شبکه های اجتماعی

aparat

بررسی و کاربرد قانون جذب

  • 20 دی 1396
  • 2187
  • 0

درود به تو دوست خوبم

امیدوارم شاد و سلامت باشید

در این قسمت از برنامه موفقیت الان وقتشه، در مورد موضوعی صحبت کنم که شما به هر چیزی که بخواهید برسید. شما در زندگی هدفی تعیین می کنید که می خواهید فلان کار را انجام دهید. می خواهید درآمد شما این میزان خاص شود، می خواهید فلان ماشین را بخرید، می خواهید با فلان شخص ازدواج کنید، می خواهید به این دانشگاه بروید، هر هدف و رویایی که دارید. همیشه گفتم که این هدف را یادداشت می کنید، تا جایی که می توانید توصیفش می کنید، و به سمتش می روید.
حال می رسید به مرحله ای که خوب حالا هدف تعیین شد. اکنون چه کار باید کرد که به آن برسید؟ خوب مسلماً یک سری از افراد هستند که ابزاری دارند که به آن ها کمک می کنند که به آن هدف برسند مثل پولی که در حسابش دارد. یک سری از افراد دوستانی دارند که می توانند از آن ها کمک بگیرند. یا یکسری از افراد نیز در یک شهر خوبی با موقعیت خوب قرار دارند. خوب اگر این ابزار را دارید از آن لذت ببرید و سریع به هدف خود برسید.
اما خیلی از افراد مثل خود من در گذشته خیلی از ابزار را ندارید. چون پول کافی یا افراد کمکی یا کانکشن هایی را ندارند که به آن برسند. پس باید روی خودتان بیشتر حساب باز کنید. اما وقتی شما تصمیم می گیرید به سمت هدف می روید بسیاری از این افراد نمی توانند انرژی مثبت بدهند. نکته اینجاست که اگر دارید با افرادی مشورت می کنید که هم سطح خودت هستند و شما می خواهید به سطح بالاتری بروید آن ها انرژی خوبی نمی دهند. این موضوع بحث این ویدیو است.

واقعیت تلخ این است که اگر با آن ها همفکری کنید به هدف خود نخواهید رسید. زمانی تغییر خواهید کرد که شما تغییر کنید و این ویدیو این امر را به شما خواهد گفت. حال راه حل چیست؟ راه حل استفاده از قانون جذب است. در ادامه توضیح خواهم داد که چگونه این بهره را از جذب ببرید.

دوست من برای ادامه این بحث از تو دعوت می کنم با من همراه باشید و ویدیوی زیر را دانلود نمایید و با دقت تماشا کنید، این ویدیو به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است...

بعد از تماشای ویدیو، لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
موفقیت شما روزافزون
حسین عزت خواه، مدرس موفقیت و کارآفرین

می توانید همین الان این ویدئو را دانلود کنید و با قدرت ادامه دهید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط