شبکه های اجتماعی

aparat

روبرویی با ترس تنها شدن، طرد شدن

  • 6 دی 1396
  • 1787
  • 0

درود به تو دوست خوبم

امیدوارم شاد و سلامت باشید

در این قسمت از برنامه موفقیت الان وقتشه، در رابطه با ترس صحبت خواهم کرد. یکی از بزرگترین ترس های ما می دانید چیست؟ اینکه ما ترس از طرد شدن یا ترس از رد شدن داریم. مثلا زمانی که ایده ای داریم یا می خواهیم با آن صحبت کنیم. با خود م یگوییم شاید من را رد کند یا حتی به ایده من اهمیت ندهد. این ترس باعث می شود ما خیلی از کارها را انجام ندهیم و یا حتی خیلی مواقع ما به علت اینکه شخصی ما را رد کند احساسات خود را بیان نمی کنیم. اما دوست من هر کسی ممکن است در زندگی لول یا سطحی را داشته باشد. ممکن است من سطح 10باشم یک نفر 20 باشد و یا نفر دیگری 2 باشد. سطح ها مهم نیستند . مهم این است که ما می خواهیم پیشرفت کنیم و به لول بالاتری رفته و یک پله هم شده بالاتر رویم.

این موضوعی که جلوی ما را در بالا رفتن خواهد گرفت ترسهایمان است. ترس از رد شدن توسط دیگران. ترس از اینکه جواب رد یا نه بشنویم. ایده ما و یا خود ما رد بشویم. این موضوع خیلی مهم است. اما ابتدا باید بدانیم این ترس در وجود ما است یا خیر؟ دوست من زمانی که می خواهی کاری را انجام بدی، یا یک ایده ای به ذهنت می رسد یا اینکه باید با یک نفر صحبت کنید یا حتی به یک نفر پیشنهاد دوستی دهید یا پیشنهاد ازدواج دهید. اما دست و پای شما می لرزد.

با خود می گوئید این بیزینس جواب نمی دهد یا این آدم به درد من نمی خورد. اما ته دلت می دانید که این امر یک بهونه است که به ذهن شما خطور می کند تا شما  از اجرای این امر خودداری کنید. این تمام بر می گردد به ترس شما از اینکه رد شوید. این امرها یک حس هستند. اول باید بشناسید که این شخصیت در شما هست یا خیر. باید فکر کنید که فرصت های خوب زندگی خود را از دست می دهید. 

اما باید بدانید که همیشه در هر مرحله قسمتی از پاسخ ها نه شنیدن است. برای هر کاری از جمله ارسال رزومه، ازدواج، فروش، دوستی، کار و هر چیزی ممکن است تعدادی شما را نشناسند. حال شاید به این نتیجه رسیدید که ترس در وجود شما است. اما برای موفقیت باید متوجه شوید که کجای شخصیت شما اشکال دارد. شما اگر خواسته اید دارید باید بتوانید با تکنیک ها این کار را انجام دهید اما باید بدانید که برای این امر باید اول خود را بشناسید.

در ادامه تکنیک هایی را خواهم گفت تا بتوانید با اجرای آن ها از ترس خود دست بکشم. ترس از طرد شدن را کنار بگذارم و ترس خود را بشکنم. پس به رفتار خود فکر کن و هیچ اقدامی را به علت ترس از طرد شدن و ترس از تنها شدن انجام ندهید.

دوست من برای ادامه این بحث از تو دعوت می کنم با من همراه باشید و ویدیوی زیر را دانلود نمایید و با دقت تماشا کنید، این ویدیو به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است...

بعد از تماشای ویدیو، لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
موفقیت شما روزافزون
حسین عزت خواه، مدرس موفقیت و کارآفرین

می توانید همین الان این ویدئو را دانلود کنید و با قدرت ادامه دهید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط