تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

با عزت خواه دات کام، پیش بسوی فروش در آمازون

توضیحات کوتاه :
یکی از مهمترین مسائلی که شما به عنوان فروشنده در آمازون با آن مواجه خواهید بود این است که کالای خود را از کجا تأمین کنید و چگونه موجودی خود را مدیریت نمایید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.5k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
با عزت خواه دات کام، پیش بسوی فروش در آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

 راههای زیادی برای تأمین کالا برای فروش در آمازون وجود دارد که می‌تواند این فرایند را برای فروشندگان تازه‌کار پیچیده و گیج‌کننده نماید. در این مقاله ما به تمامی راه و روشهای تأمین کالا می‌پردازیم تا بتوانید با استفاده از آنها، فروش خود را در آمازون تضمین نمایید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

چگونه در آمازون کالا بفروشیم؟

یکی از مهمترین مسائلی که شما به عنوان فروشنده در آمازون با آن مواجه خواهید بود این است که کالای خود را از کجا تأمین کنید و چگونه موجودی خود را مدیریت نمایید. راههای زیادی برای تأمین کالا وجود دارد که می‌تواند این فرایند را برای فروشندگان تازه‌کار پیچیده و گیج‌کننده نماید. در این مقاله ما به تمامی راه و روشهای تأمین کالا می‌پردازیم تا بتوانید با استفاده از آنها، فروش خود را در آمازون تضمین نمایید.

 

با عزت خواه دات کام میلیاردر شویم

 

نحوه جستجوی کالا برای فروش در آمازون

اکثر روش‌های تأمین کالا نیازمند این هستند که در ابتدا شما سرمایه‌ای را برای این کار تخصیص دهید و امیدوار باشید که با فروش مناسب، این سرمایه همراه با سود آن به شما بازگردد. برای بالا بردن شانس خود برای فروش در آمازون، در ابتدا تحقیقات وسیعی در مورد دسته بندی محصولات پرفروش انجام دهید. سپس سود دریافتی خود از فروش این محصولات را تخمین بزنید.

تحقیق در مورد محصولات پرفروش می‌تواند شما را در افزایش فروش یاری کند. یک نکته مهم در آغاز فروش در آمازون این است که از مقادیر کم شروع کنید. ابتدا یک یا دو محصول پرفروش را پیدا کنید، به اندازه فروش دو یا سه هفته‌ای سفارش دهید، قیمت گذاری رقابتی را روی کالا انجام دهید و آمار فروش خود را به دقت دنبال نمایید. وقتی سودآوری شما به سرعتی ثابت رسید (و میزان سود در حدی قابل قبول برای شما و کسب و کارتان بود) به دنبال افزایش و گسترش موجودی خود باشید.

همواره مراقب موجودی خود باشید تا از اتمام موجودی جلوگیری کنید چون این به ضرر شما خواهد بود. یکی از فروشندگان در آمازون تجربه فروش خود را اینگونه بیان می‌کند:"درسی که من درمورد مدیریت موجودی گرفتم این است که همواره بدانید چه میزان موجودی باید داشته باشید و بدانید که چه زمانی کالا را سفارش دهید تا از اتمام موجودی، که چالش بزرگی به شمار می‌رود، جلوگیری کنید."

10 روش تأمین کالا برای فروش در آمازون

بعد از اینکه تصمیم گرفتید چه کالایی را در آمازون به فروش برسانید و چه میزان موجودی برای شما مناسب است، باید بهترین راه برای تهیه آنها را بیابید. این ده مورد، بهترین روش‌های تأمین کالا برای فروش در آمازون می‌باشند:

1. آربیتراژ خرده فروشی: خرید محصولات تخفیف‌خورده از فروشگاه‌های خرده فروشی و فروش آنها در آمازون. فروشندگانی که از مدل آربیتراژ خرده فروشی استفاده می‌کنند، اغلب قفسه‌های فروشگاههای بزرگی مانند والمارت، تارگت، Big Lots و غیره را از کالاهای تخفیف خورده خالی می‌کنند. همچنین فروشگاههایی هستند که کالاهای مازاد فروشگاههای دیگر را به فروش می‌رسانند.

این کالاها اغلب با تخفیفات زیادی عرضه می‌شوند و موارد خوبی برای تأمین کالا به این طریق به حساب می‌آیند. صرفنظر از اینکه از کجا خرید می‌کنید، فراموش نکنید که تمامی رسیدها و فاکتورهای خود را نگه دارید. تأمین کالا به این روش می‌تواند زمان‌بر باشد اما معمولاً نیاز به سرمایه زیادی ندارد چون به صورت عمده اجناس را خریداری می‌کنید.

 

پیش به سوی فروش در آمازون

 

2. آربیتراژ آنلاین: خرید کالاهای تخفیف‌خورده از فروشگاههای آنلاین و فروش آنها در آمازون. آربیتراژ آنلاین دقیقاً مانند آربیتراژ خرده فروشی است تنها با این تفاوت که شما اجناس را به صورت آنلاین خریداری می‌نمایید.

3. دراپ شیپینگ: پس از اینکه کالای مورد نظر را در آمازون به فروش رساندید، آن را از یک خرده فروش یا عمده فروش خریداری می‌نمایید و پس از آن جنس فروخته شده توسط فروشنده اصلی به مشتری ارسال می‌گردد. اگر جایی برای انبار کردن موجودی ندارید یا نمی‌خواهید که اجناس را در انبار آمازون نگهداری کنید، دراپ شیپینگ می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

از طریق دراپ شیپینگ شما مانند یک واسطه بین خریدار و سازنده عمل می‌کنید و هیچ تماسی با محصول فیزیکی ندارید. اما در این مورد، دو ریسک وجود دارد: اول اینکه شما محصول را نمی‌بینید و نمی‌توانید کیفیت آن را تضمین کنید. نمی‌توانید تشخیص دهید کالایی که برای مشتری فرستاده می شود اصل است یا تقلبی. دوم اینکه ممکن است قبل از فروش، موجودی تمام شده باشد در حالیکه فروش قبل از تأمین موجودی انجام گرفته است.

4. عمده فروشی: خرید محصولات برند به صورت مستقیم از مالک برند اغلب با تخفیف و به صورت عمده: در این نوع خرید، شما به طور مستقیم از یک منبع به صورت عمده کالا را خریداری می‌کنید و اگر رابطه تجاری خوبی با سازنده برقرار کنید، می‌توانید در آینده با مذاکره تخفیفات بیشتری بگیرید. این روش چون پتانسیل بالایی برای فروش دارد می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.  

5. برند خصوصی: محصولات کلی را از سازنده خریداری کنید، نام و برند خود را روی آن بگذارید و تحت نام برند خود آن را به فروش برسانید. در فروش برند خصوصی، شما همچنان از یک عمده فروش خرید می‌کنید اما باید برند و لوگوی خود را برای آن طراحی کنید. فروش برند خصوصی می‌تواند رقابت را حذف کند. این کار به اندازه‌ای که همه فکر می‌کنند هزینه‌ای در بر ندارد. تنها نیاز به کمی تحقیق و صبر دارد.

 

فروش کالا در آمازون

 

اگر بتوانید کالایی پیدا کنید که در آمازون نباشد، یا فروشند آن در سطح بالا نباشد، یا حتی بتوانید تغییراتی در آن کالا دهید، این یک مدل تجاری عالی است. شاید بهتر باشد برای خود تیمی تشکیل دهید و از آنها بخواهید کارها را برای شما انجام دهند. کارهایی مانند عکاسی، طراحی لوگو، طراحی بسته‌بندی و غیره.

6. علی‌بابا: به صورت عمده از بازارهای عمده‌فروشی خارجی خرید کنید. علی‌بابا یکی از بزرگترین بازارهای عمده‌فروشی آنلاین در جهان است. در واقع، از آن به عنوان آمازون چینی نام برده می‌شود. بسیاری از خرده‌فروشان و فروشندگان آمازون محصولات خود را از این وبسایت تأمین می‌کنند.

7. حراجی‌ها و فروشگاههای دست دوم: نوعی آربیتراژ که مخصوص حراجی‌ها و فروشگاههای دست دوم است. علاوه بر یافتن کالای ارزان قیمت در فروشگاههایی که تخفیف ارائه می‌دهند، بسیاری فروشندگان کالاهای خود را از فروشگاههای دست دوم و حراجی‌ها تأمین می‌کنند. طبق آمار، 35 درصد فروشندگان آمازون کالاهای دست دوم را به فروش می‌رسانند.

8. eBay: اگر نمی‌توانید شخصاً به حراجی مراجعه کنید، می‌توانید از eBay  استفاده کنید. می‌توانید کالاهای منحصر به فردی را با تخفیف پیدا کنید. همچنین می‌توانید کالاهایی را در eBay پیدا کنید که در آمازون به فروش نمی‌رسند.

9. فروش محصولات خودتان: کنترل کامل روی فرایند تولید محصولات خود داشته باشید. اگر می‌خواهید روی محصولات خود کنترل کامل داشته باشید، می‌توانید خودتان محصول را تولید کنید. مثلاً می‌توانید لوازم بهداشتی و مراقبت از پوست تولید کنید. می‌توانید فرمول مخصوص خود را طراحی کرده و محصولات را تولید کنید. سازنده‌ای پیدا کنید که محصول و بسته بندی آن را برای شما تولید کند. سپس آن را در آمازون به فروش برسانید. یا اگر هنر دستی دارید می‌توانید اثر هنری خود را در آمازون یا Etsy به فروش برسانید. البته این کار از بقیه روش‌ها نیاز به صرف هزینه و زمان بیشتری دارد.

 

پیش به سوی درآمد میلیاردی با آمازون

 

10. همکاری مجازی یا برون‌سپاری: از یک فرد دیگر بخواهید تا کالا را برای شما تهیه کند. اگر نمی‌خواهید هیچ کاری انجام دهید می‌توانید یک دستیار استخدام کنید تا برای شما کالا را پیدا کند. بسته به مقیاس کسب و کاری که انجام می‌دهید، می‌توانید یک کارمند یا دستیار مجازی استخدام کنید تا از طریق روش‌هایی که در بالا ذکر شد، محصولاتی را برای شما پیدا کنند.

روش‌هایی که در بالا ذکر شدند از جمله مهمترین روش‌های یافتن کالا برای فروش در آمازون بودند که به صورت کلی ذکر شدند. اما در دوره ارزشمند آربی، استاد حسین عزت‌خواه در مورد جزییات و توصیف گام به گام مراحل مختلف فروش در آمازون آموزش‌های ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهند.

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می‌سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، تماشای ویدیوهای معرفی این بیزینس غول آسا و جهانی است. همچنین نتایج شگفت انگیز دوره آربی مسیر را بهتر به شما نشان می‌دهد.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/lets-sell-on-amazon-with-ezzatkhah-dot-com
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
محمد جواد گفته:
۰ | ۰

عالی

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما محمد جواد عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از حسن نیت شما بابت ارسال نظر و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام.

شاد و سربلند باشید

پاسخ

مطالب مرتبط