیم که برنامه موفقیت الان وقتشه توانسته است زندگی شما را در جهت مثبتی به جلو ببرد. دوره ی پاراسل زندگی از صفر تا صد کارآفرینی و ساخت نگرش و طرز فکر یک کارآفرین است . معیارهای یک کسب و کار موفق و سودآور را بررسی می کنیم. سپس به موضوع انتخاب حوزه فعالیت و مدل کسب و کار می رویم. بیزینس های آنلاین محور یعنی فارغ از دو فاکتور زمان و مکان را تحلیل می کنیم چون یک کارآفرین نابغه باید در کنار استقلال مالی ، آزادی زمانی و مکانی داشته باشد. سپس با استفاده از تکنیک های برونسپاری و تیم سازی شروع به ساخت کسب و کار می کنیم. و در نهایت مدیریت و مارکتینگ آن را داریم. دوره پاراسل زندگی برای کسانی که قصد کارآفرینی دارند و می خواهند درآمدشان را چند برابر کنند ، مناسب هست.

به شما پیشنهاد می کنم اگر مصمم هستید در این راه ، و می خواهید در مسیر کسب و کار و کارآفرینی در کنار شما باشیم ، در دوره پاراسل زندگی شرکت نمایید و با جدیت و داشتن هدف ، مسیر را شروع نمایید.

شاد و سلامت و ثروتمند باشید

پاسخ

اشکان در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام . من امروز عضو سایت شدم .
دارم ویدئو ی بالا را میبینم . تا اینجاش واقعا عالی بود.
خیلی لذت بردم.
شدیداً علاقمندم که به جمع پاراسل زندگی ملحق شوم .

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما اشکان عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

اشکان عزیز بسیار خوشحالیم که به جمع کاربران ما پیوستید و با ویدیوهای استاد ارتباط خوبی برقرار کرده اید. بسیار خرسندیم از انتخاب شما و همچنین باید عرض کنم شما به راحتی می توانید از طریق صفحه پاراسل زندگی این دوره را خریداری کنید. به این صورت که از طریق غلطک موس در صفحه پاراسل زندگی پایین رفته و از یک باکس سبز رنگ موجود در صفحه برای خرید اقدام کنید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

مهتاب در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام عرض ادب
من نتونستم بسته رایگان پاراسل رو دریافت کنم لطفا راهنمایی کنید

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهتاب عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

پیرو پرسش شما دوست عزیز شما به راحتی می توانید از طریق منوی پاراسل زندگی در بالای سایت سمت راست و یا از طریق لینک  http://ezzatkhah.com/parasel  می توانید به صفحه وبینار پاراسل زندگی وارد شوید و به راحتی ویدیو را دانلود کرده و مشاهده کنید. 

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

amin در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام ودرود خدمت استاد عزت خواه ، دوستت دارم استاد، من در بدترین شرایط روحی و اقتصادی به طور معجزه اسایی حدود دوماه پیش به شما و این دوره ی بینظیر برخوردم ،واز همون ویدئوی رویای 96 امید و انگیزه ی خوبی گرفتم میدونستم این با بقیه یه تفاوتی داره، به هر شکلی میشد دوره را خرید کردم و شروع کردم اولش یذره سخت بود درک کردن بعضی مباحث اما از فصل سوم به بعد دیگه یه لایف استایل شد توی زندگیم، تاثیر فوق العاده ای داشته و داره ،من الان صاحب یه شخصیت بزرگ و در استانه ی ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی و دنیای جدیدی هستم که هر روز بزرگتر و بزرگتر میشه انشالله، به نظر من همه ی فصلهای پاراسل مفید و موثر هستن ، دوستانی که این متن رو میخونید و هنوز وارد این دوره نشدید حتی اگر از زندگیتون راضی هستید من پیشنهاد میکنم بدون تردید حتما این دوره را پشت سر بگذارید و بیشتر با استاد عزت خواه اشنا بشید بی شک خوشحال میشید ، از همه دوستانی که تا این ساعت دراین دوره به من کمک کردن بخصوص استاد عزت خواه خیلی خیلی تشکر میکنم موفق باشید

من این محصول را در تاریخ 1396/05/30 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما امین عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

 

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

mojtaba در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد عزیز
وقت بخیر. فصل اخر پاراسل زندگی رو امروز گوش کردم. در زمان بسیار مناسب با شما اشنا شدم و همچنین پاراسل زندگی. من کتاب های زیادی رو خوندم و کتاب های صوتی زیادی گوش کردم اما پاراسل زندگی تاثیر عمیق تری بر زندگی من داشت. سبک زندگی من. افکار و همچنین نگرش من به زندگی و اهدافم رو تغییر داد. با امادگی که از قبل داشتم و نفوذ و قدرت پاراسل، راه جدیدی رو اغاز کردم. تشکر از شما. امیدوارم سربلند و پیروز باشید. خیلی مشتاق هستم که فایل های بعدی رو بزودی ببینم و گوش بدم.
موفق باشید

من این محصول را در تاریخ 1396/04/14 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مجتبی عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

 

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

امیرحسین در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
این دوره فوق العاده بود
فصلی که بیشترین تاثیر را برام گذاشت فصل 4 بود به علاوه ی مطالبی که میگفت یک میلیونر نابغه باید چطوری زندگی کنه.
در واقع بیشترین تاثیر را من قبل از خرید این دوره گرفتم. زمانی که من در یک وضعیت بحرانی بودم و به استاد یک ایمیل دادم و ایشون جواب من رو به خوبی دادن و در ازای اون قولی از من گرفتن که منجر به پیشرفت من شد. از من قول گرفتن که تا زمانی که کسب و کار خودم رو راه اندازی نکردم خسته نشوم.
من همچنان روی قولم موندم و الان در حال راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودم هستم و به زودی اون رو گسترده تر میکنم و در آینده مطمئن هستم که به چنان پیشرفتی میرسم و اون موقع نتیجه م رو به استاد میگم تا بدونه که این دوره چه تاثیری در زندگی اونایی که مصمم به تغییر هستن داره.
من همچنان پیش میرم و قصد دارم که روش های گفته شده برای زندگی یک میلیونر نابغه رو به محض شروع کارم در اون اجرا کنم چون روش فوق العاده ایه

من این محصول را در تاریخ 1396/05/04 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما امیرحسین عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

 

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

امیرحسین در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.با عرض ادب و احترام خدمت شما استاد عزیز.خیلی ممنونم از پاسخگویی شما.استاد یه سوال دیگه هم دارم بنده میتونم عکس شما رو در وبلاگم بزارم؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

بله موردی ندارد ، می توانید از عکس های استاد عزت خواه استفاده نمایید

پاسخ

امیرحسین در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

اگر شما با گذاشتن مطالب اصلی در وبلاگم مخالف هستین من میتونم به جای مطالب اصلی مطالب بالا رو در وبلاگم کپی کنم ؟ببخشید که این همه مزاحم میشم و سوال دارم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

خواهش می کنم ، بله می توانید

پاسخ

امیرحسین در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلامی دوباره به استاد عزیز.استاد برای همکاری در فروش میتونم مطالب اصلی پاراسل زندگی رو در وبلاگم کپی کنم؟ اگر که نه چه پیشنهادی برای جذب مخاطب به دوره ی بی نظیر پاراسل زندگی دارید؟خیلی از دوستان اصلا اعتماد نمیکنن که به این دوره ی بی نظیر ملحق بشن.با تشکر از شما استاد عزیز.

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

 

مطالب اصلی را خیر اما عنوان ها و زیر عنوان های فصول را می توانید بگذارید ویدئوهای زیادی هم موجود هست می توانید استفاده کنید و همچنین از وبینار پاراسل زندگی کمک بگیرید می توانید از 100 درصد مطالب وبینار بهره بگیرید

موفق باشید

پاسخ

امیرحسین در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و با عرض خسته نباشید خدمت شما استاد عزیز.استاد میشه بنده مطالب پاراسل زندگی رو در وبلاگم کپی کنم و از این طریق محصول شما روتبلیغ کنم ؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما

مطالب اصلی را خیر ، اما عنوان ها را می توانید 

از مطالب الان وقتشه می توانید کاملا استفاده نمایید

موفق باشید

پاسخ

salman در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود
خیلی خوشحالم که این محصول با ارزش و قوی را خریداری نمودم .
ولی ای کاش زودتر با سایت شما آشنا شده بودم .
سعی میکنم خودم را خیلی زود برسانم. و به سایر دانشجویان ملحق شوم. موفق و سربلند باشید .

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سلمان عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما همراه عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورند.
 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

reza در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

اقای عزت خواه باسلام بنده شغل فنی وتون اپ کارماشین هستم ودرامد خوبی هم دارم می خواستم ازشمابپرسم باخریدپاراسل زندگی ایامی توانم درامدغیرفعال ازطریق سایت برای خودم ایجادکنم درصورتی که من ازاینترنت کلا اگاهی ندارم خیلی ممنون می شوم مرا راهنمای کنید تاهم وضعیتم شفاف گرددوهم دورنمای کارم رابدانم

من این محصول را در تاریخ 1396/08/01 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود به شما

در حالت اول شغل شما با کمی تغییرات در نحوه مدیریت و انجام دادنش به افزایش می رسد و بعد از بر روی ذهن و طرز نگرش شما کار می شود تا به کارآفرینی نزدیک شود ، بیزینس های آنلاینی را هم با بررسی می کنیم که از دو فاکتور زمان و مکان جدا باشند و قابلیت رشد میلیاردی داشته باشند ، در مورد اینکه اطلاعات از اینترنت کمی دارید ، در ابتدای مسیر باید تشنه یادگیری اطلاعات  باشید چون قرار است روحیه ی یادگیری خودتون را افزایش دهید و در آخر فراموش نکنید که کارآفرینی یعنی استفاده از نیروها توانایی های بقیه افراد ، به همین دلیل نحوه ی تیم سازی هم آموزش می دهیم. موفق باشید

پاسخ

امیرحسین در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام و خدا قوت به استاد عزت خواه عزیزم
من از دوسال پیش رویای ثروتمند شدن و کارآفرین شدن رو در ذهنم پرورش میدم و آموزش های مختلف از استاید دیگه رو تهیه کردم و همشون فوق العاده بودن
ولی من دنبال یه چیز دیگه بودم
یه تکنیکی که بتونه دقیقا رو لحظه لحظه ی زندگی من تاثیر بذاره و بتونم با اجرای دقیق اونا زندگیم رو شبیه به یک کارآفرین کنم
ولی در دوره های مختلف که شرکت کردم این نقص وجود داشت که در مورد یک شیوه ی زندگی خاصی صحبت نمیشد
و فقط در مورد باورها و مدیریت پول بود و به قول استاد همون یک کلیدی رو به ما میدن که فقط یک قفل خاص رو باز میکنه
ولی من کلید خودم رو می خواستم
سایت عزت خواه رو که دنبال کردم متوجه شدم که اون نقص ها دقیقا میتونه همینجا تکمیل بشه . از دوره پاراسل
از تاریخ عضویتم تا خرید این دوره 6 روز طول کشید و بلافاصله بعد از دیدن چند قسمت از برنامه الان وقتشه ، مصمم شدم در این دوره شرکت کنم و تغییر خودم رو شروع کنم
من تا امروز فعلا تا فصل 2 رو دیدم و نکته برداری کردم و این دو فصل فوق العاده بودن
باورها و قانون هایی در این 2 فصل گفته شد که فکر میکردم همه اونا رو بلدم ولی واقعا هیچی از اونا نمیدونستم و فقط در توهم بودم
این دوره تا اینجا خیلی نگرش من رو به کارآفرینی و طرز فکر و شیوه ی زندگی میلیونرها عوض کرد
از زمانی که دوره رو تهیه کردم هر روز صبح با اشتیاق بیشتری بیدار میشم و فوق العاده انگیزه و تعهد من برای رسیدن به اهدافم بالا رفته
دقیقا این دوره رو راه ورود خودم به دنیای کارآفرینی و لایف استایل یک نابغه میلیونر میدونم
به علاوه من یک قولی به استاد دادم که من رو مصمم تر کرد و باید بدهیم رو به ایشون پرداخت کنم
در این دوره فوق العاده شرکت کنید و پولی که میپردازید هزینه نیست ، سرمایه گذاری رو شخصیت سازی خودتونه  و اگر به این تغییر متعهد باشید به رویاهاتون میرسید با راهنمایی های قدم به قدم استاد عزت خواه
از استاد عزت خواه عزیز هم ممنونم که راهنمای من هستن.

من این محصول را در تاریخ 1396/05/04 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما امیرحسین عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

لیلی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

!سلام خدمت شما
من تا فصل دوازدهم دوره پاراسل زندگی پیش رفتم و خیلی چیز ها یاد گرفتم . تکنیک های کاهش زمان خصوصا قانون پارکینسون را خیلی خیلی دوست دارم و تمام کوشش خودم را می کنم که این قانون و دیگر تکنیک ها را در تمام مراحل زندگیم پیاده کنم.
با تشکر از تمامی زحماتی که برای ما متحمل می شوید خیلی خوشحال هستم که از دانشجویان این دوره فوق العاده هستم ان شاءالله که بتوانم به زودی کسب و کار خودم رو با کمک و همکاری شما استاد گرامی راه اندازی کنم و با انرژی زیاد منتظر فصل سیزدهم هستم.
با تشکر
لیلی مهاجر

من این محصول را در تاریخ 1396/02/28 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما لیلی عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز، بسیار خرسندیم که شاهد موفقیت های شما را هستیم. منتظر پیشرفت های روزافزون شما هستیم.

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما لیلی عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

نوشین در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد
من شاگرد پاراسل زندگی هستم .
این ویدیوی نقش سرنوشت و تقدیر خیلی جالب بود.
واقعا ممنونم ...ازش لذت بردم .
واقعا همونطوریه که شما فرمودید .زمانی بود که فکر میکردم مردم قابل اعتماد نیستند و به من آزار میرسونن.
اما یه موقعی به خودم اومدم بعد از فهمیدن قانون جذب.
و باورم رو عوض کردم....و بعدش ادم های دور و برم و دوستهام و همکارام پر شدن از ادم های خوبرو قابل اعتماد.
این باور منه که انسان فوق العاده ای هستم ...باور منه که خوش شانسم....باور منه که موفقم ...و همینطور هم هست.
برای این وبدیوی عالی ممنونم.

من این محصول را در تاریخ 1395/12/16 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما نوشین عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

آریا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و خست نباشید .راستش من خیلی مشتاقم این آموزشو تهیه کنیم ولی به دلیل مشکل مالی نمیتونم.خواستم بپرسم ما چندین نفر از اقوام و فامیل میخواهییم باهم این اموزشو تهیه کنیم آیا این کار ما جرم نیست؟ممنون میشم جواب بدین.چون واقعا دوس داریم این دوره رو داشته باشیم.ممنون

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

با افراد خانواده و خویشاوندان تا حداکثر 4 نفر موردی ندارد

اما اگر کسی از دوستانتان نیاز داشت ، باید جداگانه در دوره شرکت کند

موفق باشید

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۲

با سلام آقای عزتخواه کسانی هستن که دوست دارن پکیج تهییه کنن اما توان مالی اجازه نمیده قیمتی که تعیین کردین خیلی بالاس

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوست گرامی لطفا از طریق ارسال تیکت با بنده مرتبط شوید.

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

Soheila در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام مجدد
چگونه میتوانم در جلسات پرسش و پاسخ هفتگی شرکت کنم ؟ در کدام قسمت و چه روزهایی این جلسات انجام میشود ؟ ممنون

من این محصول را در تاریخ 1396/03/27 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما

تمامی سوالات خود پیرامون پاراسل زندگی را به آدرس زیر ایمیل نمایید و لطفا کمی صبور باشید ، پاسخ سوالاتتان را استاد به صورت خصوصی ایمیل می کنند و یا در قسمت های قفل و کلید به آن پاسخ می دهند

ask.ezzatkhah@gmail.com

موفق باشید

پاسخ

Soheila در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام.
من بتازگی به دانشجویان دوره پاراسل زندگی ملحق شده ام تا فصل 3 رسیده ام. بسیار عالی. تنها دلیل من برای خرید این دوره این بود که صداقت را در صورت و چشمان استاد عزت خواه دیدم وگرنه من خیلی از این فایلها در یوتیوب دیده بودم چه به فارسی و چه به انگلیسی ولی قانع نشده بودم. بهر حال منتظر تحولات چشم گیر در آینده ای نزدیک هستم. با تشکر.
در ضمن من هنوز آن بیست درصد از مبلغ خرید که قرار بود به کیف پول اضافه شود را نمیبینم. میشه لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

من این محصول را در تاریخ 1396/03/27 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود به شما دوست عزیز و دانشجوی گرامی دوره پاراسل زندگی

بسیار خوشحالیم که شما در جمع افراد پاراسل زندگی داریم و هرلحظه منتظر تغییرات در زندگی شما هستیم و خوشحال می شویم

کیف پول شما را هم بررسی می کنیم و مبلغ را به آن اضافه می کنیم

موفق باشید

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود بر استاد عزیزم
شما در فیلم معارفه خود قیمت پاراسل زندگی را گفتید690 هزار تومان ولی من الان آمده ام که بخرم نوشته 1490000 تومان

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود به شما دوست عزیز

قیمت قبلی محصول 690 هزارتومان بود ، حدودا از یکماه پیش همانطور که اعلام کرده بودیم افزایش قیمت داشتیم و الان یک میلیون و 490 هزارتومان هست

پاسخ

mansour در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ گفته:
۰ ۱ | ۰

باسلام وخداقوت خدمت شماآقای عزت خواه عزیز:بنده شخصی هستم که ازخیلی وقت پیش دنبال یک شغل پردرآمد،حلال،دارای آزادی زمانی ومکانی،استقلال شغلی،باپرستیژ وپایداربوده ام ورویاهای بینهایتی هم داشته ام ودارم تا اینکه ازطرف یکی از دوستام ب کمپانی کیونت یاهمون نت ورک مارکتینگ معرفی شدم وکارروقبول کردم وبرای شروع کار3500دلار خریدانجام دادم از6ماه پیش شروع کردم چون تا الان به نتیجه دلخواهی نرسیدم از کارم لذت نمی برم با توجه به اینکه آموزشهاشون خیلی شبیه ب آموزشهای شماست می خوام دراین رابطه راهنماییم کنید

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم هر لحظه در زندگی موفق و سلامت باشید ، دوره پاراسل زندگی در رابطه با راه اندازی کسب و کار آنلاین هست و هیچ رابطه ای با نتورک مارکتینگ ندارد و در قسمت هایی با آن حتی در تضاد است به این دلیل که قصد پاراسل زندگی ، کارآفرینی و ساخت بیزنسی است که برای خودتان کار کنید و نه کمپانی های دیگر ...

در دوره پاراسل زندگی به بررسی باورهای یک کارآفرین موفق می پردازیم و نگرش و باورهای آن را بررسی می کنیم سپس به ساختار یک کسب و کار آنلاین که در نهایت به فروش محصولات فیزیکی و دانلودی در وبسایت آمازون و ای بی و در فروشگاه اینترنتی شخصی و همچنین راه اندازی و مدیریت اپ های موبایل و ایده های دیگری که در دوره مطرح می شود.

به شما پیشهاد می دهم وبینار پاراسل زندگی را دانلود کنید و تماشا کنید و سپس هرگونه سوالی داشتید برای ما کامنت بگذارید

لینک دانلود

موفق باشید

پاسخ

mansour در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

مرسی متشکرم ازبابت راهنماییتون. وبینار پاراسل زندگی رو کاملش رو دانلود کردم ودو سه بار هم نگاش کردم برام خیلی جالب بود إن شآالله ب همین زودی بسته کامل دیجیتالی دوره های پاراسل زندگی رو خریداری میکنم خیلی وقته دنبال همچین فرصتی می گشتم امیدوارم با کمک شما بتونم فرصتها رو تبدیل به ثروتها بکنم پاسخ

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما منصور عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

Jamila در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و احترام خدمت آقای عزتخواه، من میخوام دوره پاراسل زندگی رو خریداری کنم آیا هنوز هم تخفیف دارد یا برداشته شده؟

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود به شما دوست عزیز

تا 48 ساعت دیگر فرصت دارید ، بعد از آن تخفیف برداشته می شود

با تشکر

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و احترام خدمت عزیزانی که در پروژه پاراسل فعالیت دارند. ممنون می‌شم بفرمایید که آیا در بخش‌هایی از دوره به اثربخشی بخشش و یا انفاق بخشی از درآمد صبحت شده است یا خیر و چنانچه پاسخ مثبت است در کدام قسمت از دوره درباره آن صحبت می‌شود. همچنین ممنون می‌شم بفرمایید که آیا در این خصوص تمرین نیز قرار داده شده است یا خیر.
با سپاس و آرزوی توفیق‌های روزافزون

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود به شما دوست عزیز

در انتهای دوره پاراسل زندگی زندگی بعد از موفقیت بررسی می شود و نگرشی که بعد از ثروتمند شدن باید ساخته شود و در مورد کمک به دیگران و رشد کلی جامعه و دنیا صحبت می شود.

 

موفق باشید

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۲

آقای عزت‌خواه عزیز
سلام، برای اینکه برای من که بسیار علاقمند به تغییر باورهایم هستم و به لایف‌استایل که عنوان کردید بسیار معتقدم ارزشمند بودن محصول را بسیار روشن‌تر کنید، ممنون می‌شم مصاحبه یا کامنت‌های ارزشند دانشجویان موفق قبلی و حس رضایت آنها را نیز در سایت قرار دهید.
از زحمات و نیت خبرخواهانه شما بسیار سپاسگزارم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۲

درود به شما دوست عزیز

به زودی نظرات دانشجویان دوره پاراسل زندگی را در وبسایت قرار می دهیم ، در زمینه دوره پاراسل زندگی اگر سوال مبهمی در ذهنتان وجود دارد ، می توانید در همین قسمت مطرح نمایید

به امید دیدار شما در دوره ی پاراسل زندگی

موفق باشید

پاسخ

الهه در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممنونم ، من مجددا به قسمت پرداخت با پی بال رفتم ولی پیغام می دهد رمز شما به ادرس ایمیل همخوانی ندارد.
من در سایت شما عضویت دارم و در بخشهای دیگر چنین مشکلی ندارم. ایمیلم با رمزم همخوانی دارد، اما در قسمتپ رداخت با پی بال نه.
با سپاس فراوان

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود به شما دوست عزیز

برای پرداخت با پی پال شما نیاز به لاگین شدن در جایی ندارید ، بر روی گزینه پرداخت با پی پال وقتی کلیک کنید ، صفحه ی پرداخت باز می شود که گزینه

Pay with Credit Cardor Visa Debit

را بزنید و پرداخت نمایید ، اما اگر باز هم نشد ، یک اکانت جدید در وبسایت ما بسازید و مجددا تلاش نمایید ، اگر در نهایت باز موفق نشدید ، به این آدرس ایمیل بزنید تا ما به صورت دستی از حساب شما برداشت نماییم

info@ezzatkhah.com

پاسخ

الهه در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و درود فراوان
من تازه دیشب به طور اتفاقی ویدئو های شما را در یوتوپ پیدا کردم و گوش دادم. برام خیلی مفید بود.
می خواهم در دوره اموزشی شما برای موفقیت در سال 96 شرکت کنم و محصول شما را خریداری کنم.
من در آمریکا زندگی می کنم. تلاش کردم که با visa cart پرداخت کنم ولی متاسفانه پرداخت از طرف سایت انجام نشد. لطفا مرا راهنمایی کنید که چگونه می توانم محصول را خریداری کنم؟ و آیا زمان تخفیف ان به پایان رسیده است یا خیر؟ با تشکر

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

شما باید بر روی پرداخت با پی پال کلیک کنید و با ویزاکارت یا مسترکارت در پی پال پرداخت نمایید 

الان با تخفیف ' قیمت دوره پاراسل زندگی 690 هزار تومان است که با پی پال معادل این مبلغ را می پردازید

به امید دیدار شما در دوره ی فوق العاده پاراسل زندگی

 

موفق باشید

پاسخ

در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

تا فصل هفتم پیش رفتم تکنیک های کاهش زمان خیلی عالیه ولی هنوز نمیدونم چه کسب و کاری باید راه اندازی کنم من الان خیلی از وقتمو آزاد کردم ولی نمیدونم با این وقت چیکار کنم

من این محصول را در تاریخ 1395/11/19 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به تو نابغه ی میلیونر

بسیار عالیه ، به شما تبریک می گوییم ، شما ابتدا باید زمان را کنترل کنید ، در فصل های بعدی کم کم به ایده های کسب و کار و همچنین مدیریت آن می رسیم ، همه ی تکنیک ها را مرور کنید و با انرژی منتظر فصل بعدی باشید

موفق باشید

پاسخ

احمد در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با درود و تبریک عید نوروز احتراما اینجانب دردوره پاراسل ثبت نام و هزینه مربوطه را پرداخت نمودم، احتمالا به جهت اینکه قبل از پرداخت؛ عضو سایت نشدم امکان دسترسی به فایل ها مقدور نمی باشد. شادیهایتان افزون

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

 

اکانت کاربری شما را چک کردیم ، همه چیز درست است و شما الان به دوره پاراسل زندگی دسترسی دارید ، آموزش دانلود فایل ها برای شما مجددا ایمیل شد ، لطفا بر طبق آموزش عمل کنید ، هرگونه سوال و مشکلی داشتید ، ما در کنار شما هستیم

موفق باشید

پاسخ

مصطفی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد عزیز
در فصل چهارم دوره ارزشمند پاراسل زندگی به نکته ای در دستیابی به اهداف اشاره کردین که خیلی جالب و بدیع بود .
بحث تفاوت بین لذت و هیجان
ممکنه این موضوع رو کمی بیشتر باز کنید چون هنوز برای من کمی مبهمه
از توجه شما سپاسگزارم .

من این محصول را در تاریخ 1395/12/29 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به مصطفی عزیز و نابغه

در فصل بعدی این موضوع را استاد مجددا بررسی خواهند کرد

 

موفق باشید

پاسخ

روح در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام خدمت شما
شما در سایتتان نوشته بودید با خرید دانلودی این محصول
20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید ولی تا کنون به کیف پول من اضافه نشده است.

من این محصول را در تاریخ 1395/12/30 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به روح الله عزیز

20 درصد مبلغ پرداختی به کیف پول شما افزوده شد

موفق باشید

پاسخ

paria در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۱

با سلام.من علاقه مند به خرید بسته ی پاراسل زندگی هستم وایمیلی دریافت کردم که این بسته برای نوروز دارای تخفیف 50 درصدی هست.ایا هنوز هم این تخفیف فعال هست و اینکه با توجه به اینکه من در اسپانیا زندگی میکنم چطور میتونم این بسته رو دریافت کنم.
با تشکر

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

برای خرید دوره پاراسل زندگی بر روی قسمت پرداخت با پی پال کلیک نمایید و سپس با استفاده از ویزا کارت یا مستر کارت پرداخت نمایید

تخفیف نوروزی به صورت اتوماتیک بر روی قیمت به دلار اعمال شده است و برای پرداخت با پی پال نیازی به وارد کردن کد تخفیف در جایی نیستید

( توجه داشته باشید که قیمت تا 3 روز دیگر به قیمت اصلی برمی گردد )

موفق باشید

پاسخ

نوشین در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

با درود خدمت شما استاد کرامی
خواستم بکم خسته نباشید عالی عالی عالی عالی من فقط دو قسمت اول و دوم را گوش کردم شما تبحر خاصی روی گلید مرکزی اقکار دارید تا به حال کسی را مثل شما ندیده بودم که بر روی موفقیت مادی و معنوی در یک زمان کار کند شما در عین حالیکه کاری میکنید 1000 ایده در مغز جرقه بزند در عین حال راه درست زندگی گردن را میاموزید خسته نباشید خواستم از شما کمال تشکر کنم من با وحودیکه خیلی سمینار تهیه کرده بودم و گوش میکردم ولی در طی مسیر گم شده بودم و لی انرژی شما انقدر زیاد و راهکارهاتون انقدر ساده هست که میشه خیلی سریع و راحت راه را پیدا کرد سپاسگذارم استاد عزیز .

من این محصول را در تاریخ 1395/12/16 خریده ام

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما نوشین عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خوشحالیم که با انجام روش های ذکر شده توسط استاد توانسته اید به خوبی پیشروی کنید. موفقیت های روزافزون خود را با ما و دیگر کاربران در جریان بگذارید.

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

علی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام باidmدانلود میکنم ولی به دفعات درمیانه کار ارتباط قطع میشود.لذا مجبور میشوم ازابتدا دانلود راشروع کنم .لطفا این محدودیت را بردارید تابتوان پس از برقراری مجددازادامه دانلود راتمام کرد.باسپاس

من این محصول را در تاریخ 1395/12/22 خریده ام

Idin در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

پاراسل زندگی متفاوتـــــه!
پاراسل زندگی عالییییییییییییییه !
پاراسل زندگی به من خیلی چیزها یادمیییییییده !
تشکر از شما آقای عزت خواه عزیز

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما آیدین عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

موفقیت های شما، شادی روزافزون ماست. امیدوارم همیشه در اوج پیروزی باشید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

ناصر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام استادعزیز و پرکار
من بتازگی به جمع پاراسل زندگی ملحق شده ام ، و خیلی خوشحال هستم از این بابت .
ان شا الله که در کنار شما و راهنمایی های شما بتوانم به قله موفقیت خودم برسم.
با سپاس

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما ناصر عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

موفقیت های شما، شادی روزافزون ماست. امیدوارم همیشه در اوج پیروزی باشید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

مصطفی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
چرا امکان خرید این دوره وجود نداره ؟

من این محصول را در تاریخ 1395/12/29 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود به شما دوست عزیز

برای خرید دوره به لینک زیر بروید و می توانید از طریق درگاه بانک ملت یا پرداخت با پی پال ، وارد دوره بشوید

برای ورود به دوره پاراسل زندگی اینجا کلیک کنید

موفق باشید

پاسخ

Shahin در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود بر استاد عزت خواه
دوره پاراسل زندگی رو خریداری کردم تا فصل 3 پیش رفتم یکسری سوال پیش اومده برام از چه طریقی سوالاتم رو بپرسم ؟ به این خاطر ایمیل نکردم که خودتون فرمودید جلسه پرسش و پاسخ هفتگی داریم
با تشکر از زحماتتان

من این محصول را در تاریخ 1395/12/13 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود به شاهین عزیز ،

سوالاتی که دارید را در صفحه ی پاراسل زندگی کامنت بگذارید ، در فصل های بعدی در قسمت قفل و کلید ، استاد عزت خواه سوالات را بررسی می کنند و اگر سوالی بسیار شخصی بود ، به ایمیل زیر ، بفرستید...

info@ezzatkhah.com

شاد ، سلامت و ثروتمند باشید

پاسخ

سمیرا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۱

very gooooood

سامان در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۲

سپاس از شما استاد عزیز و دوست داشتنی
عالیه! بی اندازه خوشحالم از اینکه با پاراسل زندگی آشنا شدم.
سالم و پاینده باشید .

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سامان عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

موفقیت های شما، شادی روزافزون ماست. امیدوارم همیشه در اوج پیروزی باشید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما سامان عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

موفقیت های شما، شادی روزافزون ماست. امیدوارم همیشه در اوج پیروزی باشید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

david در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۱

I do not know how many Persian. But I help my friend.
You're very intimate, powerful and energetic.
be happy .

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

Hello Dear David,

Thanks for your amazing comment , Hope you enjoyed videos ,

Cheers,

پاسخ

david در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

Hi
Your video was great.
You are a great teacher and kindness
Fun and good luck

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

Hello dear David
I hope you are happy and healthy
Shabnam Sheikhi Pourhostam from Ezhetkhah Dates Support Team
We are very pleased that you have the best of advice from the teacher, and we are seeing your growing success. Your wish is ours.

Thank you so much for your support
Keep up and be happy
Shabnam Sheikhipour

پاسخ

رضا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۱

با سلام و درود بر استاد عزت خواه عزیز و دوست داشتنی
واقعاً در این پستی بلندی های زندگی ، دیگر کمتر فردی پیدا می شود که چنین دلسوزانه آموزش دهد.بدون هیچ چشمداشتی !
من مدت زیادی است در حال دیدن ویدئو های رایگان شما هستم ، استاد تمامی نداره!
ما شا الله به این همه انرژی و حس خوب و مثبت شما!
تا به وبینار آفلاین دوره ی پاراسل زندگی برخورد کردم ، آنرا کامل و با دقت دیدم ، خیلی خیلی بروز ، آموزنده و جدید بود! بتازگی توانستم جزء دانشجویان این دوره بشوم !
خیلی خوشحال و خرسندم که با شما انسان شریف و هموطن دوست آشنا شدم!
استاد ای کاش میتوانستم شما را از نزدیک ببینم ، امیدوارم هر جای دنیا که هستید سلامت و تندرست باشید .
ارادتمند شما - رضا

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما رضا عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

مینا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت استاد عزت خواه عزیز
مسلماً نمی توانم از زحمات شما تشکر کنم . واقعاً آموزش های شما عالی بودند! زحمت زیادی کشیده اید!
یکی از آرزوهایم اینه که هر چه زودتر تا آخر دوره ی پاراسل زندگی پیش برم و همه مطالب را فرا بگیرم .
برایتان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.
با تشکر از شما .

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مینا عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

reza در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای عزتخواه.
ممنون از فایلهای خوبتون. من فصل 4 رو تموم کردم اگه ممکن هست لطفا ادامه فایلهارو به پروفایلم اضافه کنید

من این محصول را در تاریخ 1395/12/02 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود به رضا عزیز ،

تا دو روز آینده فصل پنجم در پروفایل شما قرار می گیرد

موفق باشید

پاسخ

غفوری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و خسته نباشید جناب عزت خواه و تیمتون - دیروز وبینار را دیدم و تصمیم گرفتم در دوره شرکت کنم - اما راستش اگر بخواهم صادق باشم فکر می کردم مثل بقیه دورههایی است که در اینترنت پر است و نتیجه ای در آخر ندارد اما به خودم گفتم یکبار دیگر امتحان میکنم واقعا میخوام زندگیم تغییر کند چون اصلا از این کار کارمندیم راضی نیستم دیروز دوره را خریداری کردم و بلافاصله شروع کردم تا الان 3 فصل را تمام کردم فقط میتونم بگم واقعا خسته نباشید خدا حافظتون باشه جرقه های بیزینس جدیدی به ذهنم زده شده که برای ایمیلتون فرستادم لطفا راهنمایی کنید باز هم تشکر غفوری

در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد شاد و پر انرژی باشید . یک هفته گذشته ولی هنوز فصل چهارم دوره پاراسل زندگی برای من فعال نشده

من این محصول را در تاریخ 1395/11/19 خریده ام

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

درود به شما همراه عزیز ،

فصل چهارم قسمت اول + قسمت دوم + فایل پی دی اف تمرین به پروفایل شما اضافه شد ...

موفق باشید

پاسخ

مبین در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام و خسته نباشید جناب استاد ، میخواستم تشکر خاصی بکنم من دیروز دوره پاراسل زندگی را خریداری کردم و همانطور که گفته بودید از فصل اینترو و آغازین شروع کردم و بعد از آن فصل اول هم را دیدم فقط میتونم بگم الان خیلی خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم / تا الان 3تا ایده خوب به ذهنم رسیده که دوست دارم الان شروع کنم و اما قبلش میخام چند فصل دیگر هم کامل ببینم که دچار آزمون و خطا نشوم باز هم مرسی که بی نهایت به کیفیت اهمیت داده اید و ارزش قائل شدین

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

 

درود به شما مبین عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

مریم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۱

راستش همونطور که خودتون میدونید افراد زیادی هستن که در مورد موفقیت مینویسن یا صحبت میکنن !! اما واقعا از صمیم قلب میگم صحبت های شما یه چیز دیگست . من صداقت رو در کلام شما احساس میکنم و بسیار تحت تاثیر قرار میگیرم و متحول میشم . براتون از خداوند مهربان سلامتی و عشق را خواستارم ممنون به خاطر دوره ی محشر پاراسل

شبنم در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مریم عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

موفقیت های شما، شادی روزافزون ماست. امیدوارم همیشه در اوج پیروزی باشید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

آرمین در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد خواهش میکنم منو یه راهنمایی کنین خانواده من دوست دارن که من کارمند بشم ولی من علاقه خیلی خاص و شدیدی به نقاشی طراحی های مثل طراحی ماشین این جور کارا دارم حتی از طریق اینترنت طراحی سایت و به طور مختصر طراحی برنامه اندروید یاد گرفتم ولی کلاس یا مهارت حرفه ای ندارم توروخدا بگین چطور میتونم با این علاقم هم درآمد داشته هم از کارم لذت ببرم

پشتیبانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز ،

به شما تبریک می گوییم که چنین اشتیاقی برای رسیدن به هدفتون دارین ، برای اینکه متوجه بشوید چگونه می توانید کسب درآمد کنید وبینار پاراسل زندگی را به دقت ببینید ، در چندین فصل پاراسل زندگی بر روی راه اندازی کسب و کار میلیاردی تمرکز شده است و قدم به قدم آن را بررسی کرده ایم که دانشجویان دوره با آرامش بیشتری کسب و کار خودشون را راه اندازی کنند

موفق باشید

پاسخ

پریسا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

????????????❤ خیلی ممنون

محمد در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلااااام وای حال کردم بخدا معجزه ای استاد من امروز اینو با وجودت کشفش کردم چون ب عدم خودباوری توذهنم رسیده بودم والان فهمیدم ک این من بودم ک ترسیدم یا شجاع باشم یامن تونستم این کاروبکنم یاتونستم این کارونکنم واین تونستن حتی من تونستم ک نتونم چ درست چ غلط دراصل این تونستن یعنی خودباوری من شاید دیگاهم عجیب باش ولی برام مقدس چون وجودمو متحول کردی

مرسی

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با سپاس فراوان بابت لطف و ابزار محبت شما دوست عزیز

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام در راستای یاری رساندن به تمامی دانشجویان و کاربران عزیز بوده تا با بهره گرفتن از صحبت های استاد به موفقیت های روزافزونی دست یافته و خشنودی را به مجموعه عزت خواه دات کام وارد نمایند. به امید مشاهده موفقیت های بیکران شما دوست عزیز.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

امان در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۱

خیلی ممنون از کمک شما استاد راه زندگی

 

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

 

درود به شما امان عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

موفقیت های شما، شادی روزافزون ماست. امیدوارم همیشه در اوج پیروزی باشید.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

Alireza در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام به تمام دوستان
دوره پاراسل یکی از بهترین هاست
این دوره واقعا مفیده و تونسته زندگی من رو در جهت مثبت حرکت بده
ممنون

من این محصول را در تاریخ 1396/10/05 خریده ام
پاسخ

شبنم شیخی پور/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز

امیدوارم شاد و سلامت باشید

شبنم شیخی پورهستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خرسندیم که شما به بهترین نحو از نکات گفته شده توسط استاد بهره گرفته اید و ما شاهد موفقیت های روز افزون شما هستیم. موفقیت شما آرزوی ماست.

 

با سپاس فراوان از همراهی شما

پایدار و شاد باشید

شبنم شیخی پور

پاسخ

مطالب مرتبط